×

Пошук по каталогу

UA RU
Глибокорозпушувачі
Безвідвальні розпушувачі Fralaz
Дивитися всі товари в рубриці: Глибокорозпушувачі
Дивитися всі товари виробника: FRAMEST
Безвідвальні розпушувачі FralazГлибокорозпушувачі — ASTRA-00015

Безвідвальний розпушувач Fralaz («Фралаз») сконструйовано на трикутній рами. Міцність машини забезпечують закриті гарячекатані профілі й «намазне» ручне зварювання високої якості. Стійки з ножами кріпляться до рами «браслетами», за потреби можна встановити більшу кількість стійок. Зрізні болти захищають стійки від перевантажень і деформації. Міцні стійки і ножі, виготовлені із зносостійкого матеріалу (з додатковою обробкою зносостійким наплавленням), зроблено гранично тонкими для забезпечення малого тягового опору. Ножі легко замінюються.

Регулювання глибини здійснюється за допомогою навішування трактора, а також глибину можливо обмежити прикочувальним котком.

Переваги

  • Міцна конструкція, використання високоякісного матеріалу.
  • Спеціальна конструкція гарантує добре входження ножів у ґрунт.
  • Три точки налаштування кута ножів.
  • Точно витримується фіксована робоча глибина.
  • Завдяки конструкції ножів глибокорозпушування виконується по всій ширині, а внаслідок невеликої товщини стійок не відбувається вивертання ґрунту і утворення грудок.
  • Шипований загортальний коток притискає розпушений ґрунт, зберігаючи водний баланс.

Технічна характеристика

Модель

3.5 m MK RH

4.2 m MK RH

5,2 m MK RH

Робоча ширина захвату, м

3,5

4,2

5.2

кількість ножів

5

7

9

Максимальна робоча глибина, см

50

50

60

Діаметр котка, мм

355

355

355

Захист робочих органів

зрізний болт

зрізний болт

зрізний болт

Необхідна потужність трактора, к. с.

200–280

310–330

400 +

Вага агрегата, кг

2500

2800

3500

З усіх питань звертатися до:

Маринич Олександр
Тел.: 050 342 47 42
EmailOleksandr.Marynych@astra-group.ua

Литвин В'ячеслав
Тел.: 050 376 19 55
Emailviacheslav.lytvyn@astra-group.ua

 

Глибокорозпушувачі – головні помічники фермера в боротьбі за урожай. Глибокорозпушувач по праву можна вважати найпрогресивнішим знаряддям, яке дозволяє поліпшити водно-повітряний режим кореневого шару ґрунту, запобігає ерозії ґрунту, сприяє накопиченню вологи і, як наслідок, підвищує врожайність сільськогосподарських культур.

Безвідвальний розпушувач Fralaz має спеціальну конструкцію, яка гарантує добре входження ножів у ґрунт. Fralaz використовується для виправлення структури ґрунту, що забезпечує формування необхідного для кореневої системи водного і повітряного стану ґрунту.

Використання глибокорозпушувача стало практично повсюдним. За допомогою цього агрегата фермер підвищує врожайність, поліпшує стан ґрунту, при цьому витрачаючи мінімум ресурсів – як людських, так і фінансових.

Навісний глибокорозпушувач FraMest Inverta –  це агрегат для основного обробітку ґрунту на глибину 70 см (глибокого розпушування), чого більш ніж достатньо для 100 %-го руйнування плужної підошви, яка утворилася внаслідок обробітку ґрунту на одну й ту саму глибину протягом тривалого періоду (оранки/дискування). FraMest Inverta має такі основні переваги: стабільне витримування глибини, найбільший кліренс на ринку та надміцна рамна конструкція агрегата.

Залишити заявку на демонстрацію