×

Пошук по каталогу

UA RU
Зернозбиральні комбайни
Зернозбиральні комбайни Fendt IDEAL
Дивитися всі товари в рубриці: Зернозбиральні комбайни
Дивитися всі товари виробника: FENDT
Зернозбиральні комбайни Fendt IDEALЗернозбиральні комбайни — ASTRA-00169

Fendt IDEAL. Комбайн без жодних обмежень, розроблений з чистого аркуша та створений відкривати нові горизонти продуктивного збирання врожаю. Готовий до сучасних та майбутніх вимог професійних фермерів та підрядників. Інноваційна система обмолоту, яка завжди забезпечує найбільш продуктивну подачу матеріалу та делікатний обмолот для будь-яких культур та у будь-яких умовах.

Журі DLG на Agritechnica нагородило Fendt IDEAL срібною медаллю за інноваційність загальної конструкції комбайнів Fendt IDEAL. Поєднання простих та ефективних рішень, наприклад IDEALbalanceTM, та найсучасніших цифрових технологій на кшталт IDEALharvestTM – ось чим ці комбайни вирізняються на фоні конкурентів.

За результатами голосування відвідувачів в номінації «Машина року 2018» на виставці «Agritechnica 2017» комбайн Fendt IDEAL посів перше місце. В онлайн- голосуванні було подано більше 50 000 голосів – і більшість з них була за Fendt IDEAL

Регульований кут зрізу жатки Power Flow гарантує бездоганну подачу матеріалу навіть при роботі з полеглими культурами. За допомогою двох гідравлічних циліндрів, розташованих у нижній частині корпусу похилого транспортера, ви можете задати кут між похилим транспортером і жаткою, не залишаючи крісла оператора.

Спеціально розроблена система охолодження AirSense складається з реверсивного вентилятора діаметром 950 мм та блока радіаторів площею 2,7 м2. Залежно від температури та тривалості роботи вентилятор періодично в автоматичному режимі змінює напрямок свого обертання та відмінно очищує радіатор.

Кабіна Fendt VisionCab була спеціально спроектована таким чином, аби надати оператору ідеальне робоче місце та найкращий огляд жатки . Кабіна площею 5,75 м2 і оснащена лобовим склом, яке забезпечує огляд на 180о та має низький рівень шуму ‒ 73 дБ.

Найвищу продуктивність та якість обмолоту при делікатній обробці соломи і низькому енергоспоживанні забезпечує  молотильний агрегат  Dual Helix (IDEAL 8 та 9).

Оптимальний метод подачі, який гарантує стабільний потік культури, забезпечує подавальний барабан RotorFeeder діаметром 600 мм. Швидкість барабана регулюється в залежності від швидкості ротора і завжди складає 70 % від швидкості ротора. Така конструкція механізму подачі використовує набагато менше енергії для виконання своєї роботи.

Моделі Fendt IDEAL оснащують унікальною системою IDEALbalance, аби гарантувати, що в зерновий бункер потрапить лише чисте зерно. Серцем цієї системи є подвійна зернова скатна дошка. Передня частина скатної дошки збирає обмолочений бичами ротора матеріал в передній частині . Задня частина скатної дошки збирає матеріал, відкинутий роторними пальцями, та спрямовує його на задню частину стрясної дошки. Це дозволяє повністю  використати площу стрясної дошки та якісно очистити зерно від рослинної маси.

Система очищення Cіclone складається з трьох вентиляторних блоків із відкритими боками задля забезпечення максимального повітряного потоку. Потужний повітряний потік розділяється відразу на етапі першого падіння культури до системи очистки. При цьому створюється постійний повітря потік по всій площі решітного стану, забезпечуючи найкращі результати очищення.

Комбайни Fendt IDEAL можуть оснащуватися одним з двох варіантів зернових бункерів. Streamer 210 об’ємом 17 100 л та швидкістю розвантаження 210 л/с або Streamer 140 об’ємом 12 500 л та швидкістю розвантаження 140 л/с

Гідравлічне налаштування інтенсивності розвантаження з кабіни є стандартною функцією на всіх комбайнах Fendt IDEAL. Навіть коли зерновий бункер повний, можна обрати одне з п’яти положень кришок (відкриття 0 %, 25 %, 70 %, 75 %, 100 %).

В якості опції комбайни Fendt IDEAL можуть оснащуватися найновішою системою з гусеничним рушієм TrakRide. Доступні 3 види гусениць шириною 660 мм, 760 мм та 910 мм.

Вузькі транспортні габарити Fendt IDEAL забезпечуються завдяки можливості вибору з широкого асортименту шин, оскільки навіть при виборі шин 800/70R38 зовнішня ширина залишається в межах 3,3 м.

IDEAL автоматично перемикається в повнопривідний режим 4WD при досягненні заданого навантаження на передній міст. Це означає, що міст IDEAL AllDrive долучається до роботи лише тоді, коли повний привід необхідний для найкращого зчеплення з поверхнею, завдяки чому комбайни економлять паливо та подовжують ресурс повнопривідного мосту.

