×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Причепи і Зерноперевантажувачі
Бункери-перевантажувачі Titan UW
Дивитися всі товари в рубриці: Причепи і Зерноперевантажувачі
Дивитися всі товари виробника: HORSCH
Бункери-перевантажувачі Titan UWПричепи і Зерноперевантажувачі — ASTRA-00068

Бункери-накопичувачі від фірми HORSCH  забезпечують високий рівень продуктивності під час збирання врожаю. Бункер-перевантажувач HORSCH Titan UW йде слідами попередника, але технічно значно перевершує його. Завдяки величезній ємності бункера 34 куб. м очікування на краю поля і складне маневрування залишаться в минулому. Ємність бункера UW порівнянна з ємністю однієї вантажівки, який можна швидко завантажити завдяки UW. Заново сконструйований складаний за допомогою гідравліки шнек (ø 600 мм) має продуктивність 18 т/хв. Отже, 34 куб. м можна перевантажити за 90 секунд.

Новий рівень продуктивності

У серійне оснащення бункера-перевантажувача 34 HORSCH Titan UW входить телескопічна вісь. Вона дозволяє розсунути колеса на додаткові 25 см, збільшуючи ширину машини з 3,00 до 3,55 м. Таким чином поліпшується стабільність машини і зменшується тиск на ґрунт, оскільки машина не йде по слідах трактора. Для зменшення тиску на ґрунт також застосовуються широкі колеса (900/60 R32). Додаткові функції включають вбудовані ваги, пневматичну або гідравлічну гальмівну систему, покажчик рівня відкриття заслінки розвантажувального шнека.

Тип машиниTitan 34 UW
Довжина, м8,26
Можливості транспортуванняШини 900/60 R 32/гусеничний ходовий механізм 2,56 м x 0,91 м
Телескопічна вісьТільки з шинами/гусеничним ходовим механізмом не може бути використаний
Ширина, м3,00
Транспортна ширина, гусеничний ходовий механізм3,49
Ширина машини з висунутою телескопічною віссю, м3,56 (тільки з шинами 900/60 R32)
Транспортна висота, м4,00
Висота заповнення ємності, бік/середина, м3,48/3,60
Висота перевантаження, м4,60
Загальна вага, порожній, понад, кг6700
Навантаження на вісь ззаду, порожній, кг5280
Опорне навантаження спереду, порожній, кг1420
Ємність бункера, куб. м34
Гідр. відкидний шнек Ø, мм600
Продуктивність перевантаження, т/хв.18
З'єднання карданного валу трактора1 3/8“ – Z 6, 1 3/8 – Z 21, 1 3/4 – Z 6, 1 3/4 – Z 20
Секції гідророзпод. подв. дії4
Навішування обладнання, маятниковий причіпний пристрійПальці Ø 50–55
Навішування обладнання, кульова головкаK 80

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав
Тел .: 050 358 79 37
Emailv.shyposha@astra-group.com.ua

Залишити заявку на демонстрацію

Використовуючи один бункер-накопичувач для 2-3 комбайнів під час збирання зернових, ви за ефективністю заміните ще один комбайн, оскільки комбайни виконують вивантаження в бункер на ходу, що дозволяє прискорити заплановані роботи. Продуктивність комбайнів підвищується за рахунок скорочення втрат робочого часу, зменшується кількість необхідного автотранспорту для вивезення зернових.

Бункери-накопичувачі Egritech мають високу прохідність і маневреність, а широкі колеса створюють менше навантаження на ґрунт і убезпечують його від небажаного ущільнення. Бункер-накопичувач Egritech виключає заїзд автотранспорту на поле.

Бункери-накопичувачі Egritech – це якісна техніка з компенсаціями від держави. На всю продукції Egritech можна отримати компенсацію від держави в розмірі до 40 % (програма компенсації 25 % вартості придбаної техніки, а для невеликих фермерських господарств – 40 %).

Асортимент Egritech представлений такими товарними позиціями: бункери-накопичувачі (4 моделі об'ємом 16, 20, 30 і 40 м3), автомобільні причепи, тракторні причепи і зерновози. Egritech – високоякісна техніка для проведення сільськогосподарських робіт високого рівня складності, яка на 30 % збільшить швидкість збирання врожаю і знизить втрати зерна на 20 %.

Також пропонуємо вам звернути увагу на причіп-вагон Fliegl-ASW з висувною стінкою. Причіп Fliegl універсальний: завдяки системі підпресовування він економить час на транспортну логістику. Передбачає різноманітне застосування, є великий вибір навісного обладнання. Швидке вивантаження можливе на будь-якій поверхні – і в полі, і в закритому приміщенні.

Залишити заявку на демонстрацію
×