×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Причепи і Зерноперевантажувачі

Використовуючи один бункер-накопичувач для 2-3 комбайнів під час збирання зернових, ви за ефективністю заміните ще один комбайн, оскільки комбайни виконують вивантаження в бункер на ходу, що дозволяє прискорити заплановані роботи. Продуктивність комбайнів підвищується за рахунок скорочення втрат робочого часу, зменшується кількість необхідного автотранспорту для вивезення зернових.

Бункери-накопичувачі Egritech мають високу прохідність і маневреність, а широкі колеса створюють менше навантаження на ґрунт і убезпечують його від небажаного ущільнення. Бункер-накопичувач Egritech виключає заїзд автотранспорту на поле.

Бункери-накопичувачі Egritech – це якісна техніка з компенсаціями від держави. На всю продукції Egritech можна отримати компенсацію від держави в розмірі до 40 % (програма компенсації 25 % вартості придбаної техніки, а для невеликих фермерських господарств – 40 %).

Асортимент Egritech представлений такими товарними позиціями: бункери-накопичувачі (4 моделі об'ємом 16, 20, 30 і 40 м3), автомобільні причепи, тракторні причепи і зерновози. Egritech – високоякісна техніка для проведення сільськогосподарських робіт високого рівня складності, яка на 30 % збільшить швидкість збирання врожаю і знизить втрати зерна на 20 %.

Також пропонуємо вам звернути увагу на причіп-вагон Fliegl-ASW з висувною стінкою. Причіп Fliegl універсальний: завдяки системі підпресовування він економить час на транспортну логістику. Передбачає різноманітне застосування, є великий вибір навісного обладнання. Швидке вивантаження можливе на будь-якій поверхні – і в полі, і в закритому приміщенні.

Залишити заявку на демонстрацію
×