×

Пошук по каталогу

UA RU
Трактори
Гусеничні трактори Fendt 900 Vario MT
Дивитися всі товари в рубриці: Трактори
Дивитися всі товари виробника: FENDT
Гусеничні трактори Fendt 900 Vario MTТрактори — ASTRA-00069

Новий гусеничний трактор Fendt 900 Vario MT особливо добре проявляє себе у разі високих тягових навантажень і демонструє максимальну ефективність під час польових робіт. Трактор Фендт 900 Vario MT має низьку схильність до пробуксовування на будь-якому рельєфі і за будь-яких ґрунтових умов, відмінно працює за несприятливої погоди і в рамках часових обмежень. Завдяки значній площі контакту з ґрунтом і новому збільшеному гусеничному рушію трактори Fendt 900 Vario MT є оптимальним вибором для робіт на крутих схилах або в ситуаціях, коли йдеться про максимально ранній або щадний обробіток ґрунту. Гусеничні трактори Fendt 900 Vario MT здатний задовольнити вимоги як середніх агропідприємств, так і великих агрохолдингів, забезпечивши високі тягові характеристики і дбайливе ставлення до ґрунту.

Переваги

 • Двигун AGCO Power 9,8 л, вироблений відповідно до концепції низьких обертів Fendt ID, забезпечує максимальну потужність до 431 к. с. Максимальний крутний момент – 1921 Nm доступний в діапазоні 1300–1500 обертів колінчастого вала двигуна.
 • Трансмісія Fendt VarioDrive: максимальна тягова сила без розривів потужності при роботі в полі та висока ефективність під час переїзду з поля на поле без використання додаткових ступенів гідромеханічної передачі.
 • Ходова система Mobil Trac: одна з найбільших площ контакту з ґрунтом в галузі.
 • Підвіска шасі SmartRide надає трактора високу м'якість ходу.
 • Підвіска опорних котків ConstantGrip оптимально повторює рельєф як поля, так і траси. Вона дозволяє оптимально розподілити вагу трактора на всю площу гусениці з метою збільшення площі контакту гусениці в полі.
 • Двоточкова підвіска кабіни Fendt для максимального комфорту роботи оператора.
 • Простора кабіна Fendt: чудовий огляд, а також комфорт управління в традиційному стилі Fendt. Термінал Vario із сенсорним дисплеєм на 10,4 'забезпечує оптимальний огляд і контроль параметрів машини. Системи Fendt VariotronicTI, VarioGuide, SectionControl, VariableRateControl і VarioDoc Pro дозволяють досягти максимальної продуктивності і ефективності роботи при мінімальних витратах ресурсів.
 • Окрема гідравлічна система з максимальною продуктивністю насоса до 440 л/хв.
 • Повноцінний кот. підйомна установка III/IV з потужністю підйому 86,18 кН
 • Дворежимний вал відбору потужності 1000 і 1000E
Модель Fendt 938 Vario MТFendt 940 Vario MТFendt 943 Vario MТ
ДвигунAGCO Power, 9.8
Постійна потужність при 1700 об./хв., кВт/к. с.279/380298/405317/431
Максимальний крутний момент при 1500 об./хв., Нм169818061921
Робочий об'єм двигуна, л9,8
Об’єм паливного бака, л681
Коробка передач
ТипFendt VarioDrive /TA 300 T
Швидкість руху, вперед / назад, км/год.0,02–40/0,02–14
Гідравлічна система
Продуктивність насоса гідравліки, л220 (440 опція)
Кількість секцій гідроклапанів4 (опція до 6)
Доступний об’єм мастила, л100
Задній механізм навіскиу стандартній комплектації
Вантажопідйомність на кінцях тяг, кг11 500
Категорія навіскиCat III або IV
Задній ВВПу стандартній комплектації
Діапазони роботи1000 / 1000Е
Гусеничні стрічки
Ширина, мм635 (опція: 864/ 762)
Габаритні розміри
Довжина, мм5 993
Ширина, мм2 501
Висота, мм3 514
Вага (без противаг), кг15 169

Керівник групи AGCO:

Дмитренко Максим
Тел.: 050 414 66 35
EmailMaksym.Dmytrenko@astra-group.ua

 

Трактори Fendt посідають одну з лідируючих позицій на ринку тракторів для великих господарств. Fendt пропонує професійні комплексні рішення для професійних замовників. Трактори Fendt – це синонім ефективності і низької витрати пального. Лінійка тракторів Fendt включає такі моделі колісних тракторів: Fendt 200 Vario, Fendt 700 Vario, Fendt 800 Vario, Fendt 900 Vario, Fendt 1000 Vario. А також дві моделі гусеничних тракторів Fendt 900 Vario MT і Fendt 1100 MT. Трактори та зернозбиральні комбайни Fendt  дозволяють фермерам швидше домогтися поставлених цілей.

Трактори Fendt не тільки ефективно виконують свою роботу, а й дбайливо ставляться до ґрунту. Усі моделі тракторів Fendt відзначаються низькою вагою і високою вантажопідйомністю. Це дає змогу гнучко використовувати варіанти баластування – єдиний правильний спосіб оптимально захистити ґрунт.

Fendt – це не просто трактор. Бренд Fendt говорить сам за себе. Які б роботи ви не виконували – трактори Fendt дозволяють ефективно і швидко справлятися з будь-якими завданнями.

Трактори Valtra – це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор для виконання традиційних сільськогосподарських робіт, а також муніципальних і лісогосподарських робіт. У всьому світі трактори Valtra визнані відмінними машинами для важких умов експлуатації, що водночас мають найвищий рівень комфорту за тривалої ефективної роботи. Колісні трактори Valtra Серії A, серії N та серії T – це надійність зі Скандинавії, підтверджена роками експлуатації.

Крім універсальності, трактори Valtra серії Т відзначаються сучасними технологіями й безліччю унікальних функцій, завдяки яким вартість використання й обслуговування машини знижується. Інтервал обслуговування трактора становить 300 годин, що допомагає суттєво зменшити витрати за тривалої експлуатації. Чим довше використовується трактор, тим більшою є економія порівняно з іншими тракторами.

Крім того, завдяки таким рішенням, як економічний режим Valtra Power Solutions (управління зниженням потужності), трактори Valtra серії Т є найекономічнішими на ринку тракторами з 6-циліндровими двигунами.

Один з принципів проектування Valtra – зведення часу простоїв до мінімуму. Використання передових рішень у конструкції двигуна, коробки передач і гідравлічної системи, кабіни і шасі дає змогу зробити обслуговування і ремонт тракторів простим і швидким.

Залишити заявку на демонстрацію