×

Пошук по каталогу

UA RU
Глибокорозпушувачі
Навісні глибокорозпушувачі FraMest INVERTA
Дивитися всі товари в рубриці: Глибокорозпушувачі
Дивитися всі товари виробника: FRAMEST
Навісні глибокорозпушувачі FraMest INVERTAГлибокорозпушувачі — ASTRA-00207

Обробіток ґрунту ‒ процес втручання в структуру ґрунту з метою підготовки його до сівби, поліпшення схожості та росту насіння, знищення шкідників, поліпшення подачі води та повітря для забезпечення життєздатності культурних рослин та придушення або знищення бур’янів.

Під час проведення будь-яких сільськогосподарських операцій, пов’язаних з обробітком ґрунту, з року в рік, незалежно від типу агрегата, внаслідок багаторазового руху сільськогосподарської техніки в межах поля утворюється так звана плужна підошва. 

Навісний глибокорозпушувач FraMest Inverta –  це агрегат для основного обробітку ґрунту на глибину 70 см (глибокого розпушування), чого більш ніж достатньо для 100 %-го руйнування плужної підошви, яка утворилася внаслідок обробітку ґрунту на одну й ту саму глибину протягом тривалого періоду (оранки/дискування).

Такий обробіток сприяє покращенню аераційних властивостей ґрунту, водопроникненню, а також кращому розвитку кореневої системи рослин.

Цей агрегат випускається шириною 3 м (для тракторів 300‒360 к. с.) та 4 м (для тракторів понад 400 к. с.).

Переваги

 • Надміцна рамна конструкція агрегата.
 • Стабільне витримування глибини. Покажчик глибини дає можливість безперервного контролю за дотриманням глибини обробітку ґрунту. У разі потреби можна змінити глибину обробітку, не виходячи з кабіни трактора.
 • Подвійний шипований коток з оптимальним тиском на ґрунт. Забезпечує гарне подрібнення грудок, які утворюються після проходу лап. Зубці на котку для меншого забивання пожнивними рештками (намотування) встановлені по спіралі. Коток регулюється гідравлічно.
 • Найбільший кліренс на ринку.
 • Кріплення робочого органу до стійки болтовим з’єднанням. Таке рішення є додатковою системою захисту тримальної конструкції (рами). Мобільність стійки (можливість міняти кількість стійок і відстань між ними). Конструкція також захищає від бокових навантажень.
 • Кріплення котка на паралелограмі. Завдяки кріпленню котка на паралелограмі передній і задній котки завжди будуть паралельними ґрунту.
 • Регулювання котка гідравлічне в стандартній комплектації.
 • Бокові ножі елерони на лапах для кращого руйнування та перемішування ґрунту. Конструкція робочих органів виконана таким чином, щоб максимально захистити стійку від стирання.
 • Відстань між лапами 86 см. Це забезпечує нормальний потік маси між лапами без забивання навіть у разі великої кількості пожнивних решток. Захист робочих органів болтом, що працює на розрив.
 • Глибоке розпушування покращує повітряний і водний обмін в ґрунті, сприяє швидкому укоріненню рослин, що забезпечується лапою Inverta ‒ стійкою із закріпленим під кутом робочим органом долотом. Це дозволяє використовувати її в будь-яких умовах без ризику утворення плужної підошви.
 • Щитки по обидва боки агрегата не дають землі та грудкам випадати за межі робочої ширини агрегата і згодом подрібнюються котком.

Компанія FraMest для виготовлення сільськогосподарських агрегатів   використовує виключно англійську сталь найвищої якості від корпорації British Steel. Конструкція та форма деталей, виготовлених для глибокорозпушувача Inverta, дозволяють оптимізувати необхідну потужність трактора і гарантують якісний обробіток ґрунту в найскладніших умовах. Використання оригінальних запчастин дозволяє економити зношувані робочих органів.

Технічні характеристики

Модель

Inverta 3000/7 TT

Inverta 4000/9 TT

Робоча ширина, м

3

4

Транспортна ширина, м

3

4

Кліренс, см

110

110

Робоча глибина, см

70

70

Кількість робочих органів

7

9

Коток

подвійний

подвійний

Діаметр котка, мм

355

355

Кріплення катка

на паралелограмі

на паралелограмі

Регулювання котка

гідравлічне

гідравлічне

Покажчик глибини обробітку

встановлено

встановлено

Боковий щиток

встановлено

встановлено

Стоянкові опори

2

2

Загальна вага, кг

2 950

3 850

Триточкова навіска

Кат ІІІ або IV

Кат ІІІ або IV

Необхідна потужність, к.с.

300-360

400+

З усіх питань звертатися до:

Маринич Олександр
Тел.: 050 342 47 42
EmailOleksandr.Marynych@astra-group.ua

Литвин В'ячеслав
Тел.: 050 376 19 55
Emailviacheslav.lytvyn@astra-group.ua

Глибокорозпушувачі – головні помічники фермера в боротьбі за урожай. Глибокорозпушувач по праву можна вважати найпрогресивнішим знаряддям, яке дозволяє поліпшити водно-повітряний режим кореневого шару ґрунту, запобігає ерозії ґрунту, сприяє накопиченню вологи і, як наслідок, підвищує врожайність сільськогосподарських культур.

Безвідвальний розпушувач Fralaz має спеціальну конструкцію, яка гарантує добре входження ножів у ґрунт. Fralaz використовується для виправлення структури ґрунту, що забезпечує формування необхідного для кореневої системи водного і повітряного стану ґрунту.

Використання глибокорозпушувача стало практично повсюдним. За допомогою цього агрегата фермер підвищує врожайність, поліпшує стан ґрунту, при цьому витрачаючи мінімум ресурсів – як людських, так і фінансових.

Навісний глибокорозпушувач FraMest Inverta –  це агрегат для основного обробітку ґрунту на глибину 70 см (глибокого розпушування), чого більш ніж достатньо для 100 %-го руйнування плужної підошви, яка утворилася внаслідок обробітку ґрунту на одну й ту саму глибину протягом тривалого періоду (оранки/дискування). FraMest Inverta має такі основні переваги: стабільне витримування глибини, найбільший кліренс на ринку та надміцна рамна конструкція агрегата.

Залишити заявку на демонстрацію