×

Пошук по каталогу

UA RU
Сівалки
Сівалка точного висіву Fendt Momentum
Дивитися всі товари в рубриці: Сівалки
Дивитися всі товари виробника: FENDT
Сівалка точного висіву Fendt MomentumСівалки — ASTRA-00204

Fendt MOMENTUM – сівалка точного висіву, сконструйована за технологіями Precision Planting

Високоточні технології, розроблені в концерні AGCO компанією Precision Planting®, вбудовані в сівалку Fendt Momentum. Сівалка точно і рівномірно укладає насіння в ґрунт завдяки гнучкій рамі і продуманій системі поділу насіння, що дозволяє максимально збільшити потенційну врожайність.

Точність поділу і укладання насіння істотно впливає на результат врожаю. Fendt MOMENTUM, застосовуючи технології Precision Planting, уособлює точність поділу і укладання насіння навіть на високих швидкостях.

Дозатор насіння vSet® працює з точністю 99,5 % навіть на високих швидкостях сівби. Точна технологія дозволяє уникнути пропусків або подвійного висіву насіння. Електричний привод vDrive® приводить у дію дозатор насіння vSet®, при цьому напряму реалызуються всі параметри налаштування. Крім того, на рамі розташований гіроскоп для інтелектуального управління приводом дозування навіть на поворотах.

Насіннєпроводи SpeedTube® на поворотах теж керуються гіроскопом. Таким чином, насінини завжди розміщуються на оптимальній відстані одна від одної. Насіннєпроводи SpeedTube® для кукурудзи і сої забезпечують швидкість висіву до 18 км/год і більше. Тож короткий час сівби використовується оптимально.

Нерівний ґрунт на ріллі, а також горбиста місцевість можуть стати проблемою для широкозахватних сівалок, тому що вони повинні оптимально адаптуватися до ґрунту і умов місцевості по всій ширині захвату. Тому Fendt MOMENTUM має систему активного керування копіюванням рельєфу ґрунту – Vertical Contouring Toolbar (VCT), а також автоматичну систему баластування рядів DeltaForce.

Fendt MOMENTUM оснащений очисними голчастими дисками, так званими зірками. Ці очищувальні зірки оптимізують висів при консервативних методах обробітку ґрунту. Це веде до більш рівномірного контролю глибини висіву. Завдяки чистій борозні ґрунт швидше прогрівається і насіння проростає рівномірніше і швидше.

Висівні секції укладають посівний матеріал на ідеальну глибину тільки при рівномірному контакті з ґрунтом. Система баластування рядків DeltaForce® автоматично регулює тиск на секцію так, щоб контакт з ґрунтом залишався навіть у разі нерівностей та адаптувався до різної швидкості посіву. Для цього визначається тиск на колесі регулювання глибини з частотою 200 Гц. Коли воно відхиляється через слабкий контакт з ґрунтом, тиск баласту збільшується доти, доки не буде досягнуто бажаного контакту. Завдяки взаємодії систем VCT і DeltaForce® сівалка точного висіву здатна компенсувати нерівності ґрунту до 1,65 метра.

Використання щадних до ґрунту технологій запобігає ущільненню ґрунту, а також пошкодженню рослин, викликаному пересуваннями по колії, і сприяє рівномірній появі сходів. Тому Fendt MOMENTUM має додаткову систему контролю ваги Load Logic з різними варіантами розподілу ваги для більшого захисту ґрунту від руйнування.

Рівномірне внесення добрив має вирішальне значення для здорового росту рослин і хорошого врожаю. Для цього сівалка точного висіву від Fendt оснащена системою внесення рідких добрив. Оскільки сошник для внесення добрив розміщується безпосередньо на насіннєвому сошнику, він завжди рухається паралельно насіннєпроводу і, таким чином, гарантує точне внесення добрив навіть на нерівній поверхні і поворотах.

Модулі vApply® з електричним управлінням встановлюються на кожну висівну секцію Fendt MOMENTUM. У них є блок управління, який регулює витрату і норму внесення рідких добрив таким чином, щоб за будь-яких умов сівби в кожен ряд вносилася однакова кількість добрив, і сходи розвивалися рівномірно.

Інтелектуальний контроль параметрів висіву здійснюється через власний термінал 20 | 20®. Через численні датчики сівалка Fendt MOMENTUM запрошує дані від висівних секцій про тиск баластного вантажу, контакт із ґрунтом, точність дозування, укладання насіння, норми висіву і розподіл рідких добрив, оцінює їх і візуалізує в режимі реального часу. Маючи цю інформацію, машину можна постійно адаптувати до обставин. Термінал 20 | 20® пропонує хороший огляд і оптимальну оцінку даних машини.

Такі функції, як SectionControl і VariableRateControl, також можна використовувати через термінал 20 | 20®. Він також забезпечує подальший аналіз збережених даних і створення карт додатків на основі даних датчиків машини.

Технічні характеристики:

Fendt Momentum

16

24

Ширина захвату, м

12

17

Кількість секцій

3

3

Ширина міжряддя, від/до, см

70

70

Тип культур

просапні

просапні

Кількість рядків

16

24

Макс./мін. притискне зусилля, кг

200/-100

200/-100

Кількість бункерів для насіння

2

2

Об’єм бункерів для насіння, л

4500

4500

Об’єм бункера для рідких добрив, л

3785

3785

Транспортні габаритні розміри, Д*Ш*В, мм

12,4*3,4*3,8

15,4*3,4*3,8

Маса, кг

13000

14950

З усіх питань звертайтесь:

Дмитренко Максим,
Тел.: 050 414 66 35
Email: Maksym.Dmytrenko@astra-group.ua

Залишити заявку на демонстрацію

Коли ціни на зернові зростають, а витрати на виробництво і оренду землі сягають захмарних висот, дуже важливо виростити високий урожай з низькими експлуатаційними витратами. На ринку широко використовуються посівні комплекси, які за один прохід можуть провести передпосівну культивацію, боротьбу з бур'янами, вирівнювання, зворотне прикочування ґрунту, посів і навіть адресний внесення добрив. Причому все це – на космічних швидкостях і з ювелірною точністю.

На думку 14 000 фермерів зі всього світу, найкращою пропозицією на ринку є посівні комплекси Pronto від молодого, але потужного виробника Horsch.

Просапні сівалки Horsch Maestro забезпечують ідеальну точність дозування і відділення насіння, оптимально підходять для висіву кукурудзи, сої, соняшнику або цукрових буряків. Три особливості роблять Maestro свого роду єдиною машиною: інноваційна система дозування – компактний вакуумний дозатор – система контролю укладання насіння.

На сьогоднішній день Horsch є виробником повного спектра просапних сівалок з точним висівом. У його асортименті представлені сівалки розміром від 8 до 36 рядів. Horsch встановлює світові рекорди з сівби: одна сівалка за 24 години роботи в стані якісно засіяти 450 га. Ми пропонуємо своїм клієнтам просапні сівалки Horsch Maestro, посівні комплекси Horsch Pronto DC, універсальні сівалки Pronto SW, універсальні сівалки Horsch Focus TD, Зернові сівалки Horsch Avatar.

Точність поділу і укладання насіння істотно впливає на результат урожаю. Високоточні технології, розроблені в концерні AGCO компанією Precision Planting®, вбудовані в сівалку точного висіву Fendt MOMENTUM. Сівалка Fendt MOMENTUM з дозатором насіння vSet®, приводом дозатора vDrive® і насіннєпроводом SpeedTube® уособлює точність поділу і укладання насіння навіть на високих швидкостях. Сівалка точно і рівномірно укладає насіння в ґрунт завдяки гнучкій рамі і продуманій системі поділу насіння, що дозволяє максимально збільшити потенційну врожайність. Швидко і точно – насінина за насіниною на ідеальній відстані.

 

Залишити заявку на демонстрацію