×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Виробництво гідрошлангів

Faster – муфти розривні
Manulli – гідравлічні рукави, перехідники та компоненти

Майже кожне сільськогосподарське підприємство чи будівельна фірма мають техніку з гідравлічними системами. Її періодично потрібно оновлювати, стежити за нею, особливо за гідравлічними рукавами. Часто виникає проблема розриву рукавів або інших компонентів. 

Чому це відбувається? Є кілька причин. Одна з них – недбале ставлення до до сільськогосподарської техніки: оператор, що керує технікою, не стежить за станом гідравліки і вчасно не усуває витікання або не прибирає техніку, через що сторонні предмети можуть пошкодити гідравлічні компоненти.

Друга причина – не дотримуються регламенту технічного обслуговування гідравлічних систем. Проте відомо, що гідравлічні шланги схильні до природного старіння, і навіть якщо техніка не працює, шланги високого тиску все одно раз на два роки потрібно замінювати.

Третя причина – використання гідравлічних компонентів, які не витримують тиску в системі, або насос створює занадто високий тиск.

Звичайно, це далеко не всі проблеми, що виникають при роботі з гідравлікою, але зводяться вони до одного: техніка не працює. Однак проблеми потрібно швидко усувати – і не допустити їх надалі. Ми вирішили комплексно підійти до цього питання: пропонуємо своїм клієнтам тільки якісні рукави високого тиску, вироблені на власному імпортному обладнанні, і до того ж даємо гарантію на них. Також ми можемо реставрувати пошкоджені рукави.

На вітчизняній техніці теж дуже часто рвуться рукави (буває, навіть після 10 хвилин роботи, якщо шланги неякісні). На цю техніку ми теж можемо виготовити – з гарантією – необхідні рукави, які будуть служити набагато довше. Можливо, вартість вироблених у нас рукавів буде вищою від вітчизняних аналогів, але спробуйте порахувати реальну економію. Вартість масла, що вилилося на землю, ніхто не компенсує, як і простій техніки при ремонті або заміні. Але при цьому рукави хочеться купити подешевше – такий вже у нас менталітет. Ось вам і економія.

Наша компанія постійно розширює асортимент продукції, збільшується кількість філій, на базі яких на місці протягом 10–30 хвилин виготовляється будь-гідравлічний рукав. Часто потрібно лише повідомити оригінальний код потрібного рукава (базу рукавів ми постійно поповнюємо). Якщо коду немає, то достатньо надати або старий рукав, або повідомити основні параметри рукава: вид кінцевиків, параметри їх кутів, різьби, довжину рукава і тиск, який має витримувати рукав. Іноді може знадобитися додаткова інформація. Можемо запропонувати кілька варіантів виготовлення рукавів.

Для якісного і швидкого обслуговування клієнтів на складі постійно наявні різноманітні гідравлічні перехідники, кутники, трійники, хрестовики, а також швидкознімні муфти. Завжди маємо оптимальну кількість затребуваних муфт, як і трубних гідравлічних з'єднань (трубки, врізні кільця, гайки, перехідники).

Наші фахівці готові виїхати на місце, прорахувати потрібну кількість гідравлічних компонентів і порадити, як краще прокласти магістралі. Вони підкажуть, де краще переобладнати техніку з рукавів на трубки чи навпаки. Допоможуть вирішити проблему постійних розривів рукавів за допомогою зміни конструкції (шляху проходження рукавів) або ж замінять на нові старі рукави, муфти, трубки та інше.

Чимало фірм пропонують подібні послуги, але вибрати правильне рішення і якісно обслужити клієнтів здатні не всі.
Бажаємо, щоб до сільськогосподарської техніки служила вам довго. А в разі поламки звертайтеся – із задоволенням допоможемо.

Для придбання запчастин  до сільгосптехніки звертайтеся до наших регіональних представників

Перейти до купівлі запчастин в інтернет-магазині

Залишити заявку на демонстрацію