ПЕРЕВАГИ КОМБАЙНІВ FENDT IDEAL:

 • Подавальний барабан Rotor Feeder підбирає культуру та подає її знизу до роторів для оптимального обмолоту. Швидкість пропорційно налаштовується системою: оберти подавального механізму завжди складають 70 % від швидкості ротора;
 • Ротори Dual Helix (IDEAL 8 і 9) – це найдовші ротори на ринку;
 • IDEALBalance™ подвійна скатна зернова дошка - повне використання площі грохота та якісна очистка обмолоченої маси;
 • Потужний вентилятор системи очищення Ciclone з трьох вентиляторних блоків із відкритими боками для забезпечення максимального очищення зерна;
 • Streamer 210 найбільший об’єм зернового бункера на ринку, 17 100 л, та найшвидше розвантаження, 210 л/с, з гідравлічним налаштуванням інтенсивності розвантаження.
 • Половорозкидач з трьома варіантами роботи: 1)подрібнення та перемішування; 2) скидання та змішування з соломою; 3) відділення полови від соломи;
 • Саме якісне подрібнення з 8-ми рядним подрібнювачем ShortCut з 112 ножами;
 • ActiveSpread рівномірний розподіл подрібненої маси по всій ширині жатки;
 • Висококомфортабельна кабіна Vision Cab з центром управління комбайном Variotronic 10,4”, системою віддаленого моніторингу SmartConnectTM та автоматичним клімат-контролем відкриває нові горизонти в управлінні та контролі роботи комбайна;
 • Потужний, надійний і разом з тим найекономічніший двигун MAN  з мінімальною питомою витратою пального;
 • Трансмісія MotionShift дозволяє зручно перемикати передачі на ходу;
 • Силовий агрегат Drive Center - лише 13 ременів та одна ланцюгова передача;
 • Доступність вибору зернових жаток Power Flow

FENDT

Ideal 8

Ideal 9

Жатка

Ширина жатки Power Flow від – до, м

9,2 – 10,7

9,2 – 12,2

Двигун

MAN

MAN

Циліндри, шт.

6

6

Об’єм, л

12,4

15,2

Номінальні оберти двигуна, об./хв.

1900

1900

Максимальна потужність двигуна (ECE R 120), кВт/к. с.

401/538

483/647

Місткість паливного бака стандарт/опція, л

1000/1250

1250/1500

Похила камера

Регулювання кута зрізу

мех./гідр

мех./гідр

Ланцюги транспортера похилої камери, шт.

3

4

Гідравлічний реверс похилої камери

+

+

Система обмолоту

Механізм обмолоту Helix

Dual

Dual

Кількість роторів

2

2

Діаметр/Довжина ротора, мм

600 / 4838

600 / 4838

Швидкість ротора, об./хв.

400 - 920

280 - 1160

Площа молотильних підбарабань механізму обмолоту Helix, м2

1,66

1,66

Площа сепарації механізму обмолоту Helix, м2

1,92

2,40

Діаметр / швидкість подавального бітера, мм

600 / 285-656

600 / 200-828

Остаточна сепарація

Загальна площа сепарації, м2

3,58

4,06

Очищення

Система очищення Ciclone

+

+

IDEALbalance – скатні зернові дошки

+

+

Площа стрясної дошки, м2

2,05

2,05

Загальна площа решіт, м2

4,9

5,4

Кількість обертів вентилятора, об./хв.

250 -1400

250 -1400

Електричне регулювання решіт

+

+

Контроль повернення домолоту

+

+

Зерновий бункер

Streamer, л. с.

140/210

210

Об’єм бункера, л

12500/17100

17 100

Подрібнювач

BaseCut/ShortCut – рифлених ножів, шт.

56/112

56/112

Кабіна

Кабіна Vision

+

+

Автоматичний клімат-контроль

+

+

Задня камера

+

+

Контроль втрат

+

+

Поворотні вхідні сходи PowerFold

+

+

Fendt Variotronic

Fendt Varioterminal 10.4’’

+

+

HarvestPlus – автоматичне управління продуктивністю

+

+

AgCommand

+

+

Вимірювання вологості врожайності

+

+

Картографування

+

+

Вага та розміри

Довжина без жатки, м

9 126

10 632

Ширина без жатки, стандартні шини, мм

3490

3490

Висота, мм

3990

3990

 

З усіх питань звертатися до:

Дмитренко Максим
Тел.: 050 414 66 35
Email: Maksym.Dmytrenko@astra-group.ua

Для своєчасного збирання врожаю з мінімальними затратами фермерське господарство повинно мати у своєму розпорядженні власний зернозбиральний комбайн (це доцільно, якщо забезпечено його завантаженість). Це дає можливість збирати продукцію в агрономічні строки з урахуванням погодних умов. Наявність власного комбайна також забезпечить оптимальний розподіл праці між працівниками.

Fendt IDEAL – комбайн без жодних обмежень, розроблений з чистого аркуша та створений відкривати нові горизонти продуктивного збирання врожаю. Комбайн Fendt IDEAL готовий до сучасних та майбутніх вимог професійних фермерів і підрядників. Інноваційна система обмолоту завжди забезпечує найпродуктивнішу подачу матеріалу та найчистіший вихід для будь-яких культур та в будь-яких умовах.

Лінійка Fendt IDEAL представлена трьома версіями — 7, 8 і 9-го класу потужності. Серію 7Т обладнано двигуном AGCO Power потужністю 451 к. с. На старші ж серії встановлені двигуни MAN: потужністю 538 к. с. для 8-ї серії, 647 к. с. — для 9-ї. Щоб отримати найкращі результати, необхідно робити все правильно від самого початку. Саме тому всі комбайни Fendt IDEAL працюють з останнім поколінням найбільш високо оцінених жаток у світі – PowerFlow.

Fendt IDEAL – розумне рішення, яке дозволить вам вивести процес збирання врожаю на небачений рівень завдяки найсучаснішим датчикам та інтелектуальним мережевим можливостям. Із комбайнами Fendt процес збирання вашого врожаю буде швидким і якісним.

Залишити заявку на демонстрацію