×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Глибокорозпушувачі
Навісні глибокорозпушувачі FraMest INVERTA
Надпотужний навісний глибокорозпушувач для глибокого рихлення…
Глибокорозпушувачі Helikrak, Grégoire Besson
Helikrak: розпушування та перемішування

Глибокорозпушувачі – головні помічники фермера в боротьбі за урожай. Глибокорозпушувач по праву можна вважати найпрогресивнішим знаряддям, яке дозволяє поліпшити водно-повітряний режим кореневого шару ґрунту, запобігає ерозії ґрунту, сприяє накопиченню вологи і, як наслідок, підвищує врожайність сільськогосподарських культур.

На особливу увагу заслуговує глибокорозпушувач Helikrak від французького виробника ґрунтообробної техніки Gregoire Besson. Глибокорозпушувач Helikrak, Grégoire Besson, спрямований на більш агресивне проникнення і перемішування ґрунту, ніж у класичних глибокорозпушувачів. У зв'язку з цим конструктори компанії Grégoire Besson розробили відповідний різновид лап глибокорозпушувача. Helikrak забезпечує рівномірний обробіток ґрунту по всій робочій ширині знаряддя. При цьому в нижньому орному горизонті висота гребенів не перевищує 5–7 см.

Безвідвальний розпушувач Fralaz має спеціальну конструкцію, яка гарантує добре входження ножів у ґрунт. Fralaz використовується для виправлення структури ґрунту, що забезпечує формування необхідного для кореневої системи водного і повітряного стану ґрунту.

Використання глибокорозпушувача стало практично повсюдним. За допомогою цього агрегата фермер підвищує врожайність, поліпшує стан ґрунту, при цьому витрачаючи мінімум ресурсів – як людських, так і фінансових.

Залишити заявку на демонстрацію
×