×

Поиск по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Проєкт SUP

Збір на потреби в/ч А7329 ТРО ЗСУ

Усі ми розуміємо, що Перемога — це складна робота, яку потрібно робити щодня. На плечах батальйонів ТРО лежить велика й важка частина цієї роботи. Один з таких батальйонів потребує нашої з вами підтримки. Хлопці з самого початку війни знаходяться в гарячих точках фронту: Чернігів та Чернігівщина, Бахмут, Соледар… Вони — герої. На жаль, дехто — посмертно. Одному з них присвоєно звання Героя України. В рамках проєкту Support Ukrainian People ми розпочали збір на підтримку в/ч А7329 ТРО ЗСУ на суму 2 500 000 грн. Компанія «Агробудівельний Альянс “АСТРА”» вже задонатила один мільйон гривень, залишилось зібрати ще 1 500 000 грн.

ЗАДОНАТИТИ НА ТРО

Долучайтесь та підтримуйте наших захисників. Спільне благо — робота кожного!

 

 

Ось що потрібно бійцям військової частини А7329:

1. Квадрокоптер DJI Matrice 30T1 400 000 грн4 шт.
2. Квадрокоптер Маvic 3t250 000 грн1 шт.
3. Ремонт техніки та запчастини310 000 грн3 одиниці
4. Покупка авто512 000 грн3 одиниці
5. Засоби для організації стійкого та безперервного зв'язку
для програмування рацій
118 000 грн 
   
Загальна сума збору2 590 000 грн 

ЗАДОНАТИТИ НА ТРО

Збір проводимо разом з благодійною організацією «Фонд підтримки “Київська Русь”». Донатити можуть як фізичні особи (громадяни), так і юридичні особи (компанії). Підтримайте мужніх захисників України. 50, 100, 200 гривень — це значний внесок, коли нас багато!

 

Про проєкт Support Ukrainian People

Агробудівельний альянс «АСТРА» відповідально працює задля забезпечення потреб українських аграріїв. Цього року у нас ювілей — 25 років. Цей визначний рубіж ми проходимо під час війни, що розв’язала російська федерація проти України. Тому ми не можемо залишитись осторонь і допомагаємо цивільним долати негаразди, що принесла з собою війна. А також докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти нашим Силам Оборони наблизити Перемогу у цій жахливій війні. У цьому проєкті ми прагнемо об’єднати небайдужих громадян, компанії та благодійні організації, що ставлять собі за мету збереження та відновлення нашої України.

 

 

Мета проєкту Support Ukrainian People:

  • Допомога народу України здолати труднощі та жахи війни.
  • Допомога Силам Оборони України у наближенні Перемоги.
  • Відновлення України у післявоєнний період.
  • Підвищення рівня життя та комфорту для найбільш вразливих верств населення України.

Наш девіз: спільне благо — робота кожного!

Ми усвідомлюємо, що перед нами важкий та довгий шлях, і тільки разом нам під силу його пройти та здолати усі виклики. Внесок кожного, наскільки би малим він не здавався, це краплина, що впадає в могутній й стрімкий потік відродження та зростання. 

 

Уже третій потужний генератор встановлено для лікарні на Чернігівщині

Продовжуємо підготовку до зими 2023/2024, забезпечуючи медичні заклади України потужними генераторами, що здатні підтримувати у роботі критично важливі об’єкти за умов відключень електроенергії. Спільно з AGCO Ukraine, команда проєкту Support Ukrainian People передала генератор до Комунального некомерційного підприємства «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради Чернігівської області. На фото працівники Прилуцької лікарні та генеральний директор Колейко Володимир Миколайович приймають генератор у користування.

Висловлюємо вдячність партнерам, які розділяють з нами прагнення забезпечити безперебійну роботу українських лікарень та підтримку України в складний для неї час. Спільне благо — робота кожного!

 

Черкаська лікарня отримала потужний 2-тонний генератор

7 червня КП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» отримала потужний генератор. Це стало можливим завдяки спільній роботі трьох партнерів: компанії AGCO Ukraine, що надала генератор, проєкту Support Ukrainian People компанії АБА «Астра» та Благодійному фонду «МХП — Громаді», який забезпечив логістику та оформлення всієї необхідної документації уже на території України.

«Співпрацюємо з корпорацією AGCO та є їхніми дилерами вже 20 років. Вдячні партнерам з AGCO та Фонду «МХП — Громаді» за спільну роботу», – поділився генеральний директор АБА «Астра» Ігор Губарєв.

Генератор має потужність 120 кВт і здатен забезпечувати безперебійну подачу електроенергії до медзакладу тривалий час. Це допоможе рятувати людські життя, коли центральні системи електропостачання через атаки рф можуть бути виведені з ладу.

«Наш Фонд неодноразово закуповував генератори для лікарень, освітніх чи дошкільних закладів або долучався до співфінансування. Адже з огляду на досвід попередньої осені та зими ми маємо посилювати нашу енергонезалежність. Бо поки ворог намагається забирати життя, ми будемо допомагати його рятувати», – наголосила Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП — Громаді».

На зустрічі були присутні представники Черкаської ОДА, компаній AGCO Ukraine, АБА «Астра» та Благодійного фонду «МХП — Громаді». Учасники зустрічі були одностайні: тільки спільними зусиллями ми можемо зробити більше. Адже у важкі часи ми всі маємо допомагати одне одному, підтримувати та робити все можливе, щоб наближати Перемогу та мир для України! Спільне благо — робота кожного!

