×

Пошук по каталогу

UA RU
Розподільники
Додаткове обладнання

Компанія Bogballe («Богбал») – один із провідних світових виробників розподільників (розкидачів) мінеральних добрив, який працює уже майже 70 років.

Конструкція розкидача мінеральних добрив Bogballe серії L та Bogballe серії M, механізм високоточного регулювання норми внесення добрив, форма лопаток і тарілок, будова візка та багато іншого розроблялися на основі багаторічного практичного досвіду та з урахуванням думки фермерів з усього світу.

Розподільники мінеральних добрив Bogballe добре відомі високою якістю внесення добрив. За результатами тесту журналу Profi, вони мають найменший коефіцієнт нерівномірності розкидання. Робочі органи виготовлені з нержавіючої сталі (від 55 до 65 кг на кожен розкидач), а бункер покритий високоміцною порошковою фарбою, що значно збільшує термін служби машини.

Розкидачі Bogballe є найнадійнішими і відповідають всім агрономічних і технічним вимогам. За підсумками тестування Bogballe показав найкращі результати, а саме: коефіцієнт нерівномірності розкидання (КНР) 3,7 %.  

Розкидачі Bogballe покриті надстійкою до корозії порошковою фарбою Flexi Coat, що захищає машину від агресивного середовища. Робочі органи зроблені з нержавіючої сталі, лопатки – з високоміцної марганцевої сталі. Всі деталі попередньо обробляються таким чином, щоб не залишалося гострих кутів і фарба не «проривалася» під час експлуатації.

Завдяки комплексному підходу до розробки розкидачів компанія Bogballe позбавляє аграріїв від складних пошуків надійної машини, надаючи їм надійного помічника, з яким можна легко досягти високих результатів.

Залишити заявку на демонстрацію