×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Обприскувачі
Обприскувачі Berthoud Tracker DPA 3200
Надійний захисник вашого врожаю
Самохідні обприскувачі Berthoud Raptor
Ефективний партнер для максимального підвищення рентабельності
Самохідні обприскувачі Berthoud Bruin
Новий самохідний обприскувач BRUIN: новий виклик!
Причіпні обприскувачі Horsch Leeb LT і GS
Причіпні обприскувачі для професіоналів
Причіпні обприскувачі Horsch Leeb AX
Просто – надійно – точно. Безкомпромісно ефективно.

Компанія «АСТРА» пропонує самохідні та причіпні обприскувачі французької компанії Berthoud для обробітку основних польових культур. Це такі моделі: самохідний обприскувач Berthoud Raptor і Berthoud Bruin, причіпний обприскувач Berthoud Tracker 3200.

Обприскувачі Berthoud Raptor надійні і продуктивні, при цьому витрата палива становить в середньому 0,9 л/га. Робочу рідину обприскувачі Berthoud вносять рівномірно по ширині захвату і відповідно до встановленої норми. Обприскувачі дуже прості в налаштуванні, зручні в роботі та обслуговуванні.

Компанія Berthoud має понад 120 років досвіду виготовлення обприскувачів, причому вона випускає тільки обприскувачі, а отже, вся робота конструкторів спрямована на поліпшення і вдосконалення саме цих машин. У самохідних машинах Berthoud надійна кабіна, яка захищає оператора від потрапляння всередину хімічних препаратів.

В обприскувачах Berthoud надійність і комфорт поєднуються з потужністю приводу, який отримав визнання аграріїв. Обприскувач Berthoud має дуже добру маневреність, – зокрема, при розвороті з дуже обмеженим радіусом повороту.

Нова модель, обприскувач Berthoud Bruin, вирізняється високою продуктивністю і дозволяє зберегти високу якість розпилення.

Обприскувачі компанії Horsch представлені такими моделями: причіпні обприскувачі Horsch Leeb LT і GS і самохідні обприскувачі HORSCH Leeb PT 330.

Самохідні обприскувачі Horsch Leeb – високошвидкісні самохідні обприскувачі для догляду за високостебловими культурами. Головні переваги: ​​бак з нержавіючої сталі легко піддається очищенню; гранично короткі шланги і оптимізована прокладка арматури дозволили звести кількість залишків до мінімуму, гладке днище не травмує рослини та ін.

Високопродуктивний причіпний обприскувач Horsch Leeb GS – це новинка, що має об’єм ємності в трьох варіантах: 6000, 7000 або 8000 л. Довгострокова служба ємності для розчину, виконаної з нержавіючої сталі, легкий процес очищення обприскувача, робоча ширина до 36 м, малозношуваний відцентровий насос з високим ресурсом – це лише кілька з численних переваг обприскувачів Horsch.

Залишити заявку на демонстрацію