×

Пошук по каталогу

UA RU
Обприскувачі
Самохідні обприскувачі Berthoud Bruin
Дивитися всі товари в рубриці: Обприскувачі
Дивитися всі товари виробника: BERTHOUD
Самохідні обприскувачі Berthoud BruinОбприскувачі — ASTRA-00131

BERTHOUD продовжує розширювати гаму самохідних обприскувачів для обробітку провідних польових культур, призначених на експорт. Компанія представила нову модель обприскувача під назвою BRUIN 4200.

Його «розумна» конструкція була спеціально розроблена для країн Східної Європи і Північної Америки. Самохідний обприскувач Berthoud Bruin вирізняється високою продуктивністю і дозволяє зберегти високу якість розпилення.

Конструктивні переваги самохідних обприскувачів Berthoud Bruin 4240

Ідеальна стабілізація штанги AXIALЕ (патент Berthoud) на високій швидкості і на розворотах, на складному нерівному рельєфі, на пагорбах і схилах.

Вісь штанги знаходиться в центрі маси штанги. Штанга під час роботи завжди перебуває в горизонтальному положенні паралельно до поверхні ґрунту. Конструкція у вигляді ферми, на всій довжині штанги. Форсунки захищені конструкцією ферми. Можливість регулювання стабілізації штанги за допомогою натягування пружин (тільки в BERTHOUD). Запобіжний шарнір на кінці штанги, працює в трьох площинах. Чотирипозиційні форсунки револьверного типу. 

Штанга розташована позаду. Менше коливань. Кабіна не забруднюється. Безпека здоров’я оператора.  Кращий огляд. Штанга, мотор і бак збалансовані так, що центр  ваги  знаходиться по центру обприскувача.

Двотурбінний насос OMEGA (патент Berthoud) – подвійний ефект відцентрової сили. Чесна продуктивність 550 л/хв за робочого тиску 3 атмосфери. Максимально можливий тиск до 8 атмосфер. Корпус із чавуну – це підвищена стійкість до корозії і можливість внесення КАС.

еPILOT (патент Berthoud) – багатофункціональний бездротовий джойстик. Керування штагами і секціями обприскувача як з кабіни, так і ззовні. 

Гідростатичний привід.  Гідростатична трансмісія Bosh Rexroth (комплект). Насос зі змінною  продуктивністю Rexroth (1 × 175 см3).

4 гідромотори із змінним робочим об’ємом. Електричне управління робочим об’ємом гідромоторів. Зубчаста планетарна передача (26,4 / 1). Повний привід з вбудованою системою робочих гальм.

Підвіска шасі: НЕЗАЛЕЖНА пневматична підвіска виробництва DUNLOP, 4 пневмоподушки (на кожному колесі). Додаткова шарнірно-поворотна підвіска заднього моста.

Кабіна: сертифікація ROPS, а також сертифікат найвищої категорії герметичності № 4 (фільтрація пилу, аерозолю, випарів). Вугільний повітряний фільтр, опалення, нагнітання повітряного тиску, радіо, MP3, клімат-контроль. Сидіння на пневмоподушці. ДОДАТКОВЕ cидіння в кабіні (в базовій комплектації).

Революційна новація BERTHOUD – економія до 90% гербіцидів

На Agritechnica-2019 компанія Berthoud заінтригувала численних відвідувачів свого стенду революційною новинкою: інтелектуальною системою точкового обприскування SPOT SPRAYING.

Головну прем’єру Berthoud створила разом із провідними IT-компаніями Bilberry та Carbon Bee AgTech – це інтелектуальна система точкового обприскування, яка дозволяє заощадити від 50 до 90 % гербіцидів. У своєму сегменті вона є представником нового покоління рішень для знищення бур'янів.

Так, якщо раніше системи могли розрізнити бур'ян на фоні ґрунту, то цей продукт знаходить бур'ян у масі культурних рослин. Це стало можливим завдяки використанню технологій штучного інтелекту з елементами машинного навчання. Вони розширили параметри, за якими система аналізує об’єкти в кадрі (зокрема, колір і форма), а також дозволили обробляти складні зображення, наприклад, в умовах динамічних тіней, наявності частини рослини в кадрі тощо.

Невід'ємним елементом системи стала велика база бур'янів і культурних рослин – об'єктів із групою певних характеристик, – яка постійно оновлюється. За цією базою програма і аналізує поточне зображення. Воно, до речі, передається з камер, які кріпляться на штанзі (до 48 м) кожні 3 м. «Мізки» технології з’єднані з бортовим комп'ютером обприскувача. Щойно виявлено бур'ян – система активує форсунку (або декілька) над ним, одночасно створюючи карту поширення бур'янів. Все це працює навіть за швидкості до 25 км/год.

