×

Пошук по каталогу

UA RU
Причепи і Зерноперевантажувачі

Використовуючи один бункер-накопичувач для 2-3 комбайнів під час збирання зернових, ви за ефективністю заміните ще один комбайн, оскільки комбайни виконують вивантаження в бункер на ходу, що дозволяє прискорити заплановані роботи. Продуктивність комбайнів підвищується за рахунок скорочення втрат робочого часу, зменшується кількість необхідного автотранспорту для вивезення зернових.

Бункери-накопичувачі від фірми HORSCH забезпечують високий рівень продуктивності під час збирання врожаю. Бункер-перевантажувач HORSCH Titan UW йде слідами попередника, але технічно значно перевершує його. Завдяки величезному об’єму бункера – 34 куб. м очікування на краю поля і складне маневрування залишаться в минулому. Об’єм бункера HORSCH Titan UW порівнянний із об’ємом однієї вантажівки, яку можна швидко завантажити завдяки HORSCH Titan UW.

У HORSCH Titan UW вивантажувальний шнек має продуктивність 18 т/хв., тобто 1 000 т/год. Завдяки телескопічній осі у HORSCH Titan UW досягається вища стабільність бункера і зменшується навантаження на ґрунт.

Залишити заявку на демонстрацію