×

Поиск по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Системы автовождения
Trimble Autopilot
Смотреть все товары в рубрике: Системы автовождения
Смотреть все товары производителя: Trimble
Trimble AutopilotСистемы автовождения — ASTRA-00044

Autopilot – глибоко інтегрована система автоматичного керування самохідною технікою, яка має найкращі якісні показники:

  • Точність до 2 см (люфти не впливають)
  • Діапазон робочих швидкостей від 600 м/год. до 35 км/год.
  • Технологія компенсації нерівностей
  • Миттєвий вихід на лінію
  • Рух заднім ходом

Особливість роботи Trimble Autopilot полягає в керуванні машиною безпосередньо через електрогідравлічний клапан системи керування, без повороту керма. За рахунок системи компенсації нерівностей поля, побудованої на основі присутніх у контролері гіроскопів та акселерометрів, Autopilot, забезпечує можливість працювати з точністю до 2 см, незалежно від рельєфу.

Ця система, враховуючи безліч її переваг, є найбільш сучасною та досконалою серед систем авто керування, побудованих за високими технологіями. Крім того Autopilot, як найкраща пропозиція серед систем автоматичного керування, пропонується виробниками як заводська опції для найсучасніших тракторів.

Робота механізатора з автопілотом виглядає так:

Механізатор виводить трактор на край поля, далі визначає напрямок і шаблон водіння, обираючи один з шести запропонованих. Далі механізатор виконує «обсів» в ручному режимі, замкнувши кільце якого автопілот пропонує зробити ще декілька паралельних обсівів у автоматичному режимі. Після чого механізатор обирає необхідний та натискає кнопку ввімкнення автопілота, трактор починає самостійний рух по оптимальній траєкторії, а механізатор регулює його параметри, та спостерігає за знаряддям. Зробивши необхідну кількість автоматичних обсівів – в ручну задає лінію першого гону (задаючи дві крапки А і Б) паралельно якій поле розбивається на гони, далі все виконується в автоматичному режимі. Авторозворот у кінці рядка виконується автоматично лише з дисплеями Trimble TMX-2050.

Тарасюк Андрей
Тел.: +38 50 450 47 82
Е-mail: Andrii.Tarasiuk@astra-group.ua

Оставить заявку на демонстрацию
×