×

Поиск по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Новости

Fendt представив новий розумний тюковий прес-підбирач

15 сентября 2022

Компанія Fendt пропонує 13 різних моделей у серії стандартних прямокутних прес-підбирачів із підтримкою ISOBUS. Вони відрізняються різними розмірами пресувального каналу, оснащенням розширювачем або жниваркою ProCut та типом осі. Разом із технічними нововведеннями вводяться нові позначення моделей.

В Україні запустили онлайн-платформу для аграріїв, які цікавляться точним землеробством

13 сентября 2022

Компанія Trimble запускає віртуальне господарство Virtual Farm — інтерактивну онлайн-платформу, де аграрії зможуть знайти рішення для точного землеробства, яке підійде для його господарства, повідомляє пресслужба компанії.

Як обрати альтернативні запчастини без помилок

12 сентября 2022

Після закінчення гарантійного терміну, власник техніки постає перед питанням: де її вигідніше обслуговувати, і які запчастини використовувати. В цьому матеріалі – торкнемося питання запчастин.

FendtONE offboard із повним набором функцій

8 сентября 2022

Фермери витрачають все більше часу на планування, організацію та документацію своєї роботи. FendtONE offboard – це цифрове рішення для простої, індивідуальної організації роботи та документації, яке доповнює бортове робоче місце водія FendtONE onboard. FendtONE offboard буде поступово розширюватися і постійно доповнюватися новими функціональними можливостями відповідно до поточних потреб клієнтів.

Ущільнення ґрунту і розмір шин від експертів Horsch

6 сентября 2022

У першій частині нашої серії блогів ми описували вихідну ситуацію і проблематику ущільнення ґрунту. А також згадали можливі відправні точки для рішення проблеми. У другій частині розглянемо ці моменти детальніше — з цифрами і прикладами.

You dreamt it. We build it. – Нове покоління Fendt 700 Vario

1 сентября 2022

З сьомим поколінням серії Fendt 700 Vario компанія Fendt представляє цілковито нову розробку та розширює діапазон потужності до 300 к.с. для універсального застосування. Новий двигун, опційна ширина колії 60 дюймів, FendtONE onboard та offboard, а також нове покоління фронтального навантажувача Fendt Cargo характеризують цю серію як універсальну для світового ринку.

Спеціальна програма «Вигідний обмін»

31 августа 2022

Придбайте грунтообробну техніку FraMest або жатку Oros за схемою «Вигідний обмін» ви нам – зерно, ми вам- техніку і гроші!

В Україну надійшла шоста гуманітарна допомога з Німеччини

22 августа 2022

У вантажі – дуже необхідні зараз речі, такі як ліки, одяг, продукти харчування та ін.

НЕ БАРІТЬСЯ З ВИБОРОМ, ВІДЧУЙТЕ ПЕРЕВАГИ ТОЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА ВЖЕ СЬОГОДНІ

16 августа 2022

Ми запускаємо 3 спеціальні умови на придбання розкидача Bogballe

Компания ТОВ» АСА «АСТРА» стала официальным дистрибьютором смазочных материалов известного американского бренда SUNOCO

19 июля 2022

Теперь наши действующие и новые клиенты смогут воспользоваться всеми преимуществами применения продукции SUNOCO, которая имеет одобрения мировых производителей техники и оборудования, а также последние, самые современные лицензии Американского Института Нефти (API).

Valtra серії T 5-го покоління

4 июля 2022

Універсальний та багатогранний трактор, висока паливна економічність, новий дизайн із преміальними опціями, відмінний огляд кабіни, нова панель приладів у всіх моделях, а також ще…

Як європейський виробник розробив шпагат на замовлення України

17 июня 2022

Продовжуємо розповідати про одного з лідерів у сегменті сільськогосподарського шпагату – угорського виробника Agrotex Kft.

На що звернути увагу при виборі шпагату

10 июня 2022

Продовжуємо розповідати про одного з лідерів у сегменті сільськогосподарського шпагату – Agrotex.

Компанія «Астра» підготувала спеціальну програму придбання техніки для сільгоспвиробників.

6 июня 2022

За умовами цієї програми виробники сільськогосподарської продукції отримують можливість купівлі техніки та обладнання в обмін на зерно соняшнику й кукурудзи

Чому в Україні зростає популярність угорського шпагату

3 июня 2022

Як стало відомо AgroPravda.com, добре відомий у Україні угорський поліпропіленовий шпагат для прес-підбирачів Agrotex стає дедалі популярнішим.

Перші кроки «АБА «АСТРА» в експортуванні зерна

20 мая 2022

У воєнні часи кожен дилер намагається зібрати кошти, які заборгував клієнт, а нова техніка відвантажується лише за умови 100 %-ї передоплати.

Вчасно поставлена техніка – запорука успішної посівної кампанії 2022 року

16 мая 2022

Ми намагалися робити все, що від нас залежить, щоб поставити та ввести техніку в експлуатацію і наші аграрії змогли провести посівну-2022.

2021 рік з погляду заводу Framest

10 мая 2022

Насамперед зауважимо, що ціни на сировину та на комплектуючі різко зросли, і часто це поєднувалося із затримками постачання та дефіцитом. Діючи на випередження з нашими партнерами-постачальниками, ми змогли вирішити та пом'якшити ці труднощі.

Надаємо список техніки, яка є на наших складах в Україні

21 апреля 2022

Якщо вам чогось не вистачає для проведення посівної, дзвоніть нашим співробітникам – ми проконсультуємо і допоможемо у виборі техніки.

АСТРА: працювали навіть тоді, коли поблизу йшли бої

11 апреля 2022

Редакція Traktorist.ua продовжує інформувати читачів у воєнний період. Цього разу ми поспілкувалися з Леонідом Куликом, керівником напряму AGCO у компанії «АБА АСТРА».

Оставить заявку на демонстрацию