×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Обприскувачі
Обприскувачі Berthoud Tracker DPA 3200
Дивитися всі товари в рубриці: Обприскувачі
Дивитися всі товари виробника: BERTHOUD
Обприскувачі Berthoud Tracker DPA 3200Обприскувачі — ASTRA-00009

Надійний захисник вашого врожаю

Із причіпними обприскувачами Berthoud Tracker («Трекер») від Berthoud («Берту») можна легко досягти точного і рівномірного розпилення. Міцне і надійне шасі, розроблена і запатентована фахівцями Berthoud унікальна підвіска осі ACTIFLEX дозволяють ефективно працювати на високих швидкостях навіть на дуже нерівних площах. Принципово унікальний привід робочого насосу від колеса обприскувача (система DPA), великий вибір конфігурацій штанг, а також простота у використанні та обслуговуванні обприскувача забезпечують найбільшу ефективність розпилення будь-якого препарату. Призначений для обробітку полів середніх і великих площ.

Переваги

  • Привід робочого насосу від колеса обприскувача (система DPA) – це 100 %-ва точність норми внесення розчину на поле, простота регулювання і обслуговування (100 %-ва механіка). Агрегатується з МТЗ-80 (82). Привід робочого насосу від колеса обприскувача, а не від ВВП дозволяє трактору економити до 20 % пального. Низькообертовий (150 об./хв.) насос підвищує довговічність агрегата. Роздільні масляна і робоча ванни насоса мінімізують ймовірність потрапляння води в масляну камеру.
  • Система підвіски осі ACTIFLEX. Патент Berthoud. Ефективність стабілізації при різній наповненості ємності основного баку - однакова. Можливість руху по полю з більшою на 30 % швидкістю, ніж у обприскувачів без такої системи, що в свою чергу підвищує продуктивність. Підвищена довговічність. Система не вимагає обслуговування.
  • Підвіска штанги Axiale. Осьового типу. Вісь штанги розміщена в центрі мас. Наявність сайлент-блоків ще більше звільняє штангу від рами. Штанга завжди горизонтальна по відношенню до осі обприскувача (до поверхні). Конструкція штанги по всій довжині має вид трикутної ферми. Магістраль з нержавіючої сталі з форсунками захищені фермою. Наявність регулювальних дроселів для потоку масла. Можливість регулювання пружин на штанзі (тільки у Berthoud) дозволяє регулювати жорсткість. Запобіжний шарнір на кінці штанги; працює в двох площинах. Чотирипозиційні тримачі Quadrix револьверного типу дозволяють встановити відразу 4 типи форсунок.

Технічна характеристика

Модель

Tracker DPA

Виробник

BERTHOUD Agricole, Франція

Об’єм основного бака, л

3200

Об’єм бака для чистої технологічної води, л

330

Ємність бака для миття рук, л

18

Змішувач хімікатів, л

25

Штанга

AXIALE

Довжина штанги, м

24, 28, 30, 32

Робоча швидкість, км/год.

12–15

Відкриття та закриття штанги

гідравлічне

Насос робочий

VOLUX (240 л/хв.), двопоршневий

Привод насоса

від колеса обприскувача

Додатковий насос (для закачування і перемішування)

відцентровий насос, 400 л/хв.

Підвіска осі обприскувача (патент Berthoud)

ACTIFLEX

Тримачі форсунок

4-позиційні Quadrix

Відстань між форсунками, см

50

Форсунки

2 комплекти

Ширина колії, см (безступінчасте регулювання)

160–210

Дорожній просвіт, см

80

Колеса

230/95 R48

Необхідна потужність трактора, к. с.

80

З усіх питань звертатися:

Тел.: 050 446 94 23
Emailr.kovalchuk@astra-group.com.ua

Компанія «АСТРА» пропонує самохідні та причіпні обприскувачі французької компанії Berthoud для обробітку основних польових культур. Це такі моделі: самохідний обприскувач Berthoud Raptor і Berthoud Bruin, причіпний обприскувач Berthoud Tracker 3200.

Обприскувачі Berthoud Raptor надійні і продуктивні, при цьому витрата палива становить в середньому 0,9 л/га. Робочу рідину обприскувачі Berthoud вносять рівномірно по ширині захвату і відповідно до встановленої норми. Обприскувачі дуже прості в налаштуванні, зручні в роботі та обслуговуванні.

Компанія Berthoud має понад 120 років досвіду виготовлення обприскувачів, причому вона випускає тільки обприскувачі, а отже, вся робота конструкторів спрямована на поліпшення і вдосконалення саме цих машин. У самохідних машинах Berthoud надійна кабіна, яка захищає оператора від потрапляння всередину хімічних препаратів.

В обприскувачах Berthoud надійність і комфорт поєднуються з потужністю приводу, який отримав визнання аграріїв. Обприскувач Berthoud має дуже добру маневреність, – зокрема, при розвороті з дуже обмеженим радіусом повороту.

Нова модель, обприскувач Berthoud Bruin, вирізняється високою продуктивністю і дозволяє зберегти високу якість розпилення.

Обприскувачі компанії Horsch представлені такими моделями: причіпні обприскувачі Horsch Leeb LT і GS і самохідні обприскувачі HORSCH Leeb PT 330.

Самохідні обприскувачі Horsch Leeb – високошвидкісні самохідні обприскувачі для догляду за високостебловими культурами. Головні переваги: ​​бак з нержавіючої сталі легко піддається очищенню; гранично короткі шланги і оптимізована прокладка арматури дозволили звести кількість залишків до мінімуму, гладке днище не травмує рослини та ін.

Високопродуктивний причіпний обприскувач Horsch Leeb GS – це новинка, що має об’єм ємності в трьох варіантах: 6000, 7000 або 8000 л. Довгострокова служба ємності для розчину, виконаної з нержавіючої сталі, легкий процес очищення обприскувача, робоча ширина до 36 м, малозношуваний відцентровий насос з високим ресурсом – це лише кілька з численних переваг обприскувачів Horsch.

Залишити заявку на демонстрацію