×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Послуги з управління та оптимізації графіків поливу від Valley
Valley 365®
Дивитися всі товари виробника: VALLEY
Valley 365®Послуги з управління та оптимізації графіків поливу від Valley — ASTRA-00205

Розподілене керування рослинницьким господарством

Valley 365 ‒ рішення нового покоління для розподіленого керування рослинницьким господарством. Час опанувати власне майбутнє.

Приготуйтеся повністю змінити технологію сільськогосподарського виробництва за допомогою Valley 365®. Ця платформа з єдиним джерелом даних поєднує в собі найкращі якості наших провідних інструментів дистанційного керування, надаючи зручний інтерфейс для реальних рішень.

Ми поєднали функціонал таких технологій, як AgSense®, Valley Scheduling™, технології змінного об'єму зрошення Valley Variable Rate Irrigation (VRI) і Valley Insights®, та інтегрували всі ці інструменти в єдину систему. Тепер ви зможете отримувати доступ до всіх необхідних даних для керування рослинницьким господарством, зайшовши в систему один раз. Valley 365 забезпечує більш просту й інтуїтивно зрозумілу взаємодію з користувачем, допомагаючи збільшувати рентабельність за рахунок правильного використання даних.

Досконалий командний центр

Valley 365 надає користувачеві всю необхідну в певний момент інформацію. Цей досконалий командний центр забезпечує повний доступ до технологій Valley, якими ви користуєтеся щодня. Зручні функції навігації Valley 365 дозволяють залишатися на зв'язку з полями в будь-який час і в будь-якому місці.

  • Прогнозування і планування

Система Valley Scheduling оптимізує подачу води, економить кошти і підвищує продуктивність завдяки технологіям, які успішно застосовуються на п'яти мільйонах акрів землі по всьому світу.

  • Моніторинг та керування

Перевірені часом можливості технології AgSense надають користувачеві дієві рішення в реальному часі, які дозволяють керувати всіма агрегатами ‒ насосами, коловими установками тощо.

  • Оцінка і аналіз

Завдяки технології Valley Insights на базі Prospera система візуалізації виявляє стрес рослин, щоб користувач міг вжити заходів, поки не стало запізно.

  • Оптимізація і застосування

Технологія змінюваного об’єму зрошення Valley Variable Rate Irrigation (VRI) забезпечує рівномірну й точну подачу води до сільськогосподарських культур, тим самим максимізуючи урожай і підтримуючи добробут планети.

Сьогоднішні досягнення не зникнуть і завтра і не тільки!

Valley 365 ‒ це не заміна технологій, на які ви звикли покладатися в процесі зрошення, а засіб спрощення їх використання. Технології Valley підкреслюють сильні сторони наших провідних у галузі поворотних конструкцій. Поворотні установки відіграють ключову роль у процесі подачі води, який залишається основним фактором для врожаю сільськогосподарських культур і невід'ємною складовою розподіленого керування рослинницьким господарством.

Valley завжди допоможе задовольнити ваші експлуатаційні потреби ‒ за рахунок уже відомих технологій, яким ви звикли довіряти, і нових, які посприяють подальшому вашому розвитку. Передові технології Valley допомагають оптимізувати необхідні елементи даних.

Заради майбутнього вашого господарства

Ми робимо ставку на розвиток технологій, тому що нам важливо майбутнє наших сільгоспвиробників, і зараз ми робимо ті кроки, які допоможуть вам самостійно творити завтрашній день. Завдяки міцній основі ‒ нашим перевіреним часом технологіям ‒ система Valley 365 буде розширюватися і еволюціонувати відповідно до потреб ринку.

Це інноваційне програмне рішення надає необмежені можливості зберігання даних, гарантує найвищу надійність і може налаштовуватися залежно від мінливих вимог користувача. Технології керування зрошенням розвиваються разом з вами.

Керуйте своїми операціями, де б ви не були, цілодобово, 365 днів у році.

Додаткове обладнання для автоматизації керування зрошенням за допомогою програмного забезпечення Valley Scheduling

З усіх питань звертатися:

Нестеренко Віталій

Тел.:  050 359 93 11

E-mail: Vitalii.Nesterenko@astra-group.ua

 

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей, адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси.

Valley 365 ‒ рішення нового покоління для розподіленого керування рослинницьким господарством. Виробник Valmont (Valley) поєднав функціонал таких технологій, як Valley AgSense®, Valley Scheduling™, технології змінного об'єму зрошення Valley Variable Rate Irrigation (VRI) і Valley Insights®, та інтегрував усі ці інструменти в єдину систему. Тепер ви зможете мати доступ до всіх необхідних даних для керування рослинницьким господарством, зайшовши в систему один раз. Valley 365 забезпечує більш просту й інтуїтивно зрозумілу взаємодію з користувачем, допомагаючи збільшувати рентабельність за рахунок правильного використання даних.

Valley 365 ‒ це не заміна технологій, на які ви звикли покладатися в процесі зрошення, а засіб спрощення їх використання. Технології Valley підкреслюють сильні сторони наших провідних у галузі поворотних конструкцій.

Керуйте своїми операціями, де б ви не були, ‒ цілодобово, 365 днів на рік разом з керуванням та оптимізацією графіків поливу від Valley.

Залишити заявку на демонстрацію
×