×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Сітка Cotesi

Cotesi – Companhia de Têxteis Sintéticos, SA, заснована в 1967 році, – піонер у Європі з виробництва пряжі, канатів, сіток і кабелів із синтетичної та натуральної сировини. Сьогодні Cotesi є найбільшим у світі виробником сільськогосподарської пряжі.

Інтегрована в одну з найпотужніших національних груп, Violas SGPS, компанія має великий досвід роботи на національному та міжнародному ринку. Cotesi – провідна фігура в глобальних каналах розподілу і постачання. Розміщена в Європі (Португалія, Великобританія, Данія, Німеччина, Бельгія і Франція) та Північній Америці (США і Канада).

Відмітна риса компанії – створення і застосування технічних інновацій, завдяки чому продукти Cotesi використовуються в авангардних проектах сільськогосподарської галузі.

У Cotesi впроваджено систему управління якістю, що сертифікована APCER – Португальською асоціацією сертифікації (зокрема, проектування, розробки і виробництва проводів, тросів, сіток і морських кабелів із використанням синтетичної і натуральної сировини).

Таким чином, компанія відповідає вимогам NP EN ISO 9001: 2015.

Нині в Cotesi – 1000 працівників по всьому світу.

Детальну інформацію ви можете отримати у наших регіональних представників, всі контакти тут.

Залишити заявку на демонстрацію