×

Пошук по каталогу

UA RU
Обприскувачі
Самохідні обприскувачі Berthoud Raptor
Дивитися всі товари в рубриці: Обприскувачі
Дивитися всі товари виробника: BERTHOUD
Самохідні обприскувачі Berthoud RaptorОбприскувачі — ASTRA-00008

Ефективний партнер для максимального підвищення рентабельності

Самохідні обприскувачі Berthoud Raptor, розробка фахівців Berthoud («Берту»), Франція, були представлені на виставці Innovagri у вересні 2008 року в передмісті Парижа.

Інженери компанії успішно поєднали характеристики попередньої самохідної моделі Boxer з новими елементами причіпного обприскувача Tenor у машині, що вражає своїм дизайном і можливостями.

Висококліренсна конструкція самохідні обприскувачі Berthoud Raptor (1,8 м) із гладкою нижньою поверхнею включає активну повітряну систему підвіски як передньої, так і задньої осі, що гарантує високу стабільність. Виняткова маневреність досягається завдяки трикутній шарнірній конструкції задньої хиткої осі.

Простора кабіна, оснащена кондиціонером, забезпечує оператору хорошу оглядовість і комфорт, а розташовані позаду зсувні вхідні двері виключають проникнення пилу і шуму всередину герметичної кабіни. Пневматичне крісло забезпечує зручність оператору.

Двосекційний відцентровий насос Omega продуктивністю 550 л/хв. практично не потребує обслуговування. Входить у стандартну комплектацію.

Вихідні та дренажні труби, розташовані на дні ромбоподібного основного бака, зменшують кількість хімічних залишків по завершенні обприскування. Відсіки для зберігання спецодягу, флаконів, інструментів, а також завантажувальний бункер приховані за прикріпленими на петлях бортовими панелями.

На вибір пропонуються моделі з баками 3200 л, 4200 л і 5200 л, зі штангами від 24 м (Axiale) до 42 м (Ektar). Потужність забезпечують 6-циліндрові двигуни Deutz 200–270 к. с. із системою впорскування Common Rail і нормою токсичності Tier 3a. Є дві робочі передачі швидкості, а також транспортна – до 40 км/год! Два гідростатичних насоси фірми Rexroth приводяться у дію чотирма гідродвигунами, вмонтованими в колеса. Круїз-контроль HydroPilot встановлений у стандартній комплектації. Оператор може керувати як двома, так і чотирма колесами, також в його розпорядженні т. зв. керування «крабом».

Переваги

Штанга AXIALE - легендарна стабілізація

Ідеальна стабілізація штанги на високій швидкості і на розворотах, на складному нерівному рельєфі, на пагорбах і схилах.

Вісь штанги знаходиться в центрі маси штанги. Штанга під час роботи завжди знаходиться в горизонтальному положенні паралельно до поверхні грунту. Конструкція у вигляді ферми, на всій довжині штанги. Форсунки захищені конструкцією ферми. Можливість регулювання стабілізації штанги за допомогою натяжки пружин (тільки в BERTHOUD). Запобіжний шарнір на кінці штанги, працює в 3-х площинах.

Штанга розташована позаду.  Менше коливань. Кабіна не забруднюється. Безпека здоров’я оператора.  Кращий огляд. Штанга, мотор і бак збалансовані так, що центр  ваги  знаходиться по центру  обприскувача.

Представлена в варіантах з робочою шириною від 24 до 33 м.

Насос OMEGA

Відцентровий двотурбінний насос - подвійний ефект відцентрової сили. Чесна продуктивність 550 л/хв, з робочом тиску 3 атмосфери(при ввімкненому обприскуванні і перемішуванні). Максимально можливий тиск до 8 атмосфер. Виготовлення корпусу з чавуну це підвищена стійкість до корозії і можливість внесення КАС.

