×

Пошук по каталогу

UA RU
Трактори
Колісні трактори Valtra серії N
Дивитися всі товари в рубриці: Трактори
Дивитися всі товари виробника: VALTRA
Колісні трактори Valtra серії NТрактори — ASTRA-00080

Колісні трактори Valtra серії N мають достатню потужність, щоб тягнути плуг, і достатню маневреність, щоб виконувати транспортні роботи. Точність роботи досягається за рахунок чудового огляду, а універсальність – за рахунок ВВП, який забезпечує привод навісного обладнання. Завдяки інтелектуальним функціям тракторів Валтра серії N вам не потрібно докладати додаткових зусиль. Колісний трактор Valtra серії N компактний, проте його кабіна досить простора і комфортна. Щоденне технічне обслуговування дуже просте: перевірка рівня мастила і очищення фільтрів практично не забирають часу. І, нарешті, ви отримуєте те, що потрібно саме вашому господарству за розміром і комплектацією, із заводським збиранням і гарантією.

Переваги

  • Усі моделі оснащені двигунами AGCO Power, які відомі надійністю і економічністю, а також мінімальними викидами шкідливих речовин.
  • Залежно від потреби і бажання клієнта трактори нової серії N так само можуть постачатися в чотирьох різних комплектаціях: Direct, Versu, Active і HiTech.
  • Використовуючи КПП PowerShift з кількістю передач 30/30 або автоматичну коробку CVT, ви зможете ефективно і оптимально виконувати необхідні завдання.
  • У серії N тракторів Valtra доступна гідравлічна система з відкритим центром і суміжною гідравлічною ванною з трансмісією у виконанні HiTech і з закритим центром і роздільною гідравлічною ванною в тракторах у виконанні Direct, Versu, Active. Продуктивність гідравлічного насоса становить 73–200 л/хв.
  • Підвіска переднього моста Aires сприяє підвищенню комфорту та продуктивності праці. Під час польових робіт вона підвищує тягове зусилля, оскільки зберігається контакт коліс із дорожньою поверхнею.
  • Зручне ергономічне сидіння, пневматична або механічна підвіска кабіни, чудове кондиціювання повітря та рівень шуму нижчий за 70 дБ дозволяють працювати краще і довше.
  • Завдяки концепції Valtra 365 Day кабіна Valtra забезпечує кращу кругову оглядовість в будь-який час дня і ночі, за будь-якої погоди: як під час руху заднім ходом, так і за фронтального навантаження.
  • Можливість встановлення різного устаткування з заводу: унікальна система керування заднім ходом TwinTrac, фронтальний навантажувач, передня триточкова навіска, ВВП тощо роблять ці трактори універсальними.

Технічна характеристика тракторів Valtra серії N

МодельN104N114N124N134N154N174
ВиконанняHiTechHiTech / Active / Versu / Direct
Двигун 
Максимальна потужність, к. с. (ISO 14396)105115125135155165
Максимальна потужність з Boost, к. с. (ISO 14396)115125135145165201
Макс. крутний момент, Нм/при 1500 об./хв.510540580620660730
Об’єм паливного бака, л160/235/315
Трансмісія і ВВП 
Тип коробки передачPowerShift 30/30 – HiTech, Active, Versu / CVT – Direct
Діапазон швидкостей, км/год.PowerShift – 0,6 – 43 / CVT – 0 – 43
Швидкість обертання заднього ВВП, об./хв.540/540E/1000
Гідравлічна система з відкритим центром 
Продуктивність гідронасоса, л/хв.73 (90) – HiTech; 115 (160/200) – Direct, Versu, Active
К-ть гідровиходів3 (опція до 4) – HiTech, Active / 3 (опція до 5) – Direct, Versu
Навіска 
Вантажопідйомність, кг63007800
Габаритні розміри  
Довжина, мм4556
Ширина, мм2550
Висота, мм2960
Вага, кг535061006300

З усіх питань звертайтесь:

Маринич Олександр,
Тел.: (050) 342 47 42
Email: Oleksandr.Marynych@astra-group.ua

 

Трактори Fendt посідають одну з лідируючих позицій на ринку тракторів для великих господарств. Fendt пропонує професійні комплексні рішення для професійних замовників. Трактори Fendt – це синонім ефективності і низької витрати пального. Лінійка тракторів Fendt включає такі моделі колісних тракторів: Fendt 200 Vario, Fendt 700 Vario, Fendt 800 Vario, Fendt 900 Vario, Fendt 1000 Vario. А також дві моделі гусеничних тракторів Fendt 900 Vario MT і Fendt 1100 MT. Трактори та зернозбиральні комбайни Fendt  дозволяють фермерам швидше домогтися поставлених цілей.

Трактори Fendt не тільки ефективно виконують свою роботу, а й дбайливо ставляться до ґрунту. Усі моделі тракторів Fendt відзначаються низькою вагою і високою вантажопідйомністю. Це дає змогу гнучко використовувати варіанти баластування – єдиний правильний спосіб оптимально захистити ґрунт.

Fendt – це не просто трактор. Бренд Fendt говорить сам за себе. Які б роботи ви не виконували – трактори Fendt дозволяють ефективно і швидко справлятися з будь-якими завданнями.

Трактори Valtra – це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор для виконання традиційних сільськогосподарських робіт, а також муніципальних і лісогосподарських робіт. У всьому світі трактори Valtra визнані відмінними машинами для важких умов експлуатації, що водночас мають найвищий рівень комфорту за тривалої ефективної роботи. Колісні трактори Valtra Серії A, серії N та серії T – це надійність зі Скандинавії, підтверджена роками експлуатації.

Крім універсальності, трактори Valtra серії Т відзначаються сучасними технологіями й безліччю унікальних функцій, завдяки яким вартість використання й обслуговування машини знижується. Інтервал обслуговування трактора становить 300 годин, що допомагає суттєво зменшити витрати за тривалої експлуатації. Чим довше використовується трактор, тим більшою є економія порівняно з іншими тракторами.

Крім того, завдяки таким рішенням, як економічний режим Valtra Power Solutions (управління зниженням потужності), трактори Valtra серії Т є найекономічнішими на ринку тракторами з 6-циліндровими двигунами.

Один з принципів проектування Valtra – зведення часу простоїв до мінімуму. Використання передових рішень у конструкції двигуна, коробки передач і гідравлічної системи, кабіни і шасі дає змогу зробити обслуговування і ремонт тракторів простим і швидким.

Залишити заявку на демонстрацію