×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Новий модельний ряд Fendt 900 Vario − Ready for more

Серія потужних тракторів Fendt 900 Vario − цілковито нова розробка Fendt, яка знову задає стандарти у верхньому класі потужності. Нові моделі орієнтовані на індивідуальні вимоги великих підприємств і підприємств-підрядників по всьому світу. Безліч технічних родзинок, великий пакет з'єднувального обладнання, відносно невелика власна вага і стильний новий дизайн − запорука широкої сфери застосування та всесвітньої популярності. Завдяки цьому модельному ряду історія успіху серії Vario 900, що почалася на виставці «Агрітехніка-1995» з 260-сильної моделі Fendt Favorit 926 Vario, отримала яскраве продовження.

Нова лінійка Fendt 900 Vario включає в себе 5 моделей потужних, але компактних тракторів (930 Vario, 933 Vario, 936 Vario, 939 Vario і 942 Vario) в діапазоні потужності 296−415 к. с. (згідно з ECE R120), що розмістилися, таким чином, між моделями серій Fendt 800 Vario і 1000 Vario. А старша в 900-й лінійці модель Fendt 942 Vario вперше рішуче перетнула рубіж 400 к. с.

900-та серія, що зажила слави універсального трактора великої потужності, може похвалитися широкою сферою застосування. Розроблені в першу чергу для важких тягових робіт або робіт з використанням вала відбору потужності, наприклад рубання лісу, машини 900-ї серії так само добре підходять і для транспортування вантажів зі швидкістю до 60 км/год. Невелика власна вага в межах лише 11,7 тонн, а також інтегрована система регулювання тиску в шинах VarioGrip зумовлює використання цієї серії для робіт, що вимагають невеликого тиску на ґрунт і високої потужності тяги. Завдяки модульній комплектації, що допускає встановлення заднього навісного навантажувача, заднього вала відбору потужності, переднього вала відбору потужності, системи реверсивного ходу, а також великої кількості гідравлічних, навісних і підіймальних інструментів, машини цієї серії сумісні з більшістю моделей навісного обладнання.

Нова трансмісія: потужні агрегати з низькою витратою

Усі моделі нової 900-ї серії комплектуються абсолютно новим, розробленим спеціально для Fendt 6-циліндровим двигуном MAN з робочим об'ємом 9 л і турбіною зі змінною геометрією (VTG). Інтервал заміни оливи M3677 тут вперше був доведений до 1000 годин роботи. Комбінація двигуна і коробки Vario TA 300 утворює систему трансмісії Fendt VarioDrive.

Орієнтована на значні резерви потужності, концепція низької частоти обертання двигуна Fendt iD вперше була використана саме в 900-й серії. Номінальна частота обертання становить 1700 об./хв. На холостому ходу вона дорівнює 650 об./хв. А максимальної швидкості 60 км/год нові Fendt 900 Vario досягають на економічних 1450 об./хв, 50 км/год − на 1200 об./хв, для 40 км/год достатньо всього 950 об./хв. Максимальний крутний момент в межах 1970 Нм досягається у верхній моделі лінійки Fendt 942 Vario вже при 1100 об./хв.

Крутний момент динамічно розподіляється між переднім і заднім мостом залежно від характеристик ґрунту. Передній міст має незалежний привод. Розділення приводів переднього і заднього мостів попереджає перекоси в процесі руху по дорозі і проходження поворотів, а також дозволяє розвинути максимальну силу тяги в полі. Таке рішення забезпечує «вкручування» трактора в поворот − так званий ефект pull-in turn. Результат: малий радіус розвороту при збереженні максимальної сили тяги.

Під час роботи над серією Fendt 900 Vario також був впроваджений новий стандарт токсичності відпрацьованих газів Євро 5. Очищення вихлопних газів у нових тракторах здійснюється методом нейтралізації за допомогою дизельного каталізатора окислення, сажового фільтра і технології зниження викидів оксидів азоту SCR (Selective Catalytic Reduction). Двигун MAN має систему розподіленого вприскування Common-Rail з робочим тиском 2500 бар, що дозволяє оптимізувати процес згоряння пального.

Максимальна сумісність, контрольована з кабіни і поза нею

Кабіна трактора з усіма елементами управління є робочим місцем водія. Одночасно із серією Fendt 900 Vario відбувся і дебют кабін нового класу: Fendt Life Cab.

Завдяки абсолютній сумісності вузлів і систем вся техніка лінійки 900 Vario дозволяє виводити всі машинні дані в режимі реального часу.

Дистанційний базовий пакет ready включає в себе все необхідне для цього обладнання, що здійснює запис і подальшу передачу даних різних новим службам.

