×

Поиск по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Trimble нарощує потенціал у сфері диференційованого обприскування

Компанія Trimble Inc. оголосила про придбання приватної французької технологічної компанії Bilberry, що спеціалізується на системах точкового обприскування для сталого землеробства.

Сьогодні Trimble пропонує WeedSeeker™2 – технологію, що розрізняє бур'яни на фоні ґрунту та вмикає форсунки обприскувача точно над ними. Це дає змогу заощадити до 90% гербіцидів на обприскуванні до появи сходів культури, як порівняти зі суцільним виливом.

Технологія Bilberry істотно доповнить потенціал Trimble. Вона розпізнає бур'яни у посівах культурних рослин, що дає змогу скоротити використання гербіцидів більш ніж на 80%, значно знижуючи виробничі витрати аграріїв та одночасно захищаючи довкілля.

Рішення Bilberry працює на основі алгоритмів штучного інтелекту. Це означає, що система постійно вдосконалює алгоритми ідентифікації та розширює бібліотеку бур'янів.

Продукти Bilberry сумісні з обприскувачами різних виробників і працюють на широкому спектрі культур.

Об'єднання технологій і сильних сторін Trimble та Bilberry дасть змогу розробити нові та цікаві рішення для точкового обприскування для аграріїв у всьому світі.

Дата: 28.09.2022
Оставить заявку на демонстрацию