Пневматича підвіска DUNLOP:

o підресорений передній і задній міст з пневматичною підвіскою

o клапан для регулювання тиску повітря в підвісці в залежності від навантаження

o гідравлічні амортизатори на кожному колесі для обмеження паразитних коливань

Гідростатичний привід BOSCH REXROTH:

2 насоси, кожен з яких відповідає за окрему вісь. Гідростатичний привід не займає багато місця, днище повністю гладке. Використовуються великі гідромотори, це дозволяє отримувати велику потужність при низькому тиску. Шланги захищені металевим кожухом.

- блокування диференціалів в стандартній комплектації

- швидкісні двигуни зі змінним робочим об'ємом: гнучкість і адаптивність

- круїз-контроль HYDROPILOT в стандартній комплектації

- 3 діапазони швидкостей: 0-18 км / ч - 0-25 км / год - 0-40 км / год

- двигуни, вбудовані в колісні стійки

Комп'ютер EC TRONIС. Швидка реакція, повний поворот клапана менш ніж за 3 сек. Простота використання. Три рівні програмування (захист від випадкових помилок). Може працювати із системами точного землеробства виробництва Trimble, TeeJet, N-Sensor, Satplan та ін.

Один монітор для всіх параметрів шасі: Оберти двигуна, робоча швидкість, передача, пальне в баку, кут нахилу, варіант руху, колія, кліренс і т. д.

Двигун:

- Моделі RAPTOR обладнані двигуном DEUTZ, що відповідають екологічним нормам TIER 3A. Потужність двигуна для різних моделей 200-270 к.с.

- Новий режим роботи двигуна ECO MOD. Нове оптимізоване регулювання частоти обертання = ефективна витрата палива. При виборі в панелі режиму ECO в залежності від ситуації (кожен раз при зміні швидкості) двигун вибирає оптимальний режим (оптимальний крутний момент, частота обертання, потік гідрав. масла для трансмісії).

Приклад. Під час обприскування на рівнинній місцевості можливе зниження кількості обертів двигуна до 1200 об./хв. Автоматична адаптація кількості обертів відбувається послідовно і точно встановлюється між 1200 і 1900 об./хв.

Заднє розташування штанги. Менше коливань. Кабіна не забруднюється. Безпека для здоров'я оператора. Кращий огляд під час руху. При передній штанзі гербіциди залишаються на колесах. Штанга, двигун і бак збалансовані так, що центр ваги знаходиться по центру обприскувача. Кабіна за передніми колесами, а не над ними – комфортність оператора завдяки кращій амортизації, кращий огляд спереду в рядах.

Технічна характеристика

Модель

Raptor 3240

Raptor 4240

Raptor 4240 HVH

Raptor 5240

Двигун

DEUTZ Common Rail, Tier 3a

DEUTZ Common Rail, Tier 3a

DEUTZ Common Rail, Tier 3a

DEUTZ Common Rail, Tier 3a

Потужність, к. с.

200

270

270

270

Кількість циліндрів

6

6

6

6

Привод

Гідростатика 4×4

Гідростатика 4×4

Гідростатика 4×4

Гідростатика 4×4

Транспортна швидкість, км/год.

40

40

40

40

Робоча швидкість, км/год.

18 и 25

18 и 25

18 и 25

18 и 25

Керування

2 або 4 колеса

(транспортний, «крабом», універсальний вид)

2 або 4 колеса

(транспортний, «крабом», універсальний вид)

2 або 4 колеса

(транспортний, «крабом», універсальний вид)

2 або 4 колеса

(транспортний, «крабом», універсальний вид)

Бак для пального, л

360

360

360

360

Бак для масла, л

110

110

110

110

Ширина колії, м

2,40–2,80; 2,50–3,05; 2,80–3,50

2,20–3,00; 2,50–3,50

 2,40–3,05; 2,80–3,50

2,20–3,00; 2,50–3,50

Кліренс, м

1,05; 1,25; 1,4; 1,6; 1,8

1,1; 1,25; 1,4; 1,6

1,25 – 1,80 (гідравлічно змінюваний)

