×

Пошук по каталогу

UA RU
Плуги
Плуги Gregoire Besson Voyager
Дивитися всі товари в рубриці: Плуги
Дивитися всі товари виробника: GREGOIRE BESSON
Плуги Gregoire Besson VoyagerПлуги — ASTRA-00062

Нове покоління напівнавісних оборотних плугів Gregoire Besson серії Voyager призначене для роботи з тракторами потужністю від 250 к. с. Напівнавісні плуги зменшують навантаження на навіску трактора в порівнянні з навісними плугами і вирізняються підвищеною маневреністю в порівнянні з плугами, обладнаними візком.

Карданне з'єднання передка плуга дозволяє розвертатися під кутом до 110 °. Для перевертання плуга використовується рейково-шестерний механізм, який гарантує плавність перевороту і тривалий термін служби.

 Переваги

  • Плуги можуть працювати на глибину до 30–35 см.
  • Запатентований механізм перевороту (рейка-шестерня замість двох гідроциліндрів).
  • Ступеневе регулювання ширини захвату кожного корпусу в межах 30–50 см (в інтервалі 5 см).
  • Z-подібна рама для кращого розміщення опорного колеса по відношенню до рами (найкраща робота безпосередньо на оранці, а також зменшення ризиків при транспортуванні по дорозі).
  • Наявність у стандартній комплектації гідравлічної амортизації опорного колеса.
  • Великий вибір різних коліс, відвалів і передплужників дозволяє якнайкраще адаптувати плуг до конкретних умов роботи.
  • Висока довговічність і надійність в роботі.

Технічна характеристика

Напівнавісні оборотні плуги на одному опорному колесі Gregoire Besson SPMF B9

Модель

Voyager S70 7+1

Кількість корпусів

8 (7 + 1)

Робоча ширина захвату корпусу (см)

30–50

Необхідна потужність трактора (к. с.)

300

Робоча глибина (корпус B2 H8) (см)

  до 35

Міжкорпусна відстань (см)

100

Відстань між носками (см)

170

Захист корпусів

два зрізних болти

Передплужники

кукурудзяні

Рама, мм

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав
Тел.: 050 358 79 37
Email: Viacheslav.Shyposha@astra-group.ua

Зі зміною клімату і появою «нових» технологій виникає все більше питань про доцільність застосування плуга. Найбільше використання оранки для основного обробітку ґрунту критикують за енергоємність і загрозу для родючості ґрунтів.

За допомогою плуга ґрунт готується до нової сівби, видаляються бур'яни. Після обробітку земля стає пухкою і легкою. Зерно, що потрапило в таку землю, буде швидко сходити і легко проростати. Цей факт дуже важливий в період посівних робіт, коли волога з ґрунту швидко йде.

Найпопулярнішим є оборотний плуг. «АСТРА» пропонує своїм клієнтам оборотні плуги французького виробника Gregoire Besson SPMF і SPSF. Відмітна особливість оборотного плуга – наявність горизонтальної рами, на якій встановлюються комплекти лемешів. Кожна пара лемешів розташована вертикально симетрично один до одного. На початку процесу обробітку один ряд корпусів опускається в ґрунт, а другий ряд знаходиться вище від тримальної рами. В кінці проходу нижній і верхній ряди міняються місцями.

Нове покоління напівнавісних оборотних плугів Gregoire Besson серії SPMF і SPSF призначене для роботи з тракторами потужністю 150–300 к. с. (від 5 до 9 корпусів). Напівнавісні плуги зменшують навантаження на навіску трактора в порівнянні з навісними плугами і відрізняються підвищеною маневреністю в порівнянні з плугами, обладнаними візком.

Додатково спектр плугів Gregoire Besson представляє різновид напівнавісних плугів – SPSF, які були розроблені спеціально для екстремальних умов, зокрема нерівних ділянок. Основна відмітна риса плугів SPSF – це широкий діапазон необхідної потужності трактора. Ці типи плугів представлені в діапазоні від 7 до 12 корпусів. При цьому незалежно від кількості корпусів плуг складається з двох частин, які пов'язує транспортний візок. Таке рішення покращує копіювання плугом поверхні поля, що позитивно позначається на врожаї.

Залишити заявку на демонстрацію