×

Пошук по каталогу

UA RU
Розподільники
Розподільники мінеральних добрив Bogballe серії M
Дивитися всі товари в рубриці: Розподільники
Дивитися всі товари виробника: BOGBALLE
Розподільники мінеральних добрив Bogballe серії MРозподільники — ASTRA-00111

Компанія Bogballe («Богбал») – один із провідних світових виробників розподільників мінеральних добрив. Уже майже 70 років Bogballe виготовляє тільки їх.

Конструкція розкидача мінеральних добрив Bogballe серії M, механізм високоточного регулювання норми внесення добрив, форма лопаток і тарілок, будова візка та багато іншого розроблялися на основі багаторічного практичного досвіду та з урахуванням думки фермерів з усього світу.

ВНЕСЕННЯ ДО ЦЕНТРА – ОПТИМАЛЬНЕ ДЛЯ ПОЛЬОВОГО ВНЕСЕННЯ

Наша система розподілу до центра, коли диски обертаються назустріч один одному, визнана високоточною системою з мінімальними налаштуваннями. На практиці – це максимальна впевненість в отриманні рівномірного розподілу.

Повне перекриття в 180° між двома дисками означає, що правий та лівий бік розподільника не потребують  індивідуальних налаштувань, щоб досягти правильного перекриття.

ОДНА РОЗКИДНА ЛОПАТКА

Одна і та сама лопатка використовується для внесення як при польових, так і при крайових обробітках. Водночас лопатка забезпечує різну робочу ширину з однаковими налаштуваннями. Лопатки виготовляються з марганцевої сталі, що гарантує довговічність.

ПОРОШКОВА ФАРБА – ПЕРШОКЛАСНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРОЗІЇ

Кожну деталь після ретельного 7-ступінчастого очищення фарбують порошковою фарбою з міцним покриттям Flexi Coat. Диски-розподільники, захисні пристрої та основа бункера виконані з нержавіючої сталі.

Результатом є першокласний захист від корозії та довговічність техніки.

ЕКСЦЕНТРИЧНА МІШАЛКА

Ексцентричні мішалки вільного обертання забезпечують постійний потік і дбайливе поводження з добривом.

Мішалки автоматично налаштовують швидкість обертання відповідно до стану чи типу добрив. Швидкість обертання коливається від 10 до 60 обертів за хвилину залежно від виду добрив.

Конус, який захищає мішалку, запобігає перевантаженню і створює постійний потік як при повному бункері, так і при порожньому.

РЕДУКТОР

Редуктор – це герметичний вузол, заповнений високоякісною змазкою для забезпечення захисту всіх внутрішніх компонентів протягом тривалого терміну служби. Редуктор також захищений повністю ущільненою водонепроникною фрикційною муфтою, щоб запобігти пошкодженням та надмірним навантаженням, особливо при запуску або зупинці ВВП.

Характеристика/Модель

M35 Base

M35 Plus

M45 Plus

M60W Plus

Об’єм, л

1 250–3 000

1 800–3 450

1 800–4 500

1 800–5 550

Ємність, кг

1 370–3 000

1 980–3 500

1 980–4 500

1 980–6 000

Ширина внесення, м

1–42

12–42

12– 42

12–42

Габарити бункера (Ш х Д), см

240 × 125

290 × 140

290 × 140

290 × 140

Гідравлічне управління заслінками

Стандарт

Стандарт

Стандарт

Не можливо

Калібратор ICON

Опція

Опція

Опція

Не можливо

Система автоматичного зважування

Можливо

Можливо

Можливо

Стандарт

З усіх питань звертайтесь:

Тел.: (095) 843 22 24

Компанія Bogballe («Богбал») – один із провідних світових виробників розподільників (розкидачів) мінеральних добрив, який працює уже майже 70 років.

Конструкція розкидача мінеральних добрив Bogballe серії L та Bogballe серії M, механізм високоточного регулювання норми внесення добрив, форма лопаток і тарілок, будова візка та багато іншого розроблялися на основі багаторічного практичного досвіду та з урахуванням думки фермерів з усього світу.

Розподільники мінеральних добрив Bogballe добре відомі високою якістю внесення добрив. За результатами тесту журналу Profi, вони мають найменший коефіцієнт нерівномірності розкидання. Робочі органи виготовлені з нержавіючої сталі (від 55 до 65 кг на кожен розкидач), а бункер покритий високоміцною порошковою фарбою, що значно збільшує термін служби машини.

Розкидачі Bogballe є найнадійнішими і відповідають всім агрономічних і технічним вимогам. За підсумками тестування Bogballe показав найкращі результати, а саме: коефіцієнт нерівномірності розкидання (КНР) 3,7 %.  

Розкидачі Bogballe покриті надстійкою до корозії порошковою фарбою Flexi Coat, що захищає машину від агресивного середовища. Робочі органи зроблені з нержавіючої сталі, лопатки – з високоміцної марганцевої сталі. Всі деталі попередньо обробляються таким чином, щоб не залишалося гострих кутів і фарба не «проривалася» під час експлуатації.

Завдяки комплексному підходу до розробки розкидачів компанія Bogballe позбавляє аграріїв від складних пошуків надійної машини, надаючи їм надійного помічника, з яким можна легко досягти високих результатів.

Залишити заявку на демонстрацію