×

Пошук по каталогу

UA RU
Плуги
Плуги Gregoire Besson Voyager
Висока довговічність і надійність в роботі

Зі зміною клімату і появою «нових» технологій виникає все більше питань про доцільність застосування плуга. Найбільше використання оранки для основного обробітку ґрунту критикують за енергоємність і загрозу для родючості ґрунтів.

За допомогою плуга ґрунт готується до нової сівби, видаляються бур'яни. Після обробітку земля стає пухкою і легкою. Зерно, що потрапило в таку землю, буде швидко сходити і легко проростати. Цей факт дуже важливий в період посівних робіт, коли волога з ґрунту швидко йде.

Найпопулярнішим є оборотний плуг. «АСТРА» пропонує своїм клієнтам оборотні плуги французького виробника Gregoire Besson SPMF і SPSF. Відмітна особливість оборотного плуга – наявність горизонтальної рами, на якій встановлюються комплекти лемешів. Кожна пара лемешів розташована вертикально симетрично один до одного. На початку процесу обробітку один ряд корпусів опускається в ґрунт, а другий ряд знаходиться вище від тримальної рами. В кінці проходу нижній і верхній ряди міняються місцями.

Нове покоління напівнавісних оборотних плугів Gregoire Besson серії SPMF і SPSF призначене для роботи з тракторами потужністю 150–300 к. с. (від 5 до 9 корпусів). Напівнавісні плуги зменшують навантаження на навіску трактора в порівнянні з навісними плугами і відрізняються підвищеною маневреністю в порівнянні з плугами, обладнаними візком.

Додатково спектр плугів Gregoire Besson представляє різновид напівнавісних плугів – SPSF, які були розроблені спеціально для екстремальних умов, зокрема нерівних ділянок. Основна відмітна риса плугів SPSF – це широкий діапазон необхідної потужності трактора. Ці типи плугів представлені в діапазоні від 7 до 12 корпусів. При цьому незалежно від кількості корпусів плуг складається з двох частин, які пов'язує транспортний візок. Таке рішення покращує копіювання плугом поверхні поля, що позитивно позначається на врожаї.

Залишити заявку на демонстрацію