Форсунки і наконечники для обприскування
ТОВ «Агробудівельний альянс «АСТРА» вже протягом кількох років співпрацює з компанією TeeJet.
Компанія TeeJet – провідний світовий виробник сільгоспагрегатів, розпилювачів, обприскувачів та супутніх товарів.
Компанія TeeJet і її продукція є невід'ємною частиною сільського господарства відтоді, як у 1940-х роках на ринку з'явилися перші засоби захисту врожаю. Досвід у сфері розпилення, внесення добрив і посіву гарантує, що жодна інша компанія не забезпечить вищу якість продуктів і технічних рішень для вашого бізнесу.
Вибираючи розпилювальну насадку, потрібно враховувати такі чинники:
- вид обробки (гербіцидна, фунгіцидна, інсектицидна, внесення добрив чи регуляторів росту рослин);
- властивості препаратів (контактні чи системні);
- щільність стеблостою;
- температура повітря;
- відносна вологість повітря;
- швидкість вітру.
За типом розпилювача і створюваного факела розпилення робочої рідини розрізняють:
- інжекторні;
- щілинні;
- дефлекторні;
- розпилювачі з порожнистим конусом розпилення.
За типом розпилювача і створюваного факела розпилення робочої рідини розрізняють:
- плоскофакельні;
- розпилювачі з порожнистим конусом розпилення.
- двофакельні.
Розпилювачі розрізняються також за витрачанням рідини за певний період часу при однаковому робочому тиску. Об'ємна витрата розпилювачів кодується за допомогою кольорового маркування за стандартами Міжнародної організації стандартизації (ISO) – кожен колір відповідає певному рівню витрачання рідини на хвилину.
Ви можете скористатися таблицею підбирання розпилювача у «Каталозі TeeJet» за необхідною нормою виливу, л/хв., при заданих параметрах: швидкість руху обприскувача та робочий тиск насоса.
Слід враховувати також необхідний кут розпилення, матеріал насадки.
ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЩО РОЗПИЛЮВАЧ НЕОБХІДНО ЗАМІНИТИ, ЯКЩО ПРИ ВИМІРЮВАННІ СТРУМІНЬ НА 10% ПЕРЕВИЩУЄ НОМІНАЛЬНУ ШВИДКІСТЬ.
Перевірка схеми розпилення
НОВІ РОЗПИЛЮВАЛЬНІ НАКОНЕЧНИКИ | ЗНОШЕНІ РОЗПИЛЮВАЛЬНІ НАКОНЕЧНИКИ | ПОШКОДЖЕНІ РОЗПИЛЮВАЛЬНІ НАКОНЕЧНИКИ |
Забезпечують рівномірний розподіл при правильному накладенні | Забезпечують вищу продуктивність у зв'язку з великою кількістю розпилюваної речовину під кожним наконечником | Забезпечують дуже нерівномірне розпилення – високий ступінь накладення і неповне охоплення ділянки |
У щілинному розпилювачі поділ потоку рідини на краплі відбувається після того, як рідина пройшла через зріз сопла. Спектр крапель дуже залежить від робочого тиску. Крім того, він менш однорідний, тобто присутні як великі, так і вкрай дрібні фракції. При підвищенні тиску спектр зміщується у бік дрібних і дуже дрібних крапель. За оптимальних умов роботи дрібні краплі корисні, оскільки вони рівномірно покривають поверхню листків, що важливо при роботі з контактними препаратами. При цьому є й недоліки, як-от недостатнє покриття стеблостою. Також за низької вологості повітря істотно збільшуються втрати через випаровування і знесення. У Німеччині понад 90% продаваних розпилювачів – інжекторні. Щілинні розпилювачі будуть ефективно працювати тільки за температури близько 20° С, безвітряної погоди та високій вологості повітря. В наших умовах треба використовувати інжекторні розпилювачі.
В інжекторних розпилювачах змішування рідини з повітрям відбувається всередині розпилювача, спектр крапель менш схильний до коливань. Він однорідніший та містить велику кількість великих, але порожніх крапель, що рухаються з більшою швидкістю, що додатково скорочує час перебування краплі в польоті, збільшує ступінь проникнення всередину стеблостою і знижує втрати, що сприятливо позначається на кінцевому результаті.
Значна частина розчину за великої кількості дрібних крапель просто випаровується і не долітає до рослин. Розпилювачі з порожнистим конусом розпилення широко застосовуються за кордоном при внесенні фунгіцидів та інсектицидів у садах. Однак вони менш придатні для застосування на польових культурах внаслідок великих втрат за рахунок випаровування і зносу. До того ж у місцях перекриття факелів утворюються зони з підвищеними дозами внесених препаратів.
Дефлекторні розпилювачі застосовуються для внесення добрив і ґрунтових гербіцидів. Такий тип розпилювачів характеризується створенням дуже великих крапель, що є неприйнятним для селективних гербіцидів, а також фунгіцидів та інсектицидів. Плоскофакельний конус розпилення має стрічкоподібну форму із суцільним заповненням всередині факела робочим розчином. Такий конус розпилення зазвичай застосовують для внесення гербіцидів.
Порожній факел і двофакельне розпилювання застосовують для внесення інсектицидів і фунгіцидів. При цьому утворюються дрібніші краплі.
Перейти до купівлі запчастин в інтернет-магазині