×

Пошук по каталогу

UA RU
Зрошувальні системи


Системи фронтального зрошення Valley®
Більше зрошуємо – більше прибутку
Системи кругового зрошення Valley®
Найгнучкіша машина для механізованого зрошення
Послуги з управління та оптимізації графіків поливу від Valley
Valley 365®
Розподілене керування рослинницьким господарством
Додаткове обладнання
Valley® BaseStation3™
Всі можливості контролю над роботою – з будь-якого місця і в…
Надшвидкісний електродвигун Valley® X-Tec
Додаткові можливості максимально підвищити врожайність
ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ЗРОШУВАЛЬНОЇ МАШИНИ VALLEY ДЛЯ ВАШОГО ПОЛЯ

Координати поля:

Ваш номер телефону для зворотного зв’язку:

Як відомо, дощувальні машини діляться на два основних типи: кругової і фронтальної (лінійної) дії. До переваг кругових машин належить можливість повної автоматизації виконання процесу поливу, а також простота використання, адже один оператор здатний обслуговувати одночасно три машини, в той час як фронтальну машину постійно обслуговує один фахівець. Головною перевагою дощувальних машин фронтальної дії є максимальне використання ділянки зрошення, а в разі застосування машин кругового типу кути поля не поливаються.

Компанія «АСТРА» пропонує своїм клієнтам зрошувальні системи Valley: системи фронтального зрошення Valley і системи кругового зрошення Valley. А також додаткове обладнання: управлінське рішення Valley BaseStation3, панелі управління ICON і надшвидкісний електродвигун Valley® X-Tec.

Варто відзначити, що компанія Valley – флагман серед зрошувальних машин.

При використанні дощувальних машин кругової дії Valley проблему неполитих кутів поля можна вирішити за допомогою застосування систем Valley Corners, Benders і DropSpan ™, що дозволяють збільшити площу поливу і отримати додатковий дохід з вашої землі.

Cистема AgSense® є найбільш комплексним, універсальним і досконалим рішенням у сфері віддаленого управління дощувальними машинами. Неперевершена перевага цієї системи в порівнянні з конкурентами – можливість її встановлення на дощувальну техніку будь-якого виробника.

Лідер у галузі технологій зрошення, компанія Valley® пропонує своїм клієнтам найбільш інтелектуальне управління круговими дощувальними установками за допомогою нової серії інтелектуальних панелей ICON, що забезпечують рішення для будь-яких потреб. При розробці цих панелей компанія Valley® втілила найбільш новаторські рішення, які задають стандарти і визначають вид ІТ-технологій в галузі зрошення. Модельний ряд ICON представлений такими типами панелей: ICON10тм, ICON5тм, ICON1тм і ICONХтм.

Залишити заявку на демонстрацію