×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Ланцюги DONGHUA

Hangzhou Donghua Chain Group є одним з найбільших виробників ланцюгів у світі (понад 50 000 тонн на рік) і постачає свою продукцію на конвеєр більшості відомих виробників сільгосптехніки. 

З початку 1990-х років компанія Donghua займається виробництвом і брендингом ланцюгів для відомих європейських торгових марок. Для забезпечення європейських споживачів безпосередньо Donghua з 2009 року починає свою діяльність у Європі. З цієї причини було створені склади зі значними запасами в Нідерландах, Німеччині, Великобританії та Угорщині.

Один з основних напрямків діяльності компанії Donghua – виробництво ланцюгів для сільськогосподарської техніки. Donghua виробляє найбільший асортимент роликових ланцюгів для світового сільськогосподарського ринку. 

Відділення з виробництва сільськогосподарських ланцюгів розташоване в Нідерландах. Тут же зберігається у великих кількостях повний асортимент продукції, що дає можливість оперативно реагувати на ринковий попит.

В Нідерландах також знаходиться центр компетенції, який включає в себе лабораторії з усім необхідним обладнанням для аналізу матеріалу та контролю розмірів вироблених ланцюгів, для технічної підтримки клієнтів та забезпечення необхідної якості продукції.

Асортимент компанії Donghua охоплює практично всі види ланцюгів і транспортерів для сільськогосподарської техніки та включає стандарти європейських і західних виробників. 

Компанія Donghua має великий досвід співпраці з різними виробниками техніки, що дозволяє задовольнити попит і різні експлуатаційні вимоги до ланцюгів

Клієнти в усьому світі обирають ланцюга Donghua завдяки унікальному співвідношенню ціна/якість. 

Уся продукція Donghua сертифікована відповідно до ISO9001-2000 та API.

Пропонуємо широкий асортимент ланцюгів і транспортерів до техніки CLAAS, JOHN DEERE, FENDT, MASSEY FERGUSON, CHALLENGER, CAPELLO, GERIGOFF, OROS.

З усіх питань звертайтеся до представника у вашому регіоні.

Залишити заявку на демонстрацію