×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Глибокорозпушувачі
Безвідвальні розпушувачі Fralaz
Дивитися всі товари в рубриці: Глибокорозпушувачі
Дивитися всі товари виробника: FRAMEST
Безвідвальні розпушувачі FralazГлибокорозпушувачі — ASTRA-00015

Безвідвальний розпушувач Fralaz («Фралаз») сконструйовано на трикутній рами. Міцність машини забезпечують закриті гарячекатані профілі й «намазне» ручне зварювання високої якості. Стійки з ножами кріпляться до рами «браслетами», за потреби можна встановити більшу кількість стійок. Зрізні болти захищають стійки від перевантажень і деформації. Міцні стійки і ножі, виготовлені із зносостійкого матеріалу (з додатковою обробкою зносостійким наплавленням), зроблено гранично тонкими для забезпечення малого тягового опору. Ножі легко замінюються.

Регулювання глибини здійснюється за допомогою навішування трактора, а також глибину можливо обмежити прикочувальним котком.

Переваги

  • Міцна конструкція, використання високоякісного матеріалу.
  • Спеціальна конструкція гарантує добре входження ножів у ґрунт.
  • Три точки налаштування кута ножів.
  • Точно витримується фіксована робоча глибина.
  • Завдяки конструкції ножів глибокорозпушування виконується по всій ширині, а внаслідок невеликої товщини стійок не відбувається вивертання ґрунту і утворення грудок.
  • Шипований загортальний коток притискає розпушений ґрунт, зберігаючи водний баланс.

Технічна характеристика

Модель

3.5 m MK RH

4.2 m MK RH

5,2 m MK RH

Робоча ширина захвату, м

3,5

4,2

5.2

кількість ножів

5

7

9

Максимальна робоча глибина, см

50

50

60

Діаметр котка, мм

355

355

355

Захист робочих органів

зрізний болт

зрізний болт

зрізний болт

Необхідна потужність трактора, к. с.

200–280

310–330

400 +

Вага агрегата, кг

2500

2800

3500

З усіх питань звертатися до:

Маринич Олександр
Тел.: 050 342 47 42
EmailOleksandr.Marynych@astra-group.ua

Литвин В'ячеслав
Тел.: 050 376 19 55
Emailviacheslav.lytvyn@astra-group.ua

 

Глибокорозпушувачі – головні помічники фермера в боротьбі за урожай. Глибокорозпушувач по праву можна вважати найпрогресивнішим знаряддям, яке дозволяє поліпшити водно-повітряний режим кореневого шару ґрунту, запобігає ерозії ґрунту, сприяє накопиченню вологи і, як наслідок, підвищує врожайність сільськогосподарських культур.

На особливу увагу заслуговує глибокорозпушувач Helikrak від французького виробника ґрунтообробної техніки Gregoire Besson. Глибокорозпушувач Helikrak, Grégoire Besson, спрямований на більш агресивне проникнення і перемішування ґрунту, ніж у класичних глибокорозпушувачів. У зв'язку з цим конструктори компанії Grégoire Besson розробили відповідний різновид лап глибокорозпушувача. Helikrak забезпечує рівномірний обробіток ґрунту по всій робочій ширині знаряддя. При цьому в нижньому орному горизонті висота гребенів не перевищує 5–7 см.

Безвідвальний розпушувач Fralaz має спеціальну конструкцію, яка гарантує добре входження ножів у ґрунт. Fralaz використовується для виправлення структури ґрунту, що забезпечує формування необхідного для кореневої системи водного і повітряного стану ґрунту.

Використання глибокорозпушувача стало практично повсюдним. За допомогою цього агрегата фермер підвищує врожайність, поліпшує стан ґрунту, при цьому витрачаючи мінімум ресурсів – як людських, так і фінансових.

Залишити заявку на демонстрацію
×