×

Пошук по каталогу

UA RU
Трактори
Колісні трактори Fendt 1000 Vario
Дивитися всі товари в рубриці: Трактори
Дивитися всі товари виробника: FENDT
Колісні трактори Fendt 1000 VarioТрактори — ASTRA-00004

Серія тракторів Fendt 1000 Vario – це абсолютно нові технології і цілком новий підхід, який ще ніколи не застосовували у світовому тракторобудуванні.

Колісні трактори Fendt 1000 Vario (трактор Фендт) – це перші у світі трактори загального призначення з універсальним низькообертовим двигуном Fendt ProDrive і технологією Fendt VarioDrive.

Усі компоненти трактора Фендт (двигун, коробка передач, вентилятор, гідравлічна система та ін.) було оптимальним чином узгоджено між собою на етапі проектування і створено за принципом «високий крутний момент – низькі оберти двигуна» для забезпечення мінімальної витрати пального.

Серія тракторів Фендт 1000 Vario виготовляється в чотирьох модельних виконаннях з діапазоном максимальної потужності від 396 до 500 к.с. .

Призначені ці машини для найважчих тягових робіт, які раніше виконували трактори з шарнірно-зчленованою рамою або на гусеничному ходу, і при цьому ключовими характеристиками Fendt 1000 Vario (трактор Фендт) є неймовірна потужність та економічність, маневреність, компактність і універсальність.

Переваги

- 6-циліндровий низькообертовий двигун Fendt ProDrive від MAN з робочим об'ємом 12,4 л забезпечує небачену потужність. Турбокомпресор гарантує добру динаміку і високий крутний момент вже у зниженому швидкісному діапазоні, а система впорскування пального під високим тиском типу CommonRail забезпечує чудове розпилення і спалювання, що в підсумку скорочує споживання пального на одиницю виконаної роботи.

- Нова концепція силової передачі VarioDrive від Fendt дозволяє передавати потужність безпосередньо на обидва мости трактора. Керування переднім і заднім мостом відбувається незалежно, що відкриває нові можливості для серії Fendt 1000 Vario: поліпшене зчеплення з ґрунтом, цілком автоматичний повний привід і поліпшена маневреність.

- Надпродуктивну гідравлічну систему трактора з двома високоефективними гідравлічними контурами обладнано двома незалежними аксіально-поршневими насосами, які за потреби здатні забезпечити різні рівні витрат і тиску в обох контурах. Роздільний догляд за трансмісійним і гідравлічним маслом запобігає їх змішуванню та забезпечує активний захист трансмісії

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

FENDT1038104210461050
Двигун MAN
Номінальна потужність, кВт/к. с. (ECE R24)291/396320/435 350/476380/517
Максимальна потужність, кВт/к. с. (ECE R24)291/396 320/435350/476380/517
Кількість циліндрів6
Робочий об'єм, куб. см.12,4
КПП
Тип:Безступінчаста коробка передач Vario Drive
Максимальна швидкість руху, км/год.до 60
ВВП
Задній ВВП, об./хв.1000/1000E
Гідравлічна система
Подача насоса (200 бар), л/хв.подача насоса – 220 (опція 165/430)
Керування механізмом задньої навіскиЕ/Гідравліка
Задній механізм триточкової навіски 
Макс. вантажопідйомність заднього механізму навіски на тяговому брусі, даН12 920
Шини
Передні колеса710/60 R38
Задні колеса900/65 R46
Габаритні розміри
Експлуатаційна маса без противаг, кг14 000
Габаритна ширина, мм2950
Габаритна висота, мм3606

Керівник групи AGCO:

Дмитренко Максим
Тел.: 050 414 66 35
EmailMaksym.Dmytrenko@astra-group.ua

 

Трактори Fendt посідають одну з лідируючих позицій на ринку тракторів для великих господарств. Fendt пропонує професійні комплексні рішення для професійних замовників. Трактори Fendt – це синонім ефективності і низької витрати пального. Лінійка тракторів Fendt включає такі моделі колісних тракторів: Fendt 200 Vario, Fendt 700 Vario, Fendt 800 Vario, Fendt 900 Vario, Fendt 1000 Vario. А також дві моделі гусеничних тракторів Fendt 900 Vario MT і Fendt 1100 MT. Трактори та зернозбиральні комбайни Fendt  дозволяють фермерам швидше домогтися поставлених цілей.

Трактори Fendt не тільки ефективно виконують свою роботу, а й дбайливо ставляться до ґрунту. Усі моделі тракторів Fendt відзначаються низькою вагою і високою вантажопідйомністю. Це дає змогу гнучко використовувати варіанти баластування – єдиний правильний спосіб оптимально захистити ґрунт.

Fendt – це не просто трактор. Бренд Fendt говорить сам за себе. Які б роботи ви не виконували – трактори Fendt дозволяють ефективно і швидко справлятися з будь-якими завданнями.

Трактори Valtra – це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор для виконання традиційних сільськогосподарських робіт, а також муніципальних і лісогосподарських робіт. У всьому світі трактори Valtra визнані відмінними машинами для важких умов експлуатації, що водночас мають найвищий рівень комфорту за тривалої ефективної роботи. Колісні трактори Valtra Серії A, серії N та серії T – це надійність зі Скандинавії, підтверджена роками експлуатації.

Крім універсальності, трактори Valtra серії Т відзначаються сучасними технологіями й безліччю унікальних функцій, завдяки яким вартість використання й обслуговування машини знижується. Інтервал обслуговування трактора становить 300 годин, що допомагає суттєво зменшити витрати за тривалої експлуатації. Чим довше використовується трактор, тим більшою є економія порівняно з іншими тракторами.

Крім того, завдяки таким рішенням, як економічний режим Valtra Power Solutions (управління зниженням потужності), трактори Valtra серії Т є найекономічнішими на ринку тракторами з 6-циліндровими двигунами.

Один з принципів проектування Valtra – зведення часу простоїв до мінімуму. Використання передових рішень у конструкції двигуна, коробки передач і гідравлічної системи, кабіни і шасі дає змогу зробити обслуговування і ремонт тракторів простим і швидким.

Залишити заявку на демонстрацію