×

Пошук по каталогу

UA RU
Обприскувачі
Обприскувачі Berthoud Tracker DPA 3200
Дивитися всі товари в рубриці: Обприскувачі
Дивитися всі товари виробника: BERTHOUD
Обприскувачі Berthoud Tracker DPA 3200Обприскувачі — ASTRA-00009

Надійний захисник вашого врожаю

Із причіпними обприскувачами Berthoud Tracker («Трекер») від Berthoud («Берту») можна легко досягти точного і рівномірного розпилення. Міцне і надійне шасі, розроблена і запатентована фахівцями Berthoud унікальна підвіска осі ACTIFLEX дозволяють ефективно працювати на високих швидкостях навіть на дуже нерівних площах. Принципово унікальний привід робочого насосу від колеса обприскувача (система DPA), великий вибір конфігурацій штанг, а також простота у використанні та обслуговуванні обприскувача забезпечують найбільшу ефективність розпилення будь-якого препарату. Призначений для обробітку полів середніх і великих площ.

Переваги

  • Привід робочого насосу від колеса обприскувача (система DPA) – це 100 %-ва точність норми внесення розчину на поле, простота регулювання і обслуговування (100 %-ва механіка). Агрегатується з МТЗ-80 (82). Привід робочого насосу від колеса обприскувача, а не від ВВП дозволяє трактору економити до 20 % пального. Низькообертовий (150 об./хв.) насос підвищує довговічність агрегата. Роздільні масляна і робоча ванни насоса мінімізують ймовірність потрапляння води в масляну камеру.
  • Система підвіски осі ACTIFLEX. Патент Berthoud. Ефективність стабілізації при різній наповненості ємності основного баку - однакова. Можливість руху по полю з більшою на 30 % швидкістю, ніж у обприскувачів без такої системи, що в свою чергу підвищує продуктивність. Підвищена довговічність. Система не вимагає обслуговування.
  • Підвіска штанги Axiale. Осьового типу. Вісь штанги розміщена в центрі мас. Наявність сайлент-блоків ще більше звільняє штангу від рами. Штанга завжди горизонтальна по відношенню до осі обприскувача (до поверхні). Конструкція штанги по всій довжині має вид трикутної ферми. Магістраль з нержавіючої сталі з форсунками захищені фермою. Наявність регулювальних дроселів для потоку масла. Можливість регулювання пружин на штанзі (тільки у Berthoud) дозволяє регулювати жорсткість. Запобіжний шарнір на кінці штанги; працює в двох площинах. Чотирипозиційні тримачі Quadrix револьверного типу дозволяють встановити відразу 4 типи форсунок.

Технічна характеристика

Модель

Tracker DPA

Виробник

BERTHOUD Agricole, Франція

Об’єм основного бака, л

3200

Об’єм бака для чистої технологічної води, л

330

Ємність бака для миття рук, л

18

Змішувач хімікатів, л

25

Штанга

AXIALE

Довжина штанги, м

24, 28, 30, 32

Робоча швидкість, км/год.

12–15

Відкриття та закриття штанги

гідравлічне

Насос робочий

VOLUX (240 л/хв.), двопоршневий

Привод насоса

від колеса обприскувача

Додатковий насос (для закачування і перемішування)

відцентровий насос, 400 л/хв.

Підвіска осі обприскувача (патент Berthoud)

ACTIFLEX

Тримачі форсунок

4-позиційні Quadrix

Відстань між форсунками, см

50

Форсунки

2 комплекти

Ширина колії, см (безступінчасте регулювання)

160–210

Дорожній просвіт, см

80

Колеса

230/95 R48

Необхідна потужність трактора, к. с.

80

З усіх питань звертайтесь:

Бульбачинський Сергій
Тел.: (095) 843 22 24
Email: Serhii.Bulbachynskyi@astra-group.ua

Обприскувачі компанії Horsch представлені такими моделями: причіпні обприскувачі Horsch Leeb LT і GS і Horsch Leeb AX, а також самохідні обприскувачі HORSCH Leeb VL.

Самохідні обприскувачі Horsch Leeb VL – це універсальні і продуктивні машини, зі стабільною і легкою конструкцією завдяки центральній трубчастій рамі. HORSCH Leeb VL забезпечує оптимальне положення штанги, зокрема за високої робочої швидкості, завдяки індивідуальній амортизації всіх чотирьох коліс і навішуванню штанги на паралелограм. Рівномірний розподіл ваги по осях 50:50 і великий діаметр коліс Leeb VL забезпечують машині високу експлуатаційну надійність.

Високопродуктивний причіпний обприскувач Horsch Leeb GS – це обприскувач, що має об’єм ємності в трьох варіантах: 6000, 7000 або 8000 л. Тривала служба ємності для розчину, виконаної з нержавіючої сталі, легкий процес очищення обприскувача, робоча ширина до 36 м, малозношуваний відцентровий насос з високим ресурсом – це лише кілька з численних переваг обприскувачів Horsch.

Причіпні обприскувачі Horsch Leeb AX – безкомпромісно ефективна техніка з легкою конструкцією для зниження тиску на ґрунт і малого тягового опору. Leeb AX має сфокусований на основних функціях зручний концепт управління машиною та центральне розташування елементів управління, що добре доступне для огляду. З Leeb AX ви відчуєте плавне ведення штанги на нерівній місцевості завдяки гідропневматичній підвісці.

Компанія «АСТРА» пропонує самохідні та причіпні обприскувачі французької компанії Berthoud для обробітку основних польових культур. Це такі моделі: самохідний обприскувач Berthoud Raptor і Berthoud Bruin, причіпний обприскувач Berthoud Tracker 3200.

Обприскувачі Berthoud Raptor надійні і продуктивні, при цьому витрата палива становить в середньому 0,9 л/га. Робочу рідину обприскувачі Berthoud вносять рівномірно по ширині захвату і відповідно до встановленої норми. Обприскувачі дуже прості в налаштуванні, зручні в роботі та обслуговуванні.

Компанія Berthoud має понад 120 років досвіду виготовлення обприскувачів, причому вона випускає тільки обприскувачі, а отже, вся робота конструкторів спрямована на поліпшення і вдосконалення саме цих машин. У самохідних машинах Berthoud надійна кабіна, яка захищає оператора від потрапляння всередину хімічних препаратів.

В обприскувачах Berthoud надійність і комфорт поєднуються з потужністю приводу, який отримав визнання аграріїв. Обприскувач Berthoud має дуже добру маневреність, – зокрема, при розвороті з дуже обмеженим радіусом повороту.

Нова модель, обприскувач Berthoud Bruin, вирізняється високою продуктивністю і дозволяє зберегти високу якість розпилення.

Залишити заявку на демонстрацію