×

Поиск по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Велика поставка українського цукру в Європу

У кінці 2022 року в рамках розширення напрямків діяльності у сільському господарстві компанія «Астра» розпочала програму закупівлі сільгосппродукції  у товаровиробників – як в обмін на техніку, так і за прямими договорами купівлі-продажу.

Ділимось гарною новиною: нещодавно було поставлено велику партію цукру з України в Угорщину. Об’єм поставки – 1000 тонн цукру, а це 15 вагонів продукції українського виробника, які реалізовано європейському споживачу.

Для українських виробників агропродукції нагадуємо про можливість укладення контрактів обміну сільгосппродукції на нову сучасну та високопродуктивну техніку світових виробників.

Детальніше про цю програму ви можете прочитати ось тут

Ознайомитися з каталогом техніки тут

Працюємо і далі, щоб допомагати українським аграріям реалізовувати зерно та цукор на європейський ринок. Сподіваємось на подальшу регулярну співпрацю!

___________________________________________________________

Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» – один з найбільших постачальників і сервісних операторів  сільськогосподарської техніки в Україні. Основні напрямки діяльності компанії: продаж нової і вживаної с.-г. техніки; гарантійний сервіс та продаж запасних частин до сільгосптехніки.

«Астра» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент техніки для виконання практично всіх видів сільськогосподарських робіт: Fendt, Valtra, Manitou, Berthoud і Horsch, Framest, Bogballe, Valley, Trimble, Oros. Компанія постачає своїм замовникам найширший спектр оригінальних запасних частин для підтримки всіх моделей сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників.  Ключову позицію в діяльності компанії посідає сервісне обслуговування сільгосптехніки, що покриває майже всю територію України і забезпечує швидке реагування на заявки від аграріїв.

Компанія «Астра» вже 25 років працює на аграрному ринку України, забезпечуючи сільгоспвиробників якісною сільгосптехнікою, інноваційними агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісного забезпечення.

Дата: 16.03.2023
Оставить заявку на демонстрацию