×

Пошук по каталогу

UA RU
Обприскувачі
Причіпні обприскувачі Horsch Leeb LT і GS
Дивитися всі товари в рубриці: Обприскувачі
Дивитися всі товари виробника: HORSCH
Причіпні обприскувачі Horsch Leeb LT і GSОбприскувачі — ASTRA-00021

Приємною новиною для українських аграріїв стала поява нової розробки компанії HORSCH – причіпних обприскувачів Horsch серії Leeb LT і GS. Машина викликала фурор на ринку обприскувачів. За своєю концепцією вона не схожа на жодну з раніше випущених. Відзначимо найважливіші моменти конструкції.

Бак для робочої суміші всіх обприскувачів Horsch Leeb виготовляється з поліетилену (серія LT) або нержавіючої сталі (GS). Для зниження центру ваги машини його форма виконана таким чином, що він охоплює раму машини, немов вершник. Близько 1000 л від загального об’єму бака знаходяться, таким чином, на рівні висоти стебел рослин. Подача робочої суміші до всмоктувального фільтра відбувається через два виходи з короткими шлангами і центральну трубу.

Варто відзначити 3-дюймовий відцентровий насос, що практично не потребує додаткового обслуговування. При заявленій максимальній продуктивності до 1000 л/хв. бак заповнюється за всього 7 хвилин, що вимагає особливої ​​вправності при заправлянні препаратів. Добре, що потужність насоса можна регулювати. До інших переваг насоса слід віднести компактність конструкції, відсутність клапана скидання надлишкового тиску, а також будь-яких додаткових шлангів. Необхідний тиск електронно регулюється за допомогою зміни кількості оборотів насоса залежно від інтенсивності операції. Для приводу насоса використовується Loadsensing – гідравліка трактора.

«Найкращий шланг – це його відсутність», – цим девізом керувалися конструктори, коли розробляли машину. Її оновлена ​​версія створювалася за тим самим принципом. Здебільшого всі використовувані шланги мають мінімально можливу довжину і зібрані в один ящик в передній частині машини, де також знаходяться насос, фільтр і електрично керовані крани шарнірного типу. Єдиний довгий шланг веде до штанги обприскувача. Для заповнення бака використовується комфортабельний повністю електрифікований пульт, розташований зліва машини. Поруч знаходиться і ящик для спецодягу. Рівень заповнення бака можна контролювати, як і на терміналі, за допомогою електронного дисплея поруч із пультом. Якщо бак повний або заповнена задана через термінал кількість робочої суміші, подальша подача води автоматично припиняється.

Воронка для заправки препаратів також із нержавіючої сталі, зручно для користувача м'яко опускається, спираючись на газові амортизатори.

 Управління висотою положення штанги відбувається за допомогою системи DistanceControl. При цьому обидва крила штанги жорстко закріплені відносно один одного. Для рівнини цього достатньо. А для нерівної місцевості пропонується рішення BoomControl, коли крила штанги, керуючись сигналами 4 датчиків, переміщаються по вертикалі незалежно один від одного.

Численні варіанти розташування форсунок значно розширюють спектр застосування машини. Згідно з даними виробника, 70 % машин HORSCH LEEB замовляються з розташуванням форсунок через 25 см. За допомогою пневматики можна вибирати режим обприскування залежно від поставленої мети. До того ж розташування форсунок через 25 см дозволяє опускати штангу гранично низько до оброблюваного стеблостою і, таким чином, практично нівелювати знесення препарату під впливом вітру.

Особливості

 • Бак для чистої води об'ємом 530 л розташований в задній частині машини.
 • Додатковий насос мембранного типу постачає чистою водою мийні форсунки, у той час як відцентровий насос безперервно відкачує рідину з бака. Наслідком є ​​швидке зниження концентрації розчину, що прискорює мийку.
 • У передній частині машини зручно розташовані три манометри для контролю перемішування препаратів, робочого тиску і очищення бака обприскувача.
 • Відцентровий насос має електронний захист від використання «всуху».
 • За допомогою драбини можна швидко і зручно піднятися на просторий майданчик для візуального контролю стану бака.
 • Гідрофікована опора пропонується серійно.
 • Потужний LED-прожектор (опція), який встановлюється на внутрішньому боці сегментів штанги, чудово освітлює навіть її зовнішні краї. Щоб уникнути забруднення, скло прожектора промивається щоразу після вимкнення головного крана. Як опція пропонується і контрольна відеокамера.
 • Електроніка GS сумісна із системами ISOBUS, так що машиною можна керувати і через термінал трактора. На вибір також пропонуються два різних власних термінали виробництва Müller Elektronik.