 Fendt Connect

Fendt Connect − центральна телеметрична система, розроблена для аналізу та управління процесом використання машини. Вона зчитує дані машини, зберігає і аналізує їх. Передавання даних здійснюється через мобільний зв'язок. А це дозволяє використовувати просторово незалежну систему менеджменту автопарку і оптимізувати всі налаштування кожної машини.

Система Fendt Connect пропонує два варіанти використання: по-перше, контроль даних машини, а по-друге, роботу із сервісними пропозиціями дилерів.

Для цього водночас із даними про місцезнаходження машини реєструються також дані, що передаються через CAN-шину трактора. Власник транспортного засобу отримує на комп'ютер або смарт-пристрій найрізноманітнішу інформацію, наприклад про стан і маршрут руху трактора на карті, витрати пального, швидкість і час роботи машини, а також дані про її завантаження. Крім того, відображаються також повідомлення про помилки та інтервали сервісного обслуговування.

У разі згоди власника транспортного засобу дилер теж може отримати доступ до даних. Швидкий перегляд інформації про майбутнє сервісне обслуговування або коди помилок уможливлюють так зване превентивне обслуговування (Predictive Maintenance), тобто попереджувальні роботи з обслуговування тієї чи іншої машини. При цьому право розпоряджатися всіма даними машини завжди залишається за її власником. Виробничі показники або агрономічні дані в жодному разі не зберігаються і нікуди не передаються. Весь процес відповідає суворим вимогам Загального регламенту ЄС щодо захисту даних (DSGVO).

Детальну інформацію про відповідні послуги наведено в прес-релізі Fendt Connect Services.

Smart Connect

Smart Connect − сервісна пропозиція для водія трактора. Водій може підключити свій iPad до машини Fendt 900 Vario через її внутрішню бездротову мережу.

Після цього безпосередньо на його планшет під час роботи передаються всі параметри машини, наприклад місце розташування трактора, оброблена площа, швидкість, витрати пального або навантаження на двигун. Вся ця інформація може бути візуалізована на карті або як графік, що охоплює останні 60 хвилин.

Екран планшета при цьому виконує функцію ще однієї області відображення, яка доповнює термінал Vario. Система Smart Connect забезпечує підтримку водієві, надаючи йому інформацію, необхідну для контролю.

Система Smart Connect входить до стандартної комплектації всіх версій ProfiPlus.

Оптимальне зчеплення з ґрунтом

Нова лінійка Fendt 900 Vario була розроблена для важких тягових робіт на полях всіх країн світу. Завдяки вже знаменитим мостам із рознімним картером або поворотним цапфам трактори цієї серії відрізняються широким розмаїттям варіантів ошинування, що розраховане передусім на країни Європи. Для забезпечення ж відповідності вимогам, що діють в інших регіонах світу, нова серія включає в себе також нову серію з колією завширшки 60 дюймів. Завдяки цьому такі трактори можуть використовуватися в першу чергу в Північній Америці для робіт на просапних культурах. Також було вдосконалено розрахований на повну потужність двигуна передній міст. Здвоєний поперечний важіль, що не потребує обслуговування, забезпечує незалежну гідропневматичну підвіску коліс.

Як відомо, повністю інтегрована система регулювання тиску в шинах VarioGrip пропонується як опція в новій 900-й серії. Однак на особливу ​​увагу заслуговує те, що тепер, завдяки комбінації з власною повітропровідною системою і системою клапанів машини, регулювання тиску в шинах прямо з кабіни можливе також і в просапних тракторах зі здвоєними шинами − зокрема і під час руху.

Якщо системі попередньо були задані будь-які параметри для виконання певного завдання, вперше інтегрована в термінал Vario 900-ї серії система Fendt Grip Assistant надає водієві допомогу при виконанні інших налаштувань: або визначає оптимальне баластування і потрібний тиск в шинах для заданої швидкості, або ж обчислює найкращу робочу швидкість і оптимальний тиск в шинах, якщо баластування трактора вже виконано.

Для якомога ефективнішої передачі закладеної в трактор потужності і тягового зусилля на ґрунт, а також збільшення площі контакту для 900-го модельного ряду була додатково розроблена нова схема ошинування з максимальним діаметром 2,20 м (750/70R44).

Більше потужності завдяки високоефективній гідравлічній системі

Нова лінійка Fendt 900 Vario обладнана гідравлічною системою модульної конструкції. У системі використовується два чутливих до навантаження насоси (Load-Sensing або LS) з об'ємною витратою 165 або 220 л/хв.

Крім того, можливе встановлення опційного високопродуктивного гідравлічного обладнання з витратою 430 л/хв і двома незалежними одне від одного контурами.

