×

Пошук по каталогу

UA RU
Зернозбиральні комбайни
Зернозбиральні комбайни Fendt IDEAL
Інший. Кращий. ІДЕАЛЬНИЙ. Збирання вашого врожаю заграє новими…

Для своєчасного збирання врожаю з мінімальними затратами фермерське господарство повинно мати у своєму розпорядженні власний зернозбиральний комбайн (це доцільно, якщо забезпечено його завантаженість). Це дає можливість збирати продукцію в агрономічні строки з урахуванням погодних умов. Наявність власного комбайна також забезпечить оптимальний розподіл праці між працівниками.

Fendt IDEAL – комбайн без жодних обмежень, розроблений з чистого аркуша та створений відкривати нові горизонти продуктивного збирання врожаю. Комбайн Fendt IDEAL готовий до сучасних та майбутніх вимог професійних фермерів і підрядників. Інноваційна система обмолоту завжди забезпечує найпродуктивнішу подачу матеріалу та найчистіший вихід для будь-яких культур та в будь-яких умовах.

Лінійка Fendt IDEAL представлена трьома версіями — 7, 8 і 9-го класу потужності. Серію 7Т обладнано двигуном AGCO Power потужністю 451 к. с. На старші ж серії встановлені двигуни MAN: потужністю 538 к. с. для 8-ї серії, 647 к. с. — для 9-ї. Щоб отримати найкращі результати, необхідно робити все правильно від самого початку. Саме тому всі комбайни Fendt IDEAL працюють з останнім поколінням найбільш високо оцінених жаток у світі – PowerFlow.

Fendt IDEAL – розумне рішення, яке дозволить вам вивести процес збирання врожаю на небачений рівень завдяки найсучаснішим датчикам та інтелектуальним мережевим можливостям. Із комбайнами Fendt процес збирання вашого врожаю буде швидким і якісним.

Залишити заявку на демонстрацію