×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Запрошуємо відвідати наш стенд на Дні поля AGRO CHALLENGE: найсучасніша техніка та демопоказ обприскувача Berthoud!

Запрошуємо відвідати наш стенд на Дні поля AGRO CHALLENGE: найсучасніша техніка та демопоказ обприскувача Berthoud!

Друзі та партнери, запрошуємо відвідати наш стенд на масштабному заході – Дні поля AGRO CHALLENGE. Інновації для аграрного сектора збираються на Київщині навіть в умовах війни! День Поля AGRO CHALLENGE відбудеться 22–23 травня 2024 року в с. Дослідницьке Білоцерківського району Київської області.

Сайт організаторів: ДЕНЬ ПОЛЯ «AGRO CHALLENGE»

День поля AGRO CHALLENGE – це аграрний захід України, який об’єднає все нове, що є у сільському господарстві. Це не просто подія – це виклик майбутнього, де інновації, технології та партнерства зосереджуються в серці українського агросектора.

Незважаючи на війну, аграрний сектор України плідно працює та розвивається. Проведення Дня поля AGRO CHALLENGE в таких умовах набуває особливого стратегічного значення.

Техніка, яку ви зможете побачити на стенді компанії «АСТРА»:

Гусеничний трактор Fendt 1162

Колісний трактор Fendt 942

Сівалка точного висіву Fendt Momentum

Колісний трактор Valtra T 235 Versu

Телескопічний навантажувач Manitou 741 Elite

Розподільник Bogballe M35

Передпосівний культиватор FraKomb 8000

Також на нашому стенді ви зможете отримати консультацію щодо інструментів точного землеробства Trimble, підбору запасних частин до широкого асортименту с.-г. техніки.

На вас чекає демонстрація техніки прямо в польових умовах: спільно з Berthoud Ukraine проведемо демопоказ самохідного обприскувача Berthoud Raptor. Ви матимете можливість не лише подивитись, а й відчути переваги роботи цієї техніки.

Наша компанія «АБА «Астра» понад 25 років працює на аграрному ринку України та забезпечує сільгоспвиробників високоякісною сільгосптехнікою, найінноваційнішими агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісу.

Обираючи техніку «Астра», як завжди, наші клієнти отримують якість, надійність на тривалий термін служби.

Також компанія «АБА «Астра» підготувала спеціальну програму обміну агропродукції на техніку за підтримки AGCO (Fendt). Задля того, щоб ще більше українських аграріїв могли працювати на своїх полях висококласною продуктивною технікою світового виробника AGCO, пропонуємо спеціальну дуже вигідну програму!

Програма дозволяє обміняти вироблену продукцію на нову техніку, яка працюватиме і приноситиме прибуток вашому господарству. Для вас це економія часу, найкраща ціна та безпечна співпраця. Допомагаємо досягти успіху там, де все починається, – на вашому полі! Наші представники чекатимуть на вас та детально проконсультують.

Приходьте, навчайтеся, діліться – разом ми будуємо майбутнє українського сільського господарства!

Ми дуже вдячні нашим захисникам за можливість проводити такі заходи. Тому закликаємо всіх робити усе можливе для їх підтримки. Донатимо на ЗСУ і любимо Україну!

Буде корисно, буде інноваційно!


Отже, чекаємо на зустріч із вами 22–23 травня 2024 року в с. Дослідницьке!

Дата: 16.05.2024
Залишити заявку на демонстрацію