 

Передаємо генератор для лікарні на Вінниччині

Команда проєкту Support Ukrainian People спільно з AGCO Ukraine здійснює передачу генераторів українським медичним закладам, що вкрай необхідно для стабільної роботи в періоди відключень електроенергії. 

Ми вже передали перший генератор для КП «Оратівська лікарня планового лікування», що на Вінниччині. На фото головний лікар Олександр Петрович Підлеснюк офіційно приймає генератор у користування.

Це лише перший із генераторів великої потужності, які поїдуть до лікарень з різних регіонів України в найближчому майбутньому. Обов’язково будемо звітувати про те, як реалізується цей проєкт.

Дякуємо працівникам Оратівської лікарні за сприяння в оформленні документації та партнерам з AGCO Ukraine за підтримку нашої країни на шляху до її Перемоги та миру! Спільне благо — робота кожного!

 

Проєкт Support Ukrainian People об’єднує дилерів с/г техніки з різних країн задля Перемоги України

Спільна робота трьох дилерів с/г техніки з трьох різних дала змогу отримати 6 пікапів для п’яти підрозділів Сил Оборони України. Цей приклад показує що, коли йдеться про дійсно важливе — незалежно від відстані, часу та підготовчої роботи, — компанії-дилери з різних країн можуть об’єднатися та допомогти українським воїнам, які борються з російським агресором. Пікапи прибули до Вінниці та після невеликої підготовки та огляду були передані до передових підрозділів для виконання бойових завдань.

Це стало можливою завдяки роботі таких компаній та їх працівників:

  • Audrokesta UAB (Литва) — Аудріус Мокайтіс та Відас Діткявічус;
  • AMTEC Smart Farming Solutions (Велика Британія) — Чарльтон Елліс;
  • АБА «Астра» (Україна).

Від імені компанії АБА «Астра» наша команда висловлює вдячність компаніям Audrokesta та AMTEC Smart Farming Solutions за їхню допомогу, терпіння, довіру та підтримку, а також за те, що вони допомагають нам з кожним днем наближати Перемогу. Окрема висловлюємо вдячність Вінницькій ОВА, яка також підтримала нас та допомогла реалізувати цей проєкт!

Спільне благо — робота кожного!

 

Підтримка дітей – один з пріоритетів проєкту Support Ukrainian People

Минулого року команда проєкту Support Ukrainian People розпочала підтримку Денишівської спеціальної школи в Житомирській області. Ми регулярно відвідували її вихованців й привозили необхідні харчові продукти, фрукти, овочі та шоколад. А що головніше, приділяли дітям свою увагу та турботу. Так, в цю поїздку до школи завітали генеральний директор АБА «Астра» Ігор Губарєв та інвестор Компанії Ласло Пеєцз.

На Новий рік спільно з працівниками школи наша команда організувала для дітей справжнє свято з артистами, аніматорами та подарунками. Співи, танці, ігри — все, що дарує дітям багато позитивних емоцій. «Неймовірне, чудове свято для діток, з подарунками, а головне — з любов’ю!», — подякувала за допомогу директор школи Галина Шпак.

На початку 2023 року ми передали дітям партію теплих кольорових ковдр. Зі сподіванням, що вони зроблять їхні сни хоч трохи радіснішими та яскравішими, а головне — захищеними та теплими.

Знову і знову приїжджаючи до дітей, ми бачимо їхні щирі посмішки. І це окриляє нас працювати і допомагати далі. Це те, що ми можемо зробити — бути поряд, допомагати і підтримувати дітей, особливо під час війни. Бо там, де є дитячі посмішки, там є любов!

Дякуємо директору Галині Шпак та її колегам за співпрацю і самовіддану роботу. Спільне благо — робота кожного!

 

Війна — страшне випробування для всіх, особливо для дітей

Найскладніше війну переживають діти. Команда проєкту Support Ukrainian People це добре розуміє, тому було прийняте рішення про допомогу продуктами, теплими речами та одягом дітям із Денишівської спеціальної школи Житомирської обласної ради. Коли всі ці речі були привезені до школи, ми побачили та зрозуміли, що більш цінним для діток є відчуття безпеки та підтримки. Наша команда тепло поспілкувались з вихователями та їх вихованцями. Було неймовірно приємно бачити усмішки дітей і вихователів та відчувати подяку у їхніх очах.

Благодійну допомогу школі передали директор з розвитку Західного регіону Микола Соловей та представники Житомирської й Вінницької філій компанії АБА «АСТРА». Дякуємо директору школи Галині Шпак за можливість надати саме ту допомогу, якої найбільше потребувала школа та її учні.

Допомога дітям, особливо у ці важкі часи, це наш обов’язок та поклик серця. Спільне благо — робота кожного!

 

В Україну надійшла 6-та вантажівка гуманітарної допомоги з Німеччини

Команда проєкту Support Ukrainian People організувала й реалізувала доставку гуманітарної допомоги з Німеччини. Вантажівку зустріли та супроводжували до складу працівники Вінницької філії компанії АБА «Астра». Далі весь вантаж був переданий співробітникам Вінницької обласної державної адміністрації, а вони, у свою чергу, розподілили вантаж на передову — туди, де була потреба. Вантаж містив дуже необхідні речі, такі як: ліки, одяг, продукти харчування та багато іншого. Ми вдячні компаніям-перевізникам, які радо відгукнулись нам допомогти: Spedition Brucker — Logistik die bewegt та Geiger GmbH & Co. KG.

Спільне благо — робота кожного!

Оставить заявку на демонстрацию