×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Запчастини до обприскувачів

ТМ Berthoud, Challenger (Spra-coupe)
Компанія ТОВ «АБА «Астра» пропонує оригінальні і неоригінальні запчастини до обприскувачів ТМ Berthoud і Challenger (Spra-coupe).

Компанію Berthoud (Берту) було засновано 1895 року Полем Берту. Поль Берту вирішив вкласти свої гроші у новий продукт: обприскувач-ранець. Ранець мав величезний комерційний успіх. Відтоді компанія стала займатися виробництвом обприскувачів.Третє покоління Berthoud (двоюрідні брати Гай і Дідьє) вирішили розширити ринок і створили спеціальний підрозділ під назвою Flori-loisirs. Протягом наступних років компанія почала впроваджувати нові розробки: обприскувач на кінній тязі, здатний обробляти відразу два ряди виноградників. Після Другої світової війни попит на обприскувачі різко зріс. 1965 року Berthoud (Берту) розробила насос GAMA, а через два роки виробництво високопродуктивних обприскувачів збільшилася у два рази, а ранців – більш ніж в чотири рази. Компанія Berthoud (Берту) 1987 року увійшла до складу групи Exel Industries. Група спеціалізується на технології точного розпилювання. 1990 року компанія випустила новий польовий обприскувачі MACK, що відповідав європейським стандартам.

Покликання Berthoud – захист і догляд за рослинами в ім'я вирішення проблем голоду, пов'язаних зі зростанням населення у світі і стагнацією оброблюваних площ. У цих умовах сільськогосподарський обприскувач Berthoud стає незамінною машиною для будь-якого господарства.
Вже понад 100 років компанія Berthoud веде наукові дослідження, щоб мати можливість пропонувати своїм клієнтам найточніші та найнадійніші обприскувачі.

Berthoud використовує як перевірені роками, так і найбільш передові технології, щоб створювати продукцію, яка відповідає найвищим міжнародним нормам. У розробці своєї продукції Berthoud також керується принципами концепції Сталого Розвитку, піклуючись про екологічну безпечність техніки та якість одержуваних продуктів харчування.

Починаючи з 1987 року, коли компанія стала частиною групи EXEL INDUSTRIES, обсяг продажу техніки зростає з року в рік. Сьогодні він уже перевищує 55 мільйонів, з яких 40% становить експорт.

У компанії BERTHOUD на сьогодні працює 250 осіб, не враховуючи співробітників трьох філій в Англії, Швейцарії (Société Fischer) та Росії.
Каталог Berthoud містить понад 8000 оригінальних запчастин.

Корпорація AGCO – світовий виробник і дистриб'ютор сільськогосподарської техніки та запасних частин до неї. 
Сьогодні техніка AGCO представлена ​​під торговими марками Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® і Valtra®. Штаб-квартира компанії AGCO розташована у місті Дулут, штат Джорджія, США, а кількість співробітників AGCO становить понад 17 тис. осіб у 20 країнах по всьому світу. Від 1990 року AGCO інвестувала понад $1,4 млрд. у придбання інших компаній.

AGCO продовжує винаходити нові рішення для вдосконалення своєї продукції, як і раніше залишаючись компанією, для якої якість завжди на першому місці – і найкращим підтвердженням того є сама історія корпорації. Компанія «АБА «Астра», у свою чергу, не відстає та пильно відстежує всі новації. Будучи офіційним дистриб'ютором ТМ Challenger, має на своєму складі великий вибір оригінальних та неоригінальних запасних частин, а також забезпечує оперативні поставки безпосередньо від виробника.

Самохідні обприскувачі Challenger – це спеціалізована сільськогосподарська техніка світового виробника, що дозволяє з високою продуктивністю виконувати внесення засобів захисту та рівномірно обробляти сільськогосподарські культури, вирощувані на великих площах. Машини цього класу використовуються для внесення добрив і різноманітних засобів захисту рослин аж до останніх фаз вегетації. В умовах величезних оброблюваних площ сільськогосподарського призначення обприскувачі є незамінним інструментом, що дозволяє своєчасно проводити необхідну обробку вирощуваних культур, а це сприятливо позначається на урожаї. Від ефективності роботи обприскувача, його вартості та експлуатаційних витрат безпосередньо залежить собівартість продукції, тому перш ніж купити обприскувач необхідно виконати економічні розрахунки.

Організований нашою компанією продаж обприскувачів Challenger супроводжується повним комплексом гарантійного і сервісного обслуговування європейської якості. До переліку сервісних послуг включено передпродажну підготовка, введення в експлуатацію, гарантійне обслуговування, інформаційне забезпечення, сервісне обслуговування у післягарантійний період. Уся сільгосптехніка, що постачається нашою компанією, забезпечується належним постачанням необхідних оригінальних запчастин від виробника. Передбачено можливість укладення додаткового договору на сервісне обслуговування сільгосптехніки, який істотно розширює перелік надаваних замовнику послуг, дозволяє планувати витрати на обслуговування машин та надає додаткові гарантії безперебійної роботи техніки.

Перейти до купівлі запчастин в інтернет-магазині

Залишити заявку на демонстрацію