×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Зрошувальні системи
Системи кругового зрошення Valley®
Дивитися всі товари в рубриці: Зрошувальні системи
Дивитися всі товари виробника: VALLEY
Системи кругового зрошення Valley®Зрошувальні системи — ASTRA-00026

Саме під маркою Valley® з'явилися перші машини автоматичного ходу для кругового зрошення, які досі вважаються найдосконалішими системами у своєму класі. Кругові зрошувальні системи компанії Valley® проектуються з урахуванням інтересів клієнтів. Вони можуть використовуватися на полях будь-яких розмірів, при цьому забезпечуючи оптимальні можливості для їх ефективного зрошення. Всі елементи конструкції кругових зрошувальних установок Valley® – від центральної шарнірної вежі до останньої опори – розроблені, спроектовані і випробувані з урахуванням реальних навантажень, які можуть впливати на установку при експлуатації. Використовуючи установки з кліренсом від 1,85 до 5 м, можна вирощувати практично будь-яку культуру. Машини обладнані тяговими візками, що забезпечують обробіток сільськогосподарських культур в будь-яких умовах.

  • продуктивність установок варіюється від 6 до 220 л/с.
  • довжина установок до 850 м
  • діаметр труб 127 мм (5 дюймів), 168 мм (6 5/8 дюйма), 219 мм (8 5 / 8дюйма) і 254 мм (10 дюймів)

Системи кругового зрошення поділяються на дві групи:

  • Фіксовані системи

Кругові дощувальні установки – основа лінії продуктів компанії Valley®.

Кругові фіксовані зрошувальні установки компанії Valley® мають максимальний рівень автоматизації процесу поливу. Їх застосування забезпечує скорочення експлуатаційних витрат, швидку окупність початкових інвестицій і збереження водних ресурсів. Різновидом фіксованої установки є кутова система Valley Corner для дополиву кутів.

  • Буксирувані (перетягувані) системи

Кругові буксирувані дощувальні зрошувальні установки Valley® стали стандартом в галузі завдяки 8000 вдосконалених і перевірених в експлуатації конструкцій і комп'ютеризованих модулів управління, що дозволяє користуватися всіма перевагами механізованого зрошення.

Переваги

  • Легко зрошувати поля площею від 1 до 288 га.
  • Максимально вигідне інвестування: одну машину можна використовувати на двох або декількох полях, буксируючи її від однієї ділянки до іншої.
  • Буксирування машини з одного поля на інше займає не більше години.
  • На вибір пропонуються машини з навісним дизельним генератором або комунальним електропостачанням.
  • У всіх чотирьох варіантах буксирування можна використовувати будь-яку панель керування системою кругового зрошення.

З усіх питань звертатися:

Балицький Валентин
Тел.: 050 38681 49
E-mail: v.balytskyy@astra-group.com.ua

Як відомо, дощувальні машини діляться на два основних типи: кругової і фронтальної (лінійної) дії. До переваг кругових машин належить можливість повної автоматизації виконання процесу поливу, а також простота використання, адже один оператор здатний обслуговувати одночасно три машини, в той час як фронтальну машину постійно обслуговує один фахівець. Головною перевагою дощувальних машин фронтальної дії є максимальне використання ділянки зрошення, а в разі застосування машин кругового типу кути поля не поливаються.

Компанія «АСТРА» пропонує своїм клієнтам зрошувальні системи Valley: системи фронтального зрошення Valley і системи кругового зрошення Valley. А також додаткове обладнання: управлінське рішення Valley BaseStation3, панелі управління ICON і надшвидкісний електродвигун Valley® X-Tec.

Варто відзначити, що компанія Valley – флагман серед зрошувальних машин.

При використанні дощувальних машин кругової дії Valley проблему неполитих кутів поля можна вирішити за допомогою застосування систем Valley Corners, Benders і DropSpan ™, що дозволяють збільшити площу поливу і отримати додатковий дохід з вашої землі.

Cистема AgSense® є найбільш комплексним, універсальним і досконалим рішенням у сфері віддаленого управління дощувальними машинами. Неперевершена перевага цієї системи в порівнянні з конкурентами – можливість її встановлення на дощувальну техніку будь-якого виробника.

Лідер у галузі технологій зрошення, компанія Valley® пропонує своїм клієнтам найбільш інтелектуальне управління круговими дощувальними установками за допомогою нової серії інтелектуальних панелей ICON, що забезпечують рішення для будь-яких потреб. При розробці цих панелей компанія Valley® втілила найбільш новаторські рішення, які задають стандарти і визначають вид ІТ-технологій в галузі зрошення. Модельний ряд ICON представлений такими типами панелей: ICON10тм, ICON5тм, ICON1тм і ICONХтм.

Залишити заявку на демонстрацію