×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Прес-підбирачі
Тюкові прес-підбирачі Fendt
Висока продуктивність з абсолютною надійністю

Висока продуктивність із прес-підбирачами Fendt

Ідеальний тиск пресування – важливий елемент ефективної роботи прес-підбирача. Прекрасно ущільнений урожай означає більше матеріалу на тюк, менше витрат часу на полі і на транспортування. Прес-підбирачі Fendt пропонують кращі результати для силосу, сіна і соломи. Добре сформовані тюки високої якості є результатом технології пресування, яка виправдала себе, а також – ідеальним доповненням до тракторів і комбайнів Fendt. У підсумку маємо ваш ідеально спресований тюк.

Прес-підбирачі Fendt вирізняються надійністю, довговічністю і високою технологічністю. З моменту запуску прес-підбирачі Fendt були відомі завдяки своїй надійній конструкції, довговічності, а також високій продуктивності. Нова серія прес-підбирачів поєднує в собі всі ці характеристики, а також відмінно адаптована до тракторів Vario з точки зору їх конструкції і технічних характеристик.

Завдяки постійному вдосконаленню і розвитку своєї техніки сьогодні Fendt може запропонувати шість високопотужних моделей прес-підбирачів: Fendt 990, Fendt 1270, Fendt 1290, Fendt 1290 XD, Fendt 12130.

Залишити заявку на демонстрацію