×

Пошук по каталогу

UA RU
Глибокорозпушувачі
Навісні глибокорозпушувачі FraMest INVERTA
Надпотужний навісний глибокорозпушувач для глибокого рихлення…

Глибокорозпушувачі – головні помічники фермера в боротьбі за урожай. Глибокорозпушувач по праву можна вважати найпрогресивнішим знаряддям, яке дозволяє поліпшити водно-повітряний режим кореневого шару ґрунту, запобігає ерозії ґрунту, сприяє накопиченню вологи і, як наслідок, підвищує врожайність сільськогосподарських культур.

Безвідвальний розпушувач Fralaz має спеціальну конструкцію, яка гарантує добре входження ножів у ґрунт. Fralaz використовується для виправлення структури ґрунту, що забезпечує формування необхідного для кореневої системи водного і повітряного стану ґрунту.

Використання глибокорозпушувача стало практично повсюдним. За допомогою цього агрегата фермер підвищує врожайність, поліпшує стан ґрунту, при цьому витрачаючи мінімум ресурсів – як людських, так і фінансових.

Навісний глибокорозпушувач FraMest Inverta –  це агрегат для основного обробітку ґрунту на глибину 70 см (глибокого розпушування), чого більш ніж достатньо для 100 %-го руйнування плужної підошви, яка утворилася внаслідок обробітку ґрунту на одну й ту саму глибину протягом тривалого періоду (оранки/дискування). FraMest Inverta має такі основні переваги: стабільне витримування глибини, найбільший кліренс на ринку та надміцна рамна конструкція агрегата.

Залишити заявку на демонстрацію