×

Поиск по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Системы автовождения
Trimble AP EMD
Смотреть все товары в рубрике: Системы автовождения
Смотреть все товары производителя: Trimble
Trimble AP EMDСистемы автовождения — ASTRA-00046

AP EMD (Autopilot Electro Motor Drive) – унікальне рішення точного землеробства з поверхневим ступенем інтеграції, ідеальне для монтажу на нову техніку без втручання в умови гарантії:

 • Точність до 3 см 
  (люфти частково компенсуються)
 • Діапазон робочих швидкостей 
  від 2 км/год. до 30 км/год.
 • Технологія компенсації нерівностей
 • Відносна простота перевстановлення
 • Універсальність за рахунок додаткових
  монтажних комплектів

Особливість роботи Trimble AP EMD(Autopilot Electric Motor Drive) полягає в керуванні машиною за допомогою електричного двигуна закріпленого на рульовій колонці, який передає крутний момент на вал керма через перехідну шайбу.

За рахунок системи компенсації нерівностей поля, побудованої на основі наявних у контролері гіроскопів та акселерометрів, AP EMD, забезпечує можливість працювати з точністю до 3 см, незалежно від рельєфу.

Ця система має поверхневий рівень інтеграції, що робить її оптимальним рішенням для господарств, які потребують максимальної точності та обладнання автокеруванням трактора, що знаходиться на гарантії, або таких, що мають потребу у перевстановленні цієї системи у майбутньому.

Робота механізатора з електропілотом виглядає так:

Механізатор виводить трактор на край поля, далі визначає напрямок і шаблон водіння, обираючи один із шести запропонованих. Далі механізатор виконує «обсів» в ручному режимі, після замикання кільця автопілот пропонує зробити ще кілька паралельних обсівів у автоматичному режимі. Після цього механізатор обирає необхідний режим та натискає кнопку ввімкнення автопілота, трактор починає самостійний рух по оптимальній траєкторії, а механізатор регулює його параметри та спостерігає за знаряддям. Зробивши необхідну кількість автоматичних обсівів, вручну задає лінію першого гону (задаючи дві точки А і Б), паралельно якій поле розбивається на гони. Потім все виконується в автоматичному режимі. Авторозворот у кінці рядка виконується автоматично лише з дисплеями Trimble TMX-2050.

Тарасюк Андрей
Тел.: +38 50 450 47 82
Е-mail: Andrii.Tarasiuk@astra-group.ua

Оставить заявку на демонстрацию
×