×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Шпагат Agrotex

Компанія ТОВ «АБА «АСТРА» представляє шпагат для в'язання сіна угорської торгової марки Agrotex.

В Угорщині на 10 га території розміщується завод з виготовлення пластикових мас, що має сучасну розвинуту інфраструктуру, де на площі 1800 м2 виробляється поліпропіленовий шпагат різного типу.

Продукція виготовляється способом фібриляції і кручення витягнутої нитки з поліпропіленової фольги і розфасовується по 5–10 кг в окремі вакуумні упаковки кольорової або білої фактури.

Лінійка поліпропіленового шпагату Agrotex складається з таких типів:

 • 350 м/кг бухта 5 кг (білий, сірий);
 • 600 м/кг бухта 5 кг (білий, сірий);
 • 130 м/кг бухта 10 кг (сірий, синій);
 • 110–115 м/кг бухта 10 кг (сірий, фіолетовий);
 • 1000 м/кг бухта 5 кг (білий);

Шпагат торгової марки Agrotex задовольняє найвищі вимоги

Шпагат Agrotex – найкраще продається в Україні:

 • Перевірений на всіх пресах усіх марок
 • Відмінна зав'язуваність вузлів при застосуванні одно- і двовузлової системи
 • Застосовується для будь-якого типу прес-підбирачів
 • Незмінно гарантована якість у кожній партії
 • Мінімальне зношування при системі вузлов'язання
 • Безвідмовна робота, зумовлена такими властивостями: висока міцність на розтягування, міцність вузлів, жорсткість та еластичність при обертанні
 • Стійкість до механічного стирання
 • Висока якість
 • Прийнятна ціна

Шпагат AGROTEX є помірно м'яким і еластичним за постійної міцності, на відміну від жорсткого і непостійного за міцністю вітчизняного шпагату.

Еластичність шпагату AGROTEX дозволяє досягати належної міцності вузлів і та рівного зрізу. Оскільки шпагат AGROTEX є м'яким та еластичним, він не сходить з направляючих в'язального механізму прес-підбирача, що найчастіше відбувається при використанні жорсткого вітчизняного шпагату. За рахунок м'якості угорського шпагату зменшується тертя при проходженні шпагату через напрямні механізми прес-підбирача, і, як наслідок, зменшується зношування деталей в'язального апарату прес-підбирача та збільшується термін служби, а значить зменшуються витрати на ремонт. А це вже економія грошей і часу у період заготівлі кормів.

Кожна бобина шпагату AGROTEX упаковується в термоусадочну плівку. Упаковка служить не для краси! Вона утримує боки шпулі, і коли шпагат закінчується, то він не заплутується – витратиться увесь шпагат, до останнього метра! На відміну від цього, вітчизняний шпагат часто, коли закінчується, заплутується, шпуля «звалюється», на що витрачається додатковий час механізатора, залишаються шматки і залишки шпагату, який викидається. Не менше ніж 10% довжини вітчизняного шпагату викидається!

Продукція AGROTEX виробляється (на відміну від інших брендів!) тільки на заводі в Угорщині, і немає різниці, куди він буде постачатися – на внутрішній ринок країни або ЄС, чи в Україну – якість завжди висока. По-іншому чинить більшість європейських виробників – постачальників в Україну та країни СНД – для нас вони роблять «спеціальний товар» – дешевше, а значить – гірше. А хто захоче вважати себе «другосортним споживачем з українського ринку»?

Лідером з постачання поліпропіленового шпагату для агробізнесу в Україні є компанія «Астра». Ми імпортуємо близько 60% всього шпагату для заготівлі сіна та соломи в Україні, за даними на кінець 2015 року.

Для придбання звертайтеся до наших регіональних представників

Показник / вид шпагату

110–115 м/кг

130 м/кг

350–400 м/кг

600 м/кг

Міцність вузла, N (ньютонів)

2 200 N

2 100 N

650–700 N

400 N

Міцність на розрив (ньютонів)

4 500 N

4 200 N

1 000 N

600 N

Міцність вузла, N (кгс)

220

210

65–70

40

Міцність на розрив (кгс)

450

420

100

60

Текс / tex

8695 tex

7692 tex

2860 tex

1666 tex

Упаковка, кг

10 кг

10 кг

5 кг

5 кг

Залишити заявку на демонстрацію