×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Мастильні матеріали

Щоб сільське господарство було прибутковим, ви покладаєтеся на сучасну складну техніку, що вимагає високоякісних мастильних матеріалів, які забезпечують відмінну ефективність роботи, особливо під час посівних робіт і збирання врожаю.

Компанія «Астра» є одним із лідерів на ринку масел для сільгосптехніки, річний оборот компанії обчислюється сотнями тонн мастильних матеріалів, на складах компанії постійно перебуває не менш як 50 тонн усіх видів мастильних матеріалів. Компанія є офіційним дилером оригінальних масел AGCO, MANITOU, Petronas Arbor і Mobil. У портфелі брендів компанії – оригінальні масла John Deere та CAT.

Оригінальні масла AGCO

Компанія «Астра», маючи багаторічний досвід продажу і сервісного обслуговування техніки AGCO, отримала статус офіційного дилера оригінальних масел AGCO OIL. Ці масла спеціально розроблено для експлуатації у техніці AGCO, вони мають усі необхідні допуски і є оригінальними для техніки Fendt, Challenger, Massey Ferguson та Valtra. Варто відзначити, що масла AGCO отримали допуск US Military, що підтверджує й гарантує найвищу надійність у найсуворіших умовах експлуатації. Окремо варто відзначити демократичну вартість оригінальних масел AGCO OIL, яку можна порівняти з вартістю неоригінальних масел. Ціни на масла AGCO задовольнять навіть найбільш уважних до ціноутворення клієнтів.

Мастильні матеріали AGCO OIL допоможуть вам подовжити термін служби агрегатів, знизити витрати на технічне обслуговування і зменшити шкідливі викиди, а також підвищити експлуатаційну готовність техніки. Вони також захищають ваші гарантійні угоди завдяки відповідності специфікаціям виробника обладнання та галузевим стандартам.

На складах компанії «Астра» постійно є уся лінійка оригінальних масел AGCO OIL.

Масла MANITOU

Оригінальні масла Manitou.
Компанія «Астра» має багаторічний досвід обслуговування техніки Manitou та використовує тільки спеціальні фірмові масла для техніки Manitou. Прямі поставки із заводу у Франції гарантують якість і 100%-ну сумісність з вашою технікою Manitou.

Масла Petronas

Компанія Petronas є виробником оригінальних масел для техніки Case, New Holland, Iveco та Mercedes Benz AMG. Продукція Petronas характеризується високою якістю і демократичними цінами.
З 2015 року компанія Астра є офіційним дилером бренду Petronas Arbor.

Mobil

Понад шість років наша компанія є сертифікованим продавцем мастильних матеріалів торгової марки Mobil. Бездоганна репутація цих мастильних матеріалів гарантує безперебійну роботу техніки за будь-яких умов. Крім того, асортимент масел Mobil включає універсальні (STOU та UTTO) масла, що дозволить вам використовувати один вид масла для різних вузлів техніки, а отже – забезпечить уникнення неправильного добору і зменшить витрати на ПММ у вашій компанії.

Масла John Deere

Ці масла розроблено виключно для техніки всесвітньовідомого американського виробника John Deere. Вони враховують усі особливості техніки і гарантують стабільну роботу за будь-яких умов.  Унікальне моторне масло Plus-50 II (другого покоління) дозволяє збільшити інтервал заміни до 500 мотогодин, що позитивно позначиться на вашому бюджеті! Пряме постачання цих масел гарантує нашим клієнтам прийнятні ціни та впевненість у якості. Уся продукція сертифікована і готова до відвантаження в усіх регіонах України.

Масла Caterpillar (CAT)

Як і масла, про які йшлося вище, їх розроблено спеціально для техніки Caterpillar. Вони мають усі необхідні допуски для гарантування безперебійної роботи вашої техніки. 

Масла SUNOCO

Всесвітньо відомий бренд SUNOCO – це торговельна марка нафтовидобувної і нафтопереробної компанії – найбільшого дистриб'ютора палива в США і провідного виробника мастильних матеріалів. Представництва компанії розташовані в 30 країнах світу. Заснована в 1886 році, компанія SUNOCO є одним з лідерів напрямку інноваційних розробок.

Для придбання звертайтеся до наших регіональних представників

Перейти до купівлі запчастин в інтернет-магазині

Залишити заявку на демонстрацію