×

Поиск по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Новости

Великий розпродаж генераторів від найбільших виробників: HONDA, AGT, HERON,…

10 февраля 2023

Тільки в лютому поспішайте купити генератор з величезною знижкою.

Вживана с/г техніка світових брендів за доступною ціною

6 февраля 2023

Вибір найрізноманітніших машин під будь-які завдання просто величезний. Зі свого боку ми забезпечуємо постійний супровід і допомагаємо у вирішенні будь-яких питань.

Запрошуємо на конференцію «Рентабельне вирощування ріпаку 2023»

3 февраля 2023

Початок о 09:30. По традиції семінар відбудеться в Готельно ресторанному комплексі "ГОСТЕВІЯ", Вінницька область, с. Стрижавка.

«От якби так робили всі!»

31 января 2023

Які враження у вітчизняних аграріїв від програми безплатного дефектування техніки, яку проводить компанія Berthoud.

Трактор року – новий Fendt 728. З ним «Астра» розбудує тракторні війська

28 декабря 2022

Як купити рішення для проблеми, про яку ви ще не здогадуєтесь

Три ключових фактори використання водних ресурсів у сільському господарстві: дощувальна техніка, насос та форсунки

14 декабря 2022

Я можу бути упередженим, коли кажу це. Але, оскільки я виріс у сільському господарстві, я знаю, що це найкраща галузь. Тайлер Філдс

Новий напрям – «Закупівля агропродукції»

25 ноября 2022

Для повнішого задоволення потреб клієнтів компанія «Астра» відкрила новий напрям діяльності і здійснює закупівлю сільгосппродукції у товаровиробників – як в обмін на техніку, так і за прямими договорами купівлі-продажу.

Війна – страшне випробування для всіх, та передусім – дітей. Вони потребують особливої уваги й допомоги.

17 ноября 2022

У Компанії «АСТРА» ми це добре розуміємо, тому й вирішили допомогти діткам із Денишівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.

Manitou вперше представив повністю електричні телескопічні навантажувачі

7 ноября 2022

Фрацузька компанія Manitou вперше презентувала ринку повністю електричні телескопічні навантажувачі моделей MT 625 e, 180 ATJe та MRT 2660 e. Новинки було показано у Німеччині на виставці Bauma 2022, яка проходила з 24 по 30 жовтня.

Що таке точне землеробство?

3 ноября 2022

Вам розкаже представник компанії «Trimble» Сергій Демиденко.

Служба коригування Center Point RTX на 12 місяців БЕЗКОШТОВНО

18 октября 2022

Trimble пропонує українським аграріям один рік безкоштовного користування службою супутникового коригування, щоб допомогти їм відновити нормальний режим роботи.

Trimble нарощує потенціал у сфері диференційованого обприскування

28 сентября 2022

Компанія Trimble Inc. оголосила про придбання приватної французької технологічної компанії Bilberry, що спеціалізується на системах точкового обприскування для сталого землеробства.

Fendt представив новий розумний тюковий прес-підбирач

15 сентября 2022

Компанія Fendt пропонує 13 різних моделей у серії стандартних прямокутних прес-підбирачів із підтримкою ISOBUS. Вони відрізняються різними розмірами пресувального каналу, оснащенням розширювачем або жниваркою ProCut та типом осі. Разом із технічними нововведеннями вводяться нові позначення моделей.

В Україні запустили онлайн-платформу для аграріїв, які цікавляться точним землеробством

13 сентября 2022

Компанія Trimble запускає віртуальне господарство Virtual Farm — інтерактивну онлайн-платформу, де аграрії зможуть знайти рішення для точного землеробства, яке підійде для його господарства, повідомляє пресслужба компанії.

Як обрати альтернативні запчастини без помилок

12 сентября 2022

Після закінчення гарантійного терміну, власник техніки постає перед питанням: де її вигідніше обслуговувати, і які запчастини використовувати. В цьому матеріалі – торкнемося питання запчастин.

FendtONE offboard із повним набором функцій

8 сентября 2022

Фермери витрачають все більше часу на планування, організацію та документацію своєї роботи. FendtONE offboard – це цифрове рішення для простої, індивідуальної організації роботи та документації, яке доповнює бортове робоче місце водія FendtONE onboard. FendtONE offboard буде поступово розширюватися і постійно доповнюватися новими функціональними можливостями відповідно до поточних потреб клієнтів.

Ущільнення ґрунту і розмір шин від експертів Horsch

6 сентября 2022

У першій частині нашої серії блогів ми описували вихідну ситуацію і проблематику ущільнення ґрунту. А також згадали можливі відправні точки для рішення проблеми. У другій частині розглянемо ці моменти детальніше — з цифрами і прикладами.

You dreamt it. We build it. – Нове покоління Fendt 700 Vario

1 сентября 2022

З сьомим поколінням серії Fendt 700 Vario компанія Fendt представляє цілковито нову розробку та розширює діапазон потужності до 300 к.с. для універсального застосування. Новий двигун, опційна ширина колії 60 дюймів, FendtONE onboard та offboard, а також нове покоління фронтального навантажувача Fendt Cargo характеризують цю серію як універсальну для світового ринку.

Спеціальна програма «Вигідний обмін»

31 августа 2022

Придбайте грунтообробну техніку FraMest або жатку Oros за схемою «Вигідний обмін» ви нам – зерно, ми вам- техніку і гроші!

В Україну надійшла шоста гуманітарна допомога з Німеччини

22 августа 2022

У вантажі – дуже необхідні зараз речі, такі як ліки, одяг, продукти харчування та ін.

Оставить заявку на демонстрацию