×

Пошук по каталогу

UA RU
Трактори
Гусеничні трактори Fendt серії 1100 MT
Дивитися всі товари в рубриці: Трактори
Дивитися всі товари виробника: FENDT
Гусеничні трактори Fendt серії 1100 MTТрактори — ASTRA-00070

Гусеничні трактори Fendt серії 1100 MT були розроблені на основі багаторічного досвіду і постійної готовності допомогти аграріям і підрядникам у всьому світі досягти максимальної ефективності та продуктивності. Завдяки 12-циліндровому двигуну AGCO POWER та інноваційним технологіям приводу він встановлює нові стандарти передачі потужності.

Переваги

  • Рівень пробуксовування гусеничних тракторів Fendt при виконанні польових робіт на 65 % менший у порівнянні з колісними тракторами.
  • Потужний і надійний двигун AGCO POWER™ об’ємом 16,8 л із двоступінчастим турбонаддувом відрізняється більшою потужністю при нижчому рівні шуму і зниженою на 5 % витратою пального.
  • Трансмісія і КПП Powershift спеціально спроектовані і розроблені для гусеничного сільськогосподарського трактора.
  • Унікальна система гусеничного ходу Mobil-Trac™, що не вимагає обслуговування, забезпечує передачу високої потужності і тягового зусилля на ґрунт завдяки великій площі і довжині плями контакту гусеничних стрічок тракторів Fendt.
  • Проста лінійна конструкція системи Mobil-Trac™ повністю автономна і дозволяє виконувати безступінчасте налаштування ширини колії.
  • Унікальна підвіска Opti-Ride ™ забезпечує додатковий комфорт оператору, а також незалежний підйом кожної гусениці на висоту до 150 мм відносно осі гойдання.
  • Передова гідравлічна система із закритим центром відрізняється високою продуктивністю насоса 223 л/хв. (опція 321 л/хв.).
  • Кабіна трактора забезпечує прекрасні умови роботи для оператора: систему кондиціонування Surround-Flow™, простий доступ в кабіну, низький рівень шуму і оптимальний огляд;
  • Система інтелектуального управління Intellitronics Network ™ керує роботою трансмісії, двигуна, ВВП, зчіпного пристрою і секціями гідророзподілювача, а також об'єднує їх, завдяки чому досягається оптимальна продуктивність і знижуються витрати.
  • Кожен трактор серії Fendt ще на заводі готується до встановлення систем автоматичного управління та телеметрії.

Технічна характеристика

Модель Fendt 1149 MTFendt 1154 MTFendt 1159 MTFendt 1165 MT
Двигун AGCO Power 168 – 4
Номінальна потужність за 2100 об./хв., кВт/к. с.336/457365/496403/548440/598
Максимальна потужність при 1900 об./хв., кВт/к. с.362/492394/536435/592475/646
Максимальний крутний момент при 1500 об./хв., Нм2170236026002840
Робочий об'єм двигуна, л16,8
Об’єм паливного бака, л10021246
Коробка передач
ТипCAT Powershift
Кількість передач переднього/заднього ходу16F/ 4R
Максимальна швидкість руху, км/год.40
Гідравлічна система
Продуктивність насоса гідравліки, л224 (321 опція)
Кількість секцій гідроклапанів4 (опція до 6)
Задній механізм навіскина замовлення
Вантажопідйомність на кінцях тяг, кг14 000
Категорія навішуванняCat III / IVN
Задній ВВПна замовлення
Частота обертання, об./хв.1000
Типнезалежний
Гусеничні стрічки
Ширина, мм762 (опція: 914)
Габаритні розміри
Довжина, мм6 610
Ширина, мм3 353
Висота, мм3 630
Вага (без противаг), кг20 345

Керівник групи AGCO:

Дмитренко Максим
Тел.: 050 414 66 35
EmailMaksym.Dmytrenko@astra-group.ua

 

Трактори Fendt посідають одну з лідируючих позицій на ринку тракторів для великих господарств. Fendt пропонує професійні комплексні рішення для професійних замовників. Трактори Fendt – це синонім ефективності і низької витрати пального. Лінійка тракторів Fendt включає такі моделі колісних тракторів: Fendt 200 Vario, Fendt 700 Vario, Fendt 800 Vario, Fendt 900 Vario, Fendt 1000 Vario. А також дві моделі гусеничних тракторів Fendt 900 Vario MT і Fendt 1100 MT. Трактори та зернозбиральні комбайни Fendt  дозволяють фермерам швидше домогтися поставлених цілей.

Трактори Fendt не тільки ефективно виконують свою роботу, а й дбайливо ставляться до ґрунту. Усі моделі тракторів Fendt відзначаються низькою вагою і високою вантажопідйомністю. Це дає змогу гнучко використовувати варіанти баластування – єдиний правильний спосіб оптимально захистити ґрунт.

Fendt – це не просто трактор. Бренд Fendt говорить сам за себе. Які б роботи ви не виконували – трактори Fendt дозволяють ефективно і швидко справлятися з будь-якими завданнями.

Трактори Valtra – це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор для виконання традиційних сільськогосподарських робіт, а також муніципальних і лісогосподарських робіт. У всьому світі трактори Valtra визнані відмінними машинами для важких умов експлуатації, що водночас мають найвищий рівень комфорту за тривалої ефективної роботи. Колісні трактори Valtra Серії A, серії N та серії T – це надійність зі Скандинавії, підтверджена роками експлуатації.

Крім універсальності, трактори Valtra серії Т відзначаються сучасними технологіями й безліччю унікальних функцій, завдяки яким вартість використання й обслуговування машини знижується. Інтервал обслуговування трактора становить 300 годин, що допомагає суттєво зменшити витрати за тривалої експлуатації. Чим довше використовується трактор, тим більшою є економія порівняно з іншими тракторами.

Крім того, завдяки таким рішенням, як економічний режим Valtra Power Solutions (управління зниженням потужності), трактори Valtra серії Т є найекономічнішими на ринку тракторами з 6-циліндровими двигунами.

Один з принципів проектування Valtra – зведення часу простоїв до мінімуму. Використання передових рішень у конструкції двигуна, коробки передач і гідравлічної системи, кабіни і шасі дає змогу зробити обслуговування і ремонт тракторів простим і швидким.

Залишити заявку на демонстрацію