Переваги

 • Новинка: об’єм ємності тепер в чотирьох варіантах: 4000, 5000, 6000, 7000 або 8000 л
 • Причіпний обприскувач з високою продуктивністю
 • Робоча ширина до 42 м
 • Довгострокова служба бака для розчину
 • Довговічний відцентровий насос з високим ресурсом
 • Програма промивання діє за принципом витіснення, що сприяє швидкому очищенню за використання малої кількості води
 • Використання силового замикання в стикувальних елементах сталевих штанг обприскувача
 • Незважаючи на паралелограмну підвіску, конструкція обприскувача дозволяє розміщувати штангу безпосередньо біля задньої осі
 • Гідравлічне рульове керування з поворотними кулаками
 • Об’єм бака чистої води становить 530 л
 • Швидкість наповнення 1000 л/хв.

Модель / параметр

Leeb 4 LT

Leeb 5 LT

Leeb 6 LT

Leeb 6 GS

Leeb 7 GS

Leeb 8 GS

Порожня вага, кг

4 850

4 900

4 930

5 500

5 540

5 610

Навантаження на вісь у порожньому стані, кг

4 320

4 350

4 360

4 630

4 670

4 710

Довжина, м

7,40

8,30

Транспортна ширина, м

2,55

2,80

Транспортна висота, м

3,40

3,60

Ширина колії, м

1,8/2,0/2,25

Кліренс, м

0,85

Номінальний об’єм, л

4 000

5 000

6 000

6 000

7 000

8 000

Фактичний об’єм, л

4 400

5 300

6 400

6 500

7 400

8 400

Цистерна з чистою водою, л

500

530

Робоча ширина, м

18–42

24–42

Кількість секцій

6/42

5/18

Робоча висота штанги, м

0,3–2,5

Продуктивність відцентрового насоса, л/хв.

600

1 000

Робочий тиск, бар

8

Робоча швидкість, км/год.

4–20

4–18

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав 
Тел .: 050 358 79 37
EmailViacheslav.Shyposha@astra-group.ua

Залишити заявку на демонстрацію

Обприскувачі компанії Horsch представлені такими моделями: причіпні обприскувачі Horsch Leeb LT і GS і Horsch Leeb AX, а також самохідні обприскувачі HORSCH Leeb VL.

Самохідні обприскувачі Horsch Leeb VL – це універсальні і продуктивні машини, зі стабільною і легкою конструкцією завдяки центральній трубчастій рамі. HORSCH Leeb VL забезпечує оптимальне положення штанги, зокрема за високої робочої швидкості, завдяки індивідуальній амортизації всіх чотирьох коліс і навішуванню штанги на паралелограм. Рівномірний розподіл ваги по осях 50:50 і великий діаметр коліс Leeb VL забезпечують машині високу експлуатаційну надійність.

Високопродуктивний причіпний обприскувач Horsch Leeb GS – це обприскувач, що має об’єм ємності в трьох варіантах: 6000, 7000 або 8000 л. Тривала служба ємності для розчину, виконаної з нержавіючої сталі, легкий процес очищення обприскувача, робоча ширина до 36 м, малозношуваний відцентровий насос з високим ресурсом – це лише кілька з численних переваг обприскувачів Horsch.

Причіпні обприскувачі Horsch Leeb AX – безкомпромісно ефективна техніка з легкою конструкцією для зниження тиску на ґрунт і малого тягового опору. Leeb AX має сфокусований на основних функціях зручний концепт управління машиною та центральне розташування елементів управління, що добре доступне для огляду. З Leeb AX ви відчуєте плавне ведення штанги на нерівній місцевості завдяки гідропневматичній підвісці.

Компанія «АСТРА» пропонує самохідні та причіпні обприскувачі французької компанії Berthoud для обробітку основних польових культур. Це такі моделі: самохідний обприскувач Berthoud Raptor і Berthoud Bruin, причіпний обприскувач Berthoud Tracker 3200.

Обприскувачі Berthoud Raptor надійні і продуктивні, при цьому витрата палива становить в середньому 0,9 л/га. Робочу рідину обприскувачі Berthoud вносять рівномірно по ширині захвату і відповідно до встановленої норми. Обприскувачі дуже прості в налаштуванні, зручні в роботі та обслуговуванні.

Компанія Berthoud має понад 120 років досвіду виготовлення обприскувачів, причому вона випускає тільки обприскувачі, а отже, вся робота конструкторів спрямована на поліпшення і вдосконалення саме цих машин. У самохідних машинах Berthoud надійна кабіна, яка захищає оператора від потрапляння всередину хімічних препаратів.

В обприскувачах Berthoud надійність і комфорт поєднуються з потужністю приводу, який отримав визнання аграріїв. Обприскувач Berthoud має дуже добру маневреність, – зокрема, при розвороті з дуже обмеженим радіусом повороту.

Нова модель, обприскувач Berthoud Bruin, вирізняється високою продуктивністю і дозволяє зберегти високу якість розпилення.

Залишити заявку на демонстрацію