×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Розподільники
Розподільники мінеральних добрив Bogballe серії L
Дивитися всі товари в рубриці: Розподільники
Дивитися всі товари виробника: BOGBALLE
Розподільники мінеральних добрив Bogballe серії LРозподільники — ASTRA-00110

Компанія Bogballe («Богбал») – один із провідних світових виробників розкидачів мінеральних добрив. Уже майже 70 років Bogballe виготовляє тільки їх.

Конструкція розкидача мінеральних добрив Bogballe серії L, механізм високоточного регулювання норми внесення добрив, форма лопаток і тарілок, будова візка та багато іншого розроблялися на основі багаторічного практичного досвіду та з урахуванням думки фермерів з усього світу.

Розподільники мінеральних добрив Bogballe добре відомі високою якістю внесення добрив. За результатами тесту журналу Profi, вони мають найменший коефіцієнт нерівномірності розкидання. Робочі органи виготовлені з нержавіючої сталі (від 55 до 65 кг на кожен розкидач), а бункер покритий високоміцною порошковою фарбою, що значно збільшує термін служби машини.

Ідеальна картина внесення

Система «до центра» використовується для звичайного польового внесення. Розкидні диски обертаються один до одного, до центра розподільника. Таким чином досягається ідеальне 4-разове перекриття, що забезпечує ідеальний розподіл по всій площі поля.

Оптимальне крайове внесення

Під час обробітку країв використовується система «від центру». Єдиним налаштуванням є зміна напрямку обертання диска. Ця система забезпечує ідеальний розподіл добрив по всій площі поля.

Ідеальний прохід

Центральна регулівна система автоматично встановлює точку падіння добрив на розкидні диски. Розкидач оснащено подвійними заслінками з різною швидкістю відкриття. Тож регулівна система підтримує ідеальну точку падіння на диск і картину внесення незалежно від норми внесення, швидкості руху чи робочої ширини.

Одна розкидна лопатка

Одна і та сама лопатка використовується для внесення як при польових, так і при крайових обробітках. Водночас лопатка забезпечує різну робочу ширину з однаковими налаштуваннями. Лопатки виготовляються з марганцевої сталі, що гарантує довговічність.

Порошкова фарба – першокласний захист від корозії

Кожну деталь після ретельного 7-ступінчастого очищення фарбують порошковою фарбою з міцним покриттям Flexi Coat. Диски-розподільники, захисні пристрої та основа бункера виконані з нержавіючої сталі.

Результатом є першокласний захист від корозії та довговічність техніки.

Ексцентрична мішалка

Забезпечує дбайливе поводження з добривом. Мішалки автоматично налаштовують швидкість обертання відповідно до стану чи типу добрив.  Конус, який захищає мішалку, запобігає перевантаженню і створює постійний потік як при повному бункері, так і при порожньому.

Необслуговуваний редуктор

Редуктор являє собою замкнуту систему, яка заповнена спеціальним мастилом з досконалими характеристиками за всіх робочих температур. Крім того, він обладнаний запобіжною муфтою, яка теж не потребує обслуговування.

Характеристика/МодельL1 BaseL1 PlusL2 Plus
Об’єм, л500–1 325700–1 600700–2 050
Ємність, кг550–1 460770–1 600770–2 000
Ширина внесення, м10–1810–1812–24
Габарити бункера (Ш х Д), см125 х 120210 х 120210 х 120
Гідравлічне управління заслінкамиСтандартСтандартСтандарт
Калібратор ICONОпціяОпціяОпція
Система автоматичного зважуванняНеможливеНеможливеНеможливе

З усіх питань звертайтесь:

Муштин Денис,
Тел.: (095) 274 94 92
Еmail: Denys.Mushtyn@astra-group.ua

Компанія Bogballe («Богбал») – один із провідних світових виробників розподільників (розкидачів) мінеральних добрив, який працює уже майже 70 років.

Конструкція розкидача мінеральних добрив Bogballe серії L та Bogballe серії M, механізм високоточного регулювання норми внесення добрив, форма лопаток і тарілок, будова візка та багато іншого розроблялися на основі багаторічного практичного досвіду та з урахуванням думки фермерів з усього світу.

Розподільники мінеральних добрив Bogballe добре відомі високою якістю внесення добрив. За результатами тесту журналу Profi, вони мають найменший коефіцієнт нерівномірності розкидання. Робочі органи виготовлені з нержавіючої сталі (від 55 до 65 кг на кожен розкидач), а бункер покритий високоміцною порошковою фарбою, що значно збільшує термін служби машини.

Розкидачі Bogballe є найнадійнішими і відповідають всім агрономічних і технічним вимогам. За підсумками тестування Bogballe показав найкращі результати, а саме: коефіцієнт нерівномірності розкидання (КНР) 3,7 %.  

Розкидачі Bogballe покриті надстійкою до корозії порошковою фарбою Flexi Coat, що захищає машину від агресивного середовища. Робочі органи зроблені з нержавіючої сталі, лопатки – з високоміцної марганцевої сталі. Всі деталі попередньо обробляються таким чином, щоб не залишалося гострих кутів і фарба не «проривалася» під час експлуатації.

Завдяки комплексному підходу до розробки розкидачів компанія Bogballe позбавляє аграріїв від складних пошуків надійної машини, надаючи їм надійного помічника, з яким можна легко досягти високих результатів.

Залишити заявку на демонстрацію
×