Поточний варіант системи Berthoud-Bilberry-Carbon Bee AgTech пройшов «обкатку» 30 000 га і зараз встановлений на трьох обприскувачах: на одному у Франції і на двох у Болгарії. Очікується, що в Україні це рішення буде доступним дуже скоро. Водночас активна робота триває: зараз перед розробниками стоїть складніше завдання – точкове внесення фунгіцидів.

Технічна характеристика cамохідного обприскувача Berthoud Bruin 4240

Модель

B1100

Двигун

CUMMINS TIER IIIa

Потужність, к. с.

275

Привід (керування)

Гідростатичний (2 або 4 тягових колеса)

Транспортна швидкість

56 км/год

Робоча швидкість

35 км/год

Ширина колії (гідравлічно змінна), м

 Від 3,05 до 4,05

Кліренс (гідравлічно змінний), м

1,50–1,80

Об’єм основного бака, л

4200

Об’єм бака для промивання, л

492

Завантажувальний бункер, л

25

Об’єм рукомийника, л

18

Насос відцентровий

OMEGA, двосекційна турбіна, 550л/хв при 3 бар (максимальний тиск 8 бар)

Штанга

Axiale 2 GVED

Довжина штанги, м

24, 28, 30, 32, 36

Тримачі форсунок

4-позиційні Quadrix

Кабіна

Клімат-контроль, добрий огляд передніх коліс, система вентиляції з вугільним фільтром, радіо, MP3-програвач, підігрів кабіни

Заводська підготовка під GPS автоматизованих систем водіння

Встановлена

З усіх питань звертайтесь:

Тел.: (095) 843 22 24

Обприскувачі компанії Horsch представлені такими моделями: причіпні обприскувачі Horsch Leeb LT і GS і Horsch Leeb AX, а також самохідні обприскувачі HORSCH Leeb VL.

Самохідні обприскувачі Horsch Leeb VL – це універсальні і продуктивні машини, зі стабільною і легкою конструкцією завдяки центральній трубчастій рамі. HORSCH Leeb VL забезпечує оптимальне положення штанги, зокрема за високої робочої швидкості, завдяки індивідуальній амортизації всіх чотирьох коліс і навішуванню штанги на паралелограм. Рівномірний розподіл ваги по осях 50:50 і великий діаметр коліс Leeb VL забезпечують машині високу експлуатаційну надійність.

Високопродуктивний причіпний обприскувач Horsch Leeb GS – це обприскувач, що має об’єм ємності в трьох варіантах: 6000, 7000 або 8000 л. Тривала служба ємності для розчину, виконаної з нержавіючої сталі, легкий процес очищення обприскувача, робоча ширина до 36 м, малозношуваний відцентровий насос з високим ресурсом – це лише кілька з численних переваг обприскувачів Horsch.

Причіпні обприскувачі Horsch Leeb AX – безкомпромісно ефективна техніка з легкою конструкцією для зниження тиску на ґрунт і малого тягового опору. Leeb AX має сфокусований на основних функціях зручний концепт управління машиною та центральне розташування елементів управління, що добре доступне для огляду. З Leeb AX ви відчуєте плавне ведення штанги на нерівній місцевості завдяки гідропневматичній підвісці.

Компанія «АСТРА» пропонує самохідні та причіпні обприскувачі французької компанії Berthoud для обробітку основних польових культур. Це такі моделі: самохідний обприскувач Berthoud Raptor і Berthoud Bruin, причіпний обприскувач Berthoud Tracker 3200.

Обприскувачі Berthoud Raptor надійні і продуктивні, при цьому витрата палива становить в середньому 0,9 л/га. Робочу рідину обприскувачі Berthoud вносять рівномірно по ширині захвату і відповідно до встановленої норми. Обприскувачі дуже прості в налаштуванні, зручні в роботі та обслуговуванні.

Компанія Berthoud має понад 120 років досвіду виготовлення обприскувачів, причому вона випускає тільки обприскувачі, а отже, вся робота конструкторів спрямована на поліпшення і вдосконалення саме цих машин. У самохідних машинах Berthoud надійна кабіна, яка захищає оператора від потрапляння всередину хімічних препаратів.

В обприскувачах Berthoud надійність і комфорт поєднуються з потужністю приводу, який отримав визнання аграріїв. Обприскувач Berthoud має дуже добру маневреність, – зокрема, при розвороті з дуже обмеженим радіусом повороту.

Нова модель, обприскувач Berthoud Bruin, вирізняється високою продуктивністю і дозволяє зберегти високу якість розпилення.

Залишити заявку на демонстрацію