1,1; 1,25; 1,4; 1,6

Гальмівна система

Статичні і динамічні

Статичні і динамічні

Статичні і динамічні

Статичні і динамічні

Об’єм основного бака, л

3200 + 5 %

4200 + 5 %

4200 + 5 %

5200 + 5 %

Об’єм бака для промивання, л

440

450

450

450

Завантажувальний бункер для хімікатів, л

25

25

25

25

Умивальник, л

18

18

18

18

Насос відцентровий

OMEGA, двосекційна турбіна, 550 л/хв. при 3 бар

OMEGA, двосекційна турбіна, 550 л/хв. при 3 бар

OMEGA, двосекційна турбіна, 550 л/хв. при 3 бар

OMEGA, двосекційна турбіна, 550 л/хв. при 3 бар

Контрольний комп'ютер

EC TRONIС

EC TRONIС

EC TRONIС

EC TRONIС

Довжина штанг, м

24, 28, 30, 32

24, 28, 30, 32, 36

Тримачі форсунок

4-позиційні Quadrix

Кабіна

Панорамний огляд,

20° обертове сидіння,

MP3, радіо,

бічні дзеркала з електроприводом і підігрівом,

вугільний фільтр, клімат-контроль

З усіх питань звертайтесь:

Дрозд Сергій,
Тел.: (050) 324 97 76
Email: Serhii.Drozd@astra-group.ua

Обприскувачі компанії Horsch представлені такими моделями: причіпні обприскувачі Horsch Leeb LT і GS і Horsch Leeb AX, а також самохідні обприскувачі HORSCH Leeb VL.

Самохідні обприскувачі Horsch Leeb VL – це універсальні і продуктивні машини, зі стабільною і легкою конструкцією завдяки центральній трубчастій рамі. HORSCH Leeb VL забезпечує оптимальне положення штанги, зокрема за високої робочої швидкості, завдяки індивідуальній амортизації всіх чотирьох коліс і навішуванню штанги на паралелограм. Рівномірний розподіл ваги по осях 50:50 і великий діаметр коліс Leeb VL забезпечують машині високу експлуатаційну надійність.

Високопродуктивний причіпний обприскувач Horsch Leeb GS – це обприскувач, що має об’єм ємності в трьох варіантах: 6000, 7000 або 8000 л. Тривала служба ємності для розчину, виконаної з нержавіючої сталі, легкий процес очищення обприскувача, робоча ширина до 36 м, малозношуваний відцентровий насос з високим ресурсом – це лише кілька з численних переваг обприскувачів Horsch.

Причіпні обприскувачі Horsch Leeb AX – безкомпромісно ефективна техніка з легкою конструкцією для зниження тиску на ґрунт і малого тягового опору. Leeb AX має сфокусований на основних функціях зручний концепт управління машиною та центральне розташування елементів управління, що добре доступне для огляду. З Leeb AX ви відчуєте плавне ведення штанги на нерівній місцевості завдяки гідропневматичній підвісці.

Компанія «АСТРА» пропонує самохідні та причіпні обприскувачі французької компанії Berthoud для обробітку основних польових культур. Це такі моделі: самохідний обприскувач Berthoud Raptor і Berthoud Bruin, причіпний обприскувач Berthoud Tracker 3200.

Обприскувачі Berthoud Raptor надійні і продуктивні, при цьому витрата палива становить в середньому 0,9 л/га. Робочу рідину обприскувачі Berthoud вносять рівномірно по ширині захвату і відповідно до встановленої норми. Обприскувачі дуже прості в налаштуванні, зручні в роботі та обслуговуванні.

Компанія Berthoud має понад 120 років досвіду виготовлення обприскувачів, причому вона випускає тільки обприскувачі, а отже, вся робота конструкторів спрямована на поліпшення і вдосконалення саме цих машин. У самохідних машинах Berthoud надійна кабіна, яка захищає оператора від потрапляння всередину хімічних препаратів.

В обприскувачах Berthoud надійність і комфорт поєднуються з потужністю приводу, який отримав визнання аграріїв. Обприскувач Berthoud має дуже добру маневреність, – зокрема, при розвороті з дуже обмеженим радіусом повороту.

Нова модель, обприскувач Berthoud Bruin, вирізняється високою продуктивністю і дозволяє зберегти високу якість розпилення.

Залишити заявку на демонстрацію