×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Зрошувальні системи
Системи фронтального зрошення Valley®
Дивитися всі товари в рубриці: Зрошувальні системи
Дивитися всі товари виробника: VALLEY
Системи фронтального зрошення Valley®Зрошувальні системи — ASTRA-00027

Фронтальні дощувальні зрошувальні системи Valley® можуть використовуватися на полях квадратної або прямокутної форми, при цьому зрошуючи до 98 % площі. Також ці установки можна буксирувати і розгортати для покриття більшої площі, що оптимально підходить для невеликих полів. Ці переваги здатні підвищити виробничі можливості посівних площ і збільшити розмір чистого прибутку. Використання фронтальних дощувальних зрошувальних установок Valley® визнано одним з найбільш ефективних способів зрошення.

Переваги фронтальних дощувальних зрошувальних систем Valley®

 • Максимальне використання поливних площ
 • Скорочення трудовитрат на 50 % в порівнянні з поверхневим зрошенням, колісними трубопроводами
 • Скорочення витрат води в порівнянні з системою кругового зрошення, що дозволяє виключити витік води при поливі певних типів ґрунту

Варіанти керування

 • Наведення по борозні
 • Наведення з наземного кабелю
 • Наведення по підземному кабелю
 • Наведення по GPS

Фронтальні зрошувальні установки поділяються на дві групи:

1. Подача води по шлангу

Продуктивність установок варіюється від 25 до 120 л/с

Максимальна довжина установок до 1000 м

 • Діаметр шланга 4, 4¾, 6 і 8 дюймів
 • Довжина шланга від 90 м до 510 м

2. Подача води зі зрошувального каналу

Продуктивність установок варіюється від 10 до 285 л/с

Максимальна довжина установок до 1000 м

 • Земляні зрошувачі або бетонні канали

Кожна група ділиться ще на 2 підгрупи:

 • Фронтальна без розвертання

Фронтальна з функцією розвертання

З усіх питань звертатися:

Балицький Валентин
Тел.: 050 38681 49
E-mailv.balytskyy@astra-group.com.ua

Як відомо, дощувальні машини діляться на два основних типи: кругової і фронтальної (лінійної) дії. До переваг кругових машин належить можливість повної автоматизації виконання процесу поливу, а також простота використання, адже один оператор здатний обслуговувати одночасно три машини, в той час як фронтальну машину постійно обслуговує один фахівець. Головною перевагою дощувальних машин фронтальної дії є максимальне використання ділянки зрошення, а в разі застосування машин кругового типу кути поля не поливаються.

Компанія «АСТРА» пропонує своїм клієнтам зрошувальні системи Valley: системи фронтального зрошення Valley і системи кругового зрошення Valley. А також додаткове обладнання: управлінське рішення Valley BaseStation3, панелі управління ICON і надшвидкісний електродвигун Valley® X-Tec.

Варто відзначити, що компанія Valley – флагман серед зрошувальних машин.

При використанні дощувальних машин кругової дії Valley проблему неполитих кутів поля можна вирішити за допомогою застосування систем Valley Corners, Benders і DropSpan ™, що дозволяють збільшити площу поливу і отримати додатковий дохід з вашої землі.

Cистема AgSense® є найбільш комплексним, універсальним і досконалим рішенням у сфері віддаленого управління дощувальними машинами. Неперевершена перевага цієї системи в порівнянні з конкурентами – можливість її встановлення на дощувальну техніку будь-якого виробника.

Лідер у галузі технологій зрошення, компанія Valley® пропонує своїм клієнтам найбільш інтелектуальне управління круговими дощувальними установками за допомогою нової серії інтелектуальних панелей ICON, що забезпечують рішення для будь-яких потреб. При розробці цих панелей компанія Valley® втілила найбільш новаторські рішення, які задають стандарти і визначають вид ІТ-технологій в галузі зрошення. Модельний ряд ICON представлений такими типами панелей: ICON10тм, ICON5тм, ICON1тм і ICONХтм.

Залишити заявку на демонстрацію