Два автономних осьових поршневих насоси дозволяють забезпечувати необхідні показники витрати і тиску в кожному з двох цих контурів. Об'ємна витрата першого регульованого насоса становить 220 л/хв, другого − 210 л/хв. Завдяки вбудованим клапанам обмеження тиску насоси у всіх ситуаціях подають в свої контури потрібний об’єм оливи за відповідних показників тиску. Висока пропускна здатність гідравлічної системи ідеально поєднується з концепцією низької частоти обертання двигуна Fendt iD.

Ready for more? Ще більше додаткових опцій для клієнтів

Крім потужності і довговічності, багатьох користувачів 900-ї серії цікавлять також питання безпеки, комфорту чи простоти управління. Нова лінійка 900 Vario розставляє акценти і тут.

Інформаційно-розважальна система

Уперше в цій серії як опція пропонується інформаційно-розважальна система, контрольована через термінал трактора. Новий пристрій гучного зв'язку класу High-End включає в себе вісім об'єднаних в одну мережу мікрофонів у даху кабіни, що заглушають сторонні шуми і підсилюють мовленнєвий сигнал. Результат − чудова його якість, зокрема й під час польових робіт.

Крім того, в систему був вбудований новий радіоприймач, що охоплює всі частоти і хвилі (FM/AM/DAB +/HD Radio) і забезпечує чудовий прийом в будь-якій точці світу. Нова звукова система дозволяє відтворювати також зовнішні аудіоджерела (Bluetooth/USB/AUX-in). Сама система доступна у двох варіантах виконання: як пакет Infotainment з чотирма динаміками або преміум-версія акустичної системи 4.1 із вбудованим у звукову панель сабвуфером. Дві антени інтегровані в бічні вікна зі зміщенням 90 ° відносно одне одного, що гарантує надійний і дуже якісний прийом.

Висувний багатофункціональний ящик для інструментів

На бажання клієнтів у новій лінійці 900 Vario з правого боку машини тепер встановлюється новий багатофункціональний висувний ящик для розміщення інструментів. Зручне місце для зберігання особистих речей водія: залежно від потреб тут може бути розміщений, наприклад, знімний інструментальний ящик або умивальник з ємністю для води на 12 л.

Ефективне зчеплення трактора і причіпного знаряддя завдяки TIM ready

Управління навісним і причіпним обладнанням, сумісним із шиною ISOBUS, здійснюється інтуїтивно через термінал Vario.

Система TIM (Tractor Implement Management) забезпечує автоматичну оптимізацію налаштувань трактора і навісного знаряддя, підвищуючи таким чином загальну продуктивність всього зчеплення.

При використанні TIM-сумісних інструментів, наприклад комбінованих причіп-навантажувачів Fendt Tigo XR, система дозволяє контролювати і певні функції трактора, як-от швидкість руху.

Крім моделей Fendt 900 Vario, функція TIM ready доступна як опція для всіх серій, що мають термінал Vario завбільшки 10,4 дюйма.

Fendt TI Headland: інтелектуальна система управління на розворотній смузі

Лише одного натискання кнопки вистачить для автоматичного запуску процесу розвороту на розворотній смузі з використанням системи VariotronicTI. Окремі операції цього процесу запускаються завдяки комбінації системи VariotronicTI автоматично із системою ведення по колії VarioGuide. Так, наприклад, опускання задньої гідравліки виконується автоматично в момент досягнення встановленої системою VarioGuide позиції на лінії розвороту. Крім того, процес розвороту може тепер здійснюватися і автоматично з VariotronicTI Turn Assistant, машина при цьому виконує весь цикл розвороту з урахуванням характеристик розворотної смуги (геометрії і розмірів площ обробітку). Крім моделей Fendt 900 Vario, ця функція доступна як опція для всіх серій у варіанті ProfiPlus, що мають термінал Vario завбільшки 10,4 дюйма.

Телескопічні дзеркала з електроприводом

Нові ширококутні дзеркала і дзеркала заднього огляду мають електричний привід регулювання. Переміщення телескопічних кріплень дзеркал вперед і назад контролюється через термінал натисканням кнопок або сенсорно − кнопкою швидкого доступу. Як опція доступний підігрів дзеркал.

Нова система безпеки

Поряд із традиційною замковою системою, яка відчиняється за допомогою звичайного ключа, в новій серії може встановлюватися також система захисного блокування і комбінований іммобілайзер. Ця система гарантує максимальний захист від викрадення і несанкціонованого зливу пального. Унікальний для кожної машини кодований замок блокує дверцята кабіни, замок запалювання, капот і паливний бак.

Замовлення на нову серію Fendt 900 Vario будуть прийматися з липня 2019 р., поставки заплановано на другу половину 2019 р. На бажання клієнта гарантія на техніку може бути розширена відповідно до програми Fendt Care до 8 років або 8000 годин роботи.

Дата: 16.07.2019
Залишити заявку на демонстрацію