×

Пошук по каталогу

UA RU
Б/В техніка

Б/В техніка

Сьогодні «АСТРА» може запропонувати клієнтам техніку, що була у використанні, з малим напрацюванням у відмінному стані. Звертаючись до «АСТРИ», аграрії можуть заздалегідь ознайомитися з переліком пропонованої техніки, із цінами, а на майданчику треба буде тільки переконатися, що стан вибраної машини відповідає очікуванням.

Кожну одиницю техніки можна протестувати, сервісні інженери проводять діагностику на запит. Додатково надається історія обслуговування, адже ми пропонуємо техніку з перших рук, в основному вона працювала тільки в одному господарстві. На майданчиках за технікою здійснюється чудовий догляд – постійний огляд, заряджання батарей, тестування раз на тиждень.

Вибір найрізноманітніших машин під будь-які завдання просто величезний. Зі свого боку ми забезпечуємо постійний супровід і допомагаємо у вирішенні будь-яких питань.

У нас постійне поповнення асортименту техніки, що була у використанні: трактори, комбайни, навантажувачі, обприскувачі, культиватори та інші типи техніки.

Компанія «АСТРА» працює з найрізноманітнішою вживаною технікою незалежно від виробника. На наших майданчиках у смт Чабани (Київська область), м. Вінниці, м. Черкасах фахівці компанії підберуть для вас всю необхідну техніку.

У нас також активно розвивається напрямок trade-in: техніка, що була у використанні, продається на майданчику в обмін на нову техніку.

Залишити заявку на демонстрацію