×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

DEMOFEST: німецька техніка Fendt і Horsch на чернігівських полях

12 вересня аграрії Чернігівщини зібрались у м. Ічні, щоб подивитись демонстрацію найкращої і найпотужнішої техніки німецьких брендів Fendt і Horsch. Захід пройшов на землях ТОВ «Ічнянське» і став корисною платформою для зустрічі з аграріями Чернігівщини, знайомством з нашою технікою, а також можливістю для господарів трохи відпочити серед сезону.

Демонструвалися в роботі як флагмани техніки, що вже не один рік працюють в господарстві і вкотре підтвердили свою ефективність, так і новинки 2019 року. Навіть якщо ви не змогли відвідати захід, ми познайомимо вас із технікою, яку демонстрували:

Цілковито нова розробка Fendt, що орієнтована на індивідуальні вимоги великих господарств і підприємств-підрядників по всьому світу. Безліч технічних родзинок, великий пакет з'єднувального обладнання, відносно невелика власна вага і стильний новий дизайн − запорука широкої сфери застосування та всесвітньої популярності.

Усі компоненти трактора Fendt (двигун, коробка передач, вентилятор, гідравлічна система та ін.) було оптимальним чином узгоджено між собою на етапі проектування і створено за принципом «високий крутний момент – низькі оберти двигуна» для забезпечення мінімальної витрати пального.

Компактний універсальний трактор Valtra А95 – одне з найкращих рішень у своїй категорії: високоефективний двигун AGCO Power, неодноразово випробувана та надійна коробка передач, міцна конструкція рами дозволяють оптимально та повноцінно використовувати трактор на всіх видах робіт.

Дисковий лущильник Horsch Joker RT характеризується відмінною продуктивністю завдяки високій швидкості роботи – до 20 км/год. Борона Horsch Joker RT оптимально підходить для поверхневого стерньового обробітку з метою стимуляції проростання падалиці, переривання капілярності, змішування пожнивних решток і поверхневої підготовки посівного горизонту.

4-рядний культиватор Horsch Tiger MT складається із 2-рядної дискової борони (ø 68 см) і 2-рядного культиватора, завдяки яким чудово подрібнює і змішує величезну кількість пожнивних решток навіть великої довжини (стебла кукурудзи або зернових) на будь-яких типах ґрунтів

Безкомпромісна ефективність у новинці від Horsch. Машина має автономну високопродуктивну гідравлічну систему, незалежну від гідравліки трактора, а також легку конструкцію для зниження тиску на ґрунт і малого тягового опору. Великі колеса – менший тиск на ґрунт, унікальна система ведення штанги BoomControl і сучасний бак з поліетилену.

Універсальний посівний комплекс для роботи в будь-яких умовах після плуга або дискової борони. Принцип Pronto (підготовка насіннєвого ложа, ущільнення, сівба, коткування) дозволяє точно викладати посівний матеріал в будь-яких умовах з високою робочою швидкістю. Підготовка насіннєвого ложа, ущільнення ґрунту, сівба і коткування – за одну робочу операцію.

Це принципово нова машина з феноменальними можливостями. Універсальні сівалки Horsch Focus TD дозволяють вирішити всі питання сівби зернових культур з міжряддям 15/30 см або ж просапних культур з міжряддями 45/70 см. 4 зони роботи: обробіток ґрунту, порожнисті диски, ґрунтоущільнювач і висівні сошники.

Просапні сівалки Horsch Maestro забезпечують ідеальну точність дозування і відділення насіння, оптимально підходять для сівби кукурудзи, сої, соняшнику або цукрових буряків. Три особливості роблять Maestro свого роду єдиною машиною: інноваційна система дозування – компактний вакуумний дозатор – система контролю укладання насіння.

У гостей була можливість побачити роботу одразу 9 одиниць техніки, скуштувати смачних страв, послухати гурт «Крем брюле» і виграти цінні подарунки.

Дякуємо ТОВ «Ічнянське» за такий теплий прийом, а також всім, хто до нас завітав!

Дата: 16.09.2019
Залишити заявку на демонстрацію