×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Ремонт двигунів

Дизельна «кардіологія»

Коли нерівно б'ється серце, ви звертаєтеся до кардіолога, коли нерівно стукає двигун – до сервісної служби «Агробудівельного Альянсу «Астра». Ми маємо усе необхідне для надання кваліфікованої допомоги в разі проблем з роботою двигуна.
Дизельний двигун належить до найбільш надійних вторинних двигунів, здатних приводити в рух як невеликі автомобілі, великовагові тягачі, так і, звичайно ж, трактори, комбайни та навантажувачі. Від того, наскільки справний і відрегульований двигун, залежить безпека вашої роботи, а значить, і безпека вашого бізнесу.

Двигун, як і будь-який інший агрегат, з часом виробляє належний ресурс і потребує профілактики та ремонту. До необхідності передчасного ремонту можуть привести і інші чинники: тяжкі умови експлуатації, ігнорування норм експлуатації.
Дизельний двигун, при всій своїй надійності, особливо потребує якісного і своєчасного обслуговування і в дотриманні всіх норм і рекомендацій виробника.

При перших же симптомах «захворювання» двигуна варто негайно звернутися до професіоналів по допомогу, оскільки діагностика і ремонт сучасних дизельних двигунів – це місія профільних фахівців. Час ремонту двигунів «на коліні» давно минуло. Від того, наскільки швидко діагностується проблема, безпосередньо залежить майбутня вартість ремонту. Затягування часу і експлуатація двигуна з симптомами «захворювання» можуть призвести до значних поламок не тільки самого двигуна, а й пов'язаних з ним компонентів (турбокомпресор, ПНВТ тощо).

Що ж пропонує наша компанія?

  • Ми пропонуємо повний комплекс послуг з діагностики, ремонту і подальшого технічного супроводу двигунів виробництва Deutz, MAN, Perkins, Valmet.
  • Ми пропонуємо гарантійну підтримку на відремонтовані нами двигуни.
  • Ми пропонуємо оригінальні запасні частини.
  • Ми пропонуємо превентивні ремонти у міжсезоння.

А ще ми пропонуємо унікальну програму «Підмінний двигун». Ми розуміємо, наскільки болючим для бізнесу є простій трактора в гарячу пору, адже агрономічні терміни деяких операцій обмежуються днями, і зрив цих термінів може принести величезні втрати урожаю. Тому для мінімізації ризиків ми пропонуємо використовувати наш підмінний фонд двигунів, головок блоку циліндрів, паливних форсунок на той час, доки ваші агрегати знаходяться в ремонті. Звичайно, це не безкоштовно, але сума оренди агрегату з підмінного фонду часто непорівнянна з втратами, викликаними простоєм трактора протягом 10–15 днів.

Звертайтеся, сервісна служба АБА «Астра» завжди прийде на допомогу.

Детальнішу інформацію ви можете отримати у наших регіональних сервісних фахівців або в центральному офісі компанії.

Залишити заявку на демонстрацію