×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Запчастини до розкидачів

ТОВ «АБА «Астра» є ексклюзивним імпортером і дилером техніки та запасних частин до неї ТМ Bogballe; ми пропонуємо тільки оригінальні запчастини екстра-класу.

Компанія Bogballe є одним з провідних виробників Розподільники мінеральних добрив. 365 днів на рік у компанії працюють над розробкою технології розкидання мінеральних добрив – технології, яка з покоління в покоління була пристрастю.

Сьогодні BOGBALLE A/S – сімейний бізнес у четвертому поколінні, в якому, як і раніше, зберігаються потужні сімейні традиції.

BOGBALLE A/S – це високотехнологічне виробництво, обладнання для розробки і тестування, а також однин з найбільших та найпрогресивніших у Європі центрів тестування. Компанія Bogballe (Данія) є одним зі світових лідерів у виробництві Розподільники мінеральних добрив з більш ніж 50-річною історією. Усі моделі розкидачів Bogballe мають модульну конструкцію, що дозволяє легко нарощувати обсяг бункера відповідно до конкретних умов роботи. Поєднання неіржавіючої сталі з високоміцної порошковим фарбуванням бункера забезпечує стійкий захист від корозії.

Організований нашою компанією продаж розподільників мінеральних добрив Bogballe супроводжується повним комплексом гарантійного і сервісного обслуговування європейської якості. До переліку сервісних послуг включено передпродажну підготовку, введення в експлуатацію, гарантійне обслуговування, інформаційне забезпечення, сервісне обслуговування у післягарантійний період. Уся сільгосптехніка, що постачається нашою компанією, забезпечується належним постачанням необхідних оригінальних запчастин від виробника.

Передбачено можливість укладення додаткового договору на сервісне обслуговування сільгосптехніки, який істотно розширює перелік надаваних замовнику послуг, дозволяє планувати витрати на обслуговування машин та надає додаткові гарантії безперебійної роботи техніки.

Компанія «Астра» є ексклюзивним постачальником техніки і запасних частин до сільгосптехніки ТМ Bogballe в Україні.

Перейти до купівлі запчастин в інтернет-магазині

Залишити заявку на демонстрацію