×

Пошук по каталогу

UA RU
Трактори
Колісні трактори Valtra серії T
Дивитися всі товари в рубриці: Трактори
Дивитися всі товари виробника: VALTRA
Колісні трактори Valtra серії TТрактори — ASTRA-00037

Трактори Valtra серії T продовжують традицію скандинавських тракторів з потужним двигуном AGCO POWER. Оновлена ​​лінійка включає трактори потужністю від 165 до 250 к. с. Трактор Валтра серії T – це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор високої потужності для виконання традиційних сільськогосподарських робіт, а також муніципальних і лісогосподарських робіт. У всьому світі серія T визнана відмінною машиною для важких умов експлуатації, яка водночас пропонує найвищий рівень комфорту за тривалої ефективної роботи.

Тягове зусилля і комфорт управління стали ще кращими завдяки унікальній підвісці переднього моста, що постачається як опція.

Переваги

  • Компактні розміри і максимальна маневреність – можливість виконувати оптимальні розвороти і обробіток важкодоступних площ.
  • Усі моделі тракторів Valtra оснащені надійними та економічними двигунами AGCO Power.
  • Трактори нової серії Т можуть постачатися в чотирьох різних виконаннях: Direct, Versu, Active і HiTech.
  • КПП PowerShift або CVT – спеціально розроблені для тракторів Valtra, максимально ефективно передають потужність двигуна на приводні колеса трактора. Ряд автоматизованих або запрограмованих функцій трансмісії забезпечують інтуїтивне керування тракторами Valtra і дозволяють домогтися потужності й точності, необхідних для конкретного завдання.
  • Гідравлічна система з відкритим центром і суміжною гідравлічною ванною з трансмісією в тракторах HiTech і з закритим центром і роздільною гідравлічною ванною в тракторах Direct, Versu, Active максимально ефективно і швидко виконують різну роботу.
  • Підвіска переднього моста Aires (постачається як опція) сприяє підвищенню продуктивності і ефективності виконання сільськогосподарських робіт. Підвищує тягове зусилля при виконанні польових робіт за рахунок збереження контакту коліс з ґрунтом або ж дорожньою поверхнею. Збільшення комфорту роботи оператора, що в свою чергу сприяє підвищенню продуктивності трактора.
  • Доступні три типи кабін: стандартна, з кращою оглядовістю і кабіна для роботи в лісі. У кожній з кабін оператору буде забезпечена добра оглядовість і комфорт всі 365 днів, а також електричний обігрів переднього і заднього скла, склоочисник переднього скла на 270 градусів.
  • Підключення телеметричної системи Valtra Connect дасть можливість віддалено контролювати безліч робочих параметрів трактора (швидкість руху, витрати пального, місцезнаходження і т. ін.).
  • Можливість встановлення різного устаткування з заводу – унікальна система керування заднім ходом TwinTrac, фронтальний навантажувач, передня триточкова навіска, ВВП тощо роблять ці трактори універсальними.
  • На міжнародних виставках трактори Valtra отримують найвищі нагороди.

Технічна характеристика тракторів Valtra серії T

Модель

T154

T194

T234

Двигун

Максимальна потужність,

121/165

143/195

184/235

кВт/к. с. (ISO 14396)

143/180

154/210

184/250

Максимальна потужність з Boost,

6/водяне

кВт/к. с. (ISO 14396)

680

870

930

Кількість циліндрів / охолодження

380

Трансмісія і ВВП

 

Тип коробки передач

PowerShift 30/30

Швидкісний діапазон (передній хід/задній хід), км/год.

0,6–40

Швидкість обертання заднього ВВП, об./хв.

540/540E/1000

Гідравлічна система

 

Тип

HiTechActive, Versu

Продуктивність гідронасоса, л/хв.

73 (90)115 (160 or 200)

К-ть гідровиходів

2–6

Навіска

  

Тип

HiTechActive, Versu

Вантажопідйомність, кг

78009500

Габарити

  

Габаритні розміри, мм

5360/2550/3130

Вага, кг

7300

З усіх питань звертайтесь:

Маринич Олександр,
Тел.: (050) 342 47 42
Email: Oleksandr.Marynych@astra-group.ua

 

Трактори Fendt посідають одну з лідируючих позицій на ринку тракторів для великих господарств. Fendt пропонує професійні комплексні рішення для професійних замовників. Трактори Fendt – це синонім ефективності і низької витрати пального. Лінійка тракторів Fendt включає такі моделі колісних тракторів: Fendt 200 Vario, Fendt 700 Vario, Fendt 800 Vario, Fendt 900 Vario, Fendt 1000 Vario. А також дві моделі гусеничних тракторів Fendt 900 Vario MT і Fendt 1100 MT. Трактори та зернозбиральні комбайни Fendt  дозволяють фермерам швидше домогтися поставлених цілей.

Трактори Fendt не тільки ефективно виконують свою роботу, а й дбайливо ставляться до ґрунту. Усі моделі тракторів Fendt відзначаються низькою вагою і високою вантажопідйомністю. Це дає змогу гнучко використовувати варіанти баластування – єдиний правильний спосіб оптимально захистити ґрунт.

Fendt – це не просто трактор. Бренд Fendt говорить сам за себе. Які б роботи ви не виконували – трактори Fendt дозволяють ефективно і швидко справлятися з будь-якими завданнями.

Трактори Valtra – це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор для виконання традиційних сільськогосподарських робіт, а також муніципальних і лісогосподарських робіт. У всьому світі трактори Valtra визнані відмінними машинами для важких умов експлуатації, що водночас мають найвищий рівень комфорту за тривалої ефективної роботи. Колісні трактори Valtra Серії A, серії N та серії T – це надійність зі Скандинавії, підтверджена роками експлуатації.

Крім універсальності, трактори Valtra серії Т відзначаються сучасними технологіями й безліччю унікальних функцій, завдяки яким вартість використання й обслуговування машини знижується. Інтервал обслуговування трактора становить 300 годин, що допомагає суттєво зменшити витрати за тривалої експлуатації. Чим довше використовується трактор, тим більшою є економія порівняно з іншими тракторами.

Крім того, завдяки таким рішенням, як економічний режим Valtra Power Solutions (управління зниженням потужності), трактори Valtra серії Т є найекономічнішими на ринку тракторами з 6-циліндровими двигунами.

Один з принципів проектування Valtra – зведення часу простоїв до мінімуму. Використання передових рішень у конструкції двигуна, коробки передач і гідравлічної системи, кабіни і шасі дає змогу зробити обслуговування і ремонт тракторів простим і швидким.

Залишити заявку